Премини към съдържанието
Ralna

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

geneviev благодаря за книжките!

Момичета имам едно питане, значи вчера съвсем случайно се сдобих с "Докосване на жена" на Джейн Ан Кренц, и тъй като не съм особено запозната със сканираното до момента от съвременните романи, въпроса ми е дали е мината през скенера вече, защото на няколко пъти вече успях да се прекарам и да дублирам някоя и друга книга (ама като съм толкова разсеяна... :huh: )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пете, доколкото знам не е сканирана и не е поета от никого.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пете, доколкото знам не е сканирана и не е поета от никого.

Гане мисля да ти се доверя, и ще помоля Хеси да я прибави в списъка ми :wors:

И сега още нещо, не знам защо, но съм се зарибила на вълна съвременни романи, не че съм ги зачела, ама просто ми се прийсква да ги имам и си направих едно скромно списъче, за което ако работех две заплати поредни сигурно нямаше да ми стигнат за да го изпълня :cool: и ми се ще да чуя нечие мнение (предварително благодаря за което) за няколко заглавия, преди да се юрна да ги купувам:

"Синеокият дявол" - Лайза Клейпас, не знам как е стила на авторката, не съм чела историческите й книги, но като цяло има доста добри отзиви за нея, а тази книжка специално има много интересно резюме, определено звучи като нещо което бих прочела...

И 4 заглавия на Джудит Макнот - "Гордост", "Съвършенство", "Нощни шепоти" и "Всеки мой дъх" - преиздадени са и ако си заслужават направо е грехота да ги подмина, тук вече съм запозната с историческото творчество, ама въпроса ми е - то изобщо доближава ли се като стил в тези книги. Наясно съм или поне предполагам, че освен любовна история е заложено и на солиден криминален елемент и с него нямам проблем, но не искам да чета само защото романа е съвременен как главните сменят половинките по-често от носните си кърпи :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Синеокият дявол" - Лайза Клейпас, не знам как е стила на авторката, не съм чела историческите й книги, но като цяло има доста добри отзиви за нея, а тази книжка специално има много интересно резюме, определено звучи като нещо което бих прочела...

Пете, не съм и чела съвременните, но моето мнение за тази авторка е много добро и ако аз видя нейна книга като изпълзя от бърлогата си ще я купя веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гане мисля да ти се доверя, и ще помоля Хеси да я прибави в списъка ми :wors:

И сега още нещо, не знам защо, но съм се зарибила на вълна съвременни романи, не че съм ги зачела, ама просто ми се прийсква да ги имам и си направих едно скромно списъче, за което ако работех две заплати поредни сигурно нямаше да ми стигнат за да го изпълня :cool: и ми се ще да чуя нечие мнение (предварително благодаря за което) за няколко заглавия, преди да се юрна да ги купувам:

И 4 заглавия на Джудит Макнот - "Гордост", "Съвършенство", "Нощни шепоти" и "Всеки мой дъх" - преиздадени са и ако си заслужават направо е грехота да ги подмина, тук вече съм запозната с историческото творчество, ама въпроса ми е - то изобщо доближава ли се като стил в тези книги. Наясно съм или поне предполагам, че освен любовна история е заложено и на солиден криминален елемент и с него нямам проблем, но не искам да чета само защото романа е съвременен как главните сменят половинките по-често от носните си кърпи :nono:

Мога да се изкажа само за "Синеокият дявол" - Лайза Клейпас,добър стил,но "дали я четох в кофти период"

не повярвах на разказаната любовна история.Ще ми се да обясня повечко,но ще разваля удоволствието ти.

Лично аз предпочитам "Захарче" която е всъщност 1 част

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Синеокият дявол" на Лайза Клейпас е много хубава книга.Заслужава си да се прочете.Много по-силна в психологичен аспект е от първата книга в поредицата за фамилия Травис "Захарче".

Относно книгите на Макнот - "Гордост" и "Съвършенство",която е в поредица с "Рай", са типично в неин стил.За мен те са едни от най-хубавите й книги.Докато "Нощни шепоти" и "Всеки мой дъх" са написани по-суховато и останах разочарована.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно книгите на Макнот - "Гордост" и "Съвършенство",която е в поредица с "Рай", са типично в неин стил.За мен те са едни от най-хубавите й книги.Докато "Нощни шепоти" и "Всеки мой дъх" са написани по-суховато и останах разочарована.

