Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

като каза тази книга,аз така си се ядосах че я купих,щях да се изям,като преди това майка ми вика чели сме я не я купувай,аз викам не сме и я взех и после бой бой по главата

това е може би най-скучната и Тъпа книга на света

Хахахах и аз съм чела Пиратът лорд... За малко да ме откаже от жанра ;) Наистина е книга, от която да си направиш картиени лодчици и да ги пуснеш по някоя река...

Редактирано от leprikon4e (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Всъщност, ако питаш за Шантал на Клер Лоримър, нея я нямаме сканирана. Тази, която е сканирана и отредактирана е Шантал - любимата лъжкиня на Мари Кордоние. И да, Чериса и Бялата роза са сканирани, липсва само Зимни рози на авторката от поредицата на Бард.

"Зимни рози" ми е под ръка, така че ще я сканирам, ако я искате.

А от списъка, който пусна Петя, да добавя, че съм поела за сканиране и "Среднощна гълъбица" - Роксана Бекнъл, "Аметистова корона" - Катрин Дьовил.

Колкото до "Кръстоносецът", ако не ми мине котка пък, тази вечер ще я имате сканирана.

П.П. Дам, много прибързано се изказах. Започнах сканирането, но първите странички са отлепени и явно няколко са изпадали, ако някой има бърз достъп до книгата и може да удари едно рамо с от 13-та до 16-та страница включително, може и да стане за тази вечер, ако не ще се наложи да отложа този скан.

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж, за това не се бях сетила :)

Нали ти казвам - застраховка :wors: Малко са авторите, които да намразя - ама Дженифър Уайлд бие всички рекорди (а пък като разбрах, че е мъж - мале, малеееееее). Та за това информацията е сила! И всички ние, които сме в този форум, кажи - речи, имаме еднакви вкусове за автори на нашите любими романи ;) Но и не сме против и тези, които имат друго мнение - това му е хубавото на нашия форум - споделяме, а пък вече е въпрос на личен избор дали ще прочетеш или не оплюваният автор! Абе с една дума- обожавам ви, момичета! :D :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та за това информацията е сила!

И то голяма. Аз покрай блога като малка енциклопедийка станах. :baby:

А за авторки като Дженифър Уайлд, Розмари Роджърс, Бъртрис Смол и други като тях си имам една теорийка. Тези авторки пишат по-реалистично, отколкото другите. В смисъл историите, които разказват са като извадени от истинския живот: изнасилвания, смяна на партньори, деца от различни мъже, оргии и т.н. А ние не искаме реализъм, ние искаме един свят, изпълнен с любов, романтика и нежност; свят, който да ни откъсне от сивото ежедневие и да ни накара да мечтаем. ;)

ПП: Пепи, определено бъркаш, Дженифър Блейк според мен пише доста добре. Но пък може на теб да не ти хареса. А иначе Дженифър Уайлд е всеобща нелюбимка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И то голяма. Аз покрай блога като малка енциклопедийка станах. ;)

А за авторки като Дженифър Уайлд, Розмари Роджърс, Бъртрис Смол и други като тях си имам една теорийка. Тези авторки пишат по-реалистично, отколкото другите. В смисъл историите, които разказват са като извадени от истинския живот: изнасилвания, смяна на партньори, деца от различни мъже, оргии и т.н. А ние не искаме реализъм, ние искаме един свят, изпълнен с любов, романтика и нежност; свят, който да ни откъсне от сивото ежедневие и да ни накара да мечтаем. :P

ПП: Пепи, определено бъркаш, Дженифър Блейк според мен пише доста добре. Но пък може на теб да не ти хареса. А иначе Дженифър Уайлд е всеобща нелюбимка.

То реално,реално,ама те много избирателно с реалността.

Хубаво булките 15 годишни,изнасилвания и оргии,ми то мене ако "любимия " човек ми причини такива неща едва ли книгата ще има традиционен хепиенд(в случая имам на ум Розмарито).В най-добрия случай хепиенда ще се състои в изритването на любовника в семейните блага.;)

Това ми се струва по-реално от събирането на героите накрая, въпреки всичко.

ПП:Бях решила,че не харесвате Блейк,а то било Уайлд.Обърквацията е станала понеже и от двете не съм чела нищо .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже стана въпрос за различните автори, аз съм си ги разделила ( за моя си консумация) на три разновидности:

1 разновидност (т.н. черен списък) - това са авторите, на които само като видя името върху роман и се изприщвам от неподправен ужас :offtopic_s: Тук попадат освен горецитираната тройчица автори от Гането, също и Бевърли Бърн, и Катрин О'Нийл.

2 разновидност (т.н. бял списък) - тук попадат всичките ми любими автори, името на които е достатъчно да скивам на корица на роман, за да го пожелая моменталически неистово 458a2a3944338f8e2859f5eb46d918a5.gif Слава богу, тази група е най-голямата, като лични водачи в листата са Аманда Куик, Джули Гарууд, Джоана Линдзи,Джудит Макнот,Лей Грийнууд, Катрин Каултър, Кристина Дод, Арнет Лем,Мери Джо Пътни...

3 разновидност (т.н. сив списък) - това са автори, от които някои романи са ми допаднали, а други - след като ги прочета съм се чудела на какво съм се натресла - толкова е силно разочарованието ми :angry: Тук ми стоят Джейн Фийдър и Дженифър Блейк. Ей тази категория автори са ми най-проблемни, щото като излезе тяхна книга започвам да умувам: ще си струва или не, удоволствие или непосилна мъка ще е прочитането на романа... 773458d0b5d6e157666b13748227aa7f.gif Ей тези две авторки, за мен, имат както много силни романи, така и романи, след прочита на които оставах като ошашавена от разочарование :ph34r:

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа аз съм в Англия и сам разглеждала романите втора употреба и не успях да видя никоя позната авторка. Бях малко разочарована, но реших да пробвам някоя и си купих една книжка но по-нататък ще я почна че има други в списака ми засега. Обаче ако някой се интересува от нещо на английски и ако мога да го намеря с удоворствие ще сканирам, нищо че не сам добра. Само да редактирам Шърли на Шарлот Бронте защото си е цяло престъпление за мен да я нямаме никаде.

Видях че Лейди Сюзън я има на тхт но не можах да намеря торента ако може някой да ми драсне линка, защото след Джоана Линзи следва да прочета всичко което намеря на Джейн Остин. :offtopic_s:

Стана ли нещо с ШЪРЛИ? Ще се радвам, ако намеря книгата в електронен вариант. Предварително благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тихи, пускам ти липсващите страници на "Кръстоносецът". Дано ти свършат работа :)

Много, много, мноооого благодаря! kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ето я книжката, благодарение на Боби и Михаела (Gael):

Мириам Мингър - Кръстоносецът

Приятно четене! :)

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lindsey ,благодаря за книжката .Като виждам късния час,в който си сканирала ....,оценявам труда ти.Благодарности и за помощниците.

Аз не съм я чела ,дано някой каже нещо за нея.Оказва се ,че все още има няколко книжки на Ирис ,които не съм чела ,но може би не съм си ги купувала,защото не харесвам тези сюжети ,свързани с Ориента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже стана въпрос за различните автори, аз съм си ги разделила ( за моя си консумация) на три разновидности:

1 разновидност (т.н. черен списък) - това са авторите, на които само като видя името върху роман и се изприщвам от неподправен ужас :ph34r: Тук попадат освен горецитираната тройчица автори от Гането, също и Бевърли Бърн, и Катрин О'Нийл.

Оуууууууууу, да... Катрин о'Нийл... тази я забравих. То като се попочуди човек, може и други да изскочат. А иначе за Бевърли Бърн, защо така? Аз все още не съм чела нищо от тази авторка. Скоро си взех Малката циганка и Обещанието на Феникса с нагласата най-после да прочета нещо от нея, а ти направо ме закопа. sad.gif Макар че това не би ме спряло :biggrin: Както казах преди, падам си мазохистка и взимам дори книги, които знам със сигурност, че няма да ми харесат. Но ги купувам или поради ниската цена, или за да не се прибера с празни ръце. laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lindsey ,благодаря за книжката .Като виждам късния час,в който си сканирала ....,оценявам труда ти.Благодарности и за помощниците.

Аз не съм я чела ,дано някой каже нещо за нея.Оказва се ,че все още има няколко книжки на Ирис ,които не съм чела ,но може би не съм си ги купувала,защото не харесвам