Напълно съм съгласна с теб! Прочетох "Всеки мой дъх" и честно казано, бях много разочарована sad.gif А по принцип харесвам стила на Джудито, но с точно тази книга... :) Всичко ставаше прекалено рано, кажи речи, може да се сетиш какво става, не ме присвиваше стомаха, като я четях ;) А иначе е страхотен автор- поне на историческите- каквото съм прочела от тях, съм оставала запленена :(;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с теб! Прочетох "Всеки мой дъх" и честно казано, бях много разочарована sad.gif А по принцип харесвам стила на Джудито, но с точно тази книга... :P Всичко ставаше прекалено рано, кажи речи, може да се сетиш какво става, не ме присвиваше стомаха, като я четях ;) А иначе е страхотен автор- поне на историческите- каквото съм прочела от тях, съм оставала запленена :);)

Абсолютно съм съласна с вас момичета , нещо й липсваше на тази книга /"Всеки мой дъх"/ Някъде бях чела, че книгата е издадена втори път със разширен сюжет /само, че в Щатите , не тук/. Миналата година писах на издателство "Плеяда", което издава Джудит Макнот у нас и те ме увериха , че ще преиздадат всички нейни стари книги плюс последната й книга, но уви нещо се бавят. Стискам палци да я видим скоро издадена, ужасно е да чакаш някой автор с години да му се издадат книгите.

Редактирано от Xesi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета благодаря за бързите отговори! Страхотни сте :P

Ето и едно книжле от мен"

"Докосване на жена" - Джейн Ан Кренц

http://account-co.net/torrents-details.php?id=4903

И разбира се благодарности за Тихи, която качи книжката в тракера kiss.gif

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съласна с вас момичета , нещо й липсваше на тази книга /"Всеки мой дъх"/ Някъде бях чела, че книгата е издадена втори път със разширен сюжет /само, че в Щатите , не тук/. Миналата година писах на издателство "Плеяда", което издава Джудит Макнот у нас и те ме увериха , че ще преиздадат всички нейни стари книги плюс последната й книга, но уви нещо се бавят. Стискам палци да я видим скоро издадена, ужасно е да чакаш някой автор с години да му се издадат книгите.

В допълненият вариант на "Всеки мой дъх" са добавени още 6 глави,като от 45 глава книгата е преработена.Някои събития,които мимоходом са обрисувани в първия вариант,във второто издание са по-подробно описани и като цяло преработения вариант на книгата е по-добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момоичета здравейте днес се регистрирах във форума,аз съм почитател на историческите любоени романи изчела съм доста от тях .Ще ми бъде приятно да дискутирам впечатленията си с вас както и да обменям информация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момоичета здравейте днес се регистрирах във форума,аз съм почитател на историческите любоени романи изчела съм доста от тях .Ще ми бъде приятно да дискутирам впечатленията си с вас както и да обменям информация

Здравей, добре дошла, с нетърпение очаквам да се включиш във всички дискусии :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглеждах темите ,тъй като търся една книга ,която съм чела преди доста време ,не я намерих в къщи .Може би съм я взела от някой или просто е изгубена.Книгата се казва Пламъкът и цветето на Катлий Удиуиз.Предполагам всички сте я чели,видях че споменавате героите.Има ли някой идея как мога да я намеря за да си я купя.Току що си я свалих от нета но тръпката не е същата ,просто не мога да чета на компа не е същото.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглеждах темите ,тъй като търся една книга ,която съм чела преди доста време ,не я намерих в къщи .Може би съм я взела от някой или просто е изгубена.Книгата се казва Пламъкът и цветето на Катлий Удиуиз.Предполагам всички сте я чели,видях че споменавате героите.Има ли някой идея как мога да я намеря за да си я купя.Току що си я свалих от нета но тръпката не е същата ,просто не мога да чета на компа не е същото.Благодаря предварително

Ох, направо ме уцели в сърцето - това ми е много любима книга, обожавам я и съм я чела безброй пъти. Сега относно проблема ти с намирането на книжен вариант - чисто нова абсурд да я откриеш, затова ти остават два варианта - по електронен път, да скиваш книжлето в някой аукцион, и вторият вариант - по сергиите за книги втора ръка, търсиш и обикаляш докато изкочи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, направо ме уцели в сърцето - това ми е много любима книга, обожавам я и съм я чела безброй пъти. Сега относно проблема ти с намирането на книжен вариант - чисто нова абсурд да я откриеш, затова ти остават два варианта - по електронен път, да скиваш книжлето в някой аукцион, и вторият вариант - по сергиите за книги втора ръка, търсиш и обикаляш докато изкочи...

Охх ,ами да аз знам ,че нова няма да я намеря.Със сигурност ще ми отнеме доста време да я открия ,благодаря ти все пак.Ако излезе някой,който да може да се раздели с нея ,аз ще я взема с удоволствие хаха.Току що приключих за пореден път Роза през зимата може би я чета за 4 път ,искам да ги изчета всичкиите отново.Разглеждах вашите класации за героите и героините от романите на мен определено Кристофър ми е на първо място в сърцето .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами,някои все пак успяли да намери "Дамата с меча" и ако да нека сподели

впечатления.

И друго,можете ли да теглите?Питам щото проблема може и да е в компютърчето

да се ориентирам,де Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами,някои все пак успяли да намери "Дамата с меча" и ако да нека сподели

впечатления.

И друго,можете ли да теглите?Питам щото проблема може и да е в компютърчето

да се ориентирам,де Благодаря

Книгата вече може да се намери на пазара. Аз лично си я купих вчера и не съм я прочела /а и не знам кога ще имам време/.

Колкото до акаунт, в момента няма връзка със сайта, така че е нормално тегленето да е възпрепятствано. Няма да е за дълго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, момичета, МалОри или МалЪри? :clap: Аз като превеждах Бойдчо, първо го написах целия с Малъри, после видях тук , че все Малори им казвате и го поправях целия на Малори, а сега гледам, че Тихи е писала Малъри :) Вече съвсем се обърках.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, момичета, МалОри или МалЪри? :eek: Аз като превеждах Бойдчо, първо го написах целия с Малъри, после видях тук , че все Малори им казвате и го поправях целия на Малори, а сега гледам, че Тихи е писала Малъри :clap: Вече съвсем се обърках.

Ети, първите книги от поредицата фамилията е преведена като малори и повечето момичета така са си свикнали. само че аз нали съм си проклетия и реших да си го пиша както си е, а именно малъри и така съм написала името в джеремето и дрю. междувпрочем сега ти го поправям пак в бойд хихи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И 4 заглавия на Джудит Макнот - "Гордост", "Съвършенство", "Нощни шепоти" и "Всеки мой дъх" - преиздадени са и ако си заслужават направо е грехота да ги подмина, тук вече съм запозната с историческото творчество, ама въпроса ми е - то изобщо доближава ли се като стил в тези книги. Наясно съм или поне предполагам, че освен любовна история е заложено и на солиден криминален елемент и с него нямам проблем, но не искам да чета само защото романа е съвременен как главните сменят половинките по-често от носните си кърпи nono.gif

На мен лично и четирите книги, много ми харесват. Толкова са завладяващи, все си ги препрочитам. Може би само Нощни шепоти и Съвършенство имат криминален елемент. И няма смяна на партньорите в никоя от тях. Абе за мен книгите са фантастични.super.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, пускам редактирания списък с книжки за продажба от Поля. Предполагам, няма нужда от повече обяснения, телефона за връзка е във файла. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ети, първите книги от поредицата фамилията е преведена като малори и повечето момичета така са си свикнали. само че аз нали съм си проклетия и реших да си го пиша както си е, а именно малъри и така съм написала името в джеремето и дрю. междувпрочем сега ти го поправям пак в бойд хихи.

Еми почти 7-8 години си ги знам като Малори, а старите навици умират трудно...Но да опитам все пак:

След нечовешко ровене намерих едно единствено изречение, което е нещо като резюме на последната книга за Малъри:

"A delightful new Malory novel featuring an English lord-turned-pirate who must marry the fianc - e he abandoned nine years ago. "

Изоставена годеница и лорд-пират, не знам кои ще са, но залагам твърдо на пирата че е Малъри!

И понеже някъде снощи споменах колко досадна мога да бъда, момичета очкавайте тези дни нова тема специално за книгата, ще си спретнем една анкета там и ще я обсъдим едно хубаво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета. От доста време не съм писала във форумчето. Във връзка със списъка, който пусна Lindsey видях, че има една книга ,,Ветрове и скитници" на Катлийн Уинзор. Та въпросът ми е тя някакво продължение ли се явява на "Арабела" или е отделна. Наскоро прочетох Арабела и честно да си кажа въобще не бях доволна от края й. С една дума ужасен :withballoon2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми почти 7-8 години си ги знам като Малори, а старите навици умират трудно...Но да опитам все пак:

След нечовешко ровене намерих едно единствено изречение, което е нещо като резюме на последната книга за Малъри:

"A delightful new Malory novel featuring an English lord-turned-pirate who must marry the fianc - e he abandoned nine years ago. "

Изоставена годеница и лорд-пират, не знам кои ще са, но залагам твърдо на пирата че е Малъри!

И понеже някъде снощи споменах колко досадна мога да бъда, момичета очкавайте тези дни нова тема специално за книгата, ще си спретнем една анкета там и ще я обсъдим едно хубаво!

Е ся вече ме вкара в приключение пете да го измъдря кой тоз пират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета. От доста време не съм писала във форумчето. Във връзка със списъка, който пусна Lindsey видях, че има една книга ,,Ветрове и скитници" на Катлийн Уинзор. Та въпросът ми е тя някакво продължение ли се явява на "Арабела" или е отделна. Наскоро прочетох Арабела и честно да си кажа въобще не бях доволна от края й. С една дума ужасен :clap:

До колкото съм запозната романите са й самостоятелни, в смисъл всеки си е сам за него си. И аз не съм фен на авторката, а момента с кофти финалите явно й е запазена марка - говоря за "Вечната Амбър" и "Арлет", само тях съм чела, но на този етап не възнемерявам да се обогатявам повече с нейното творчество :withballoon2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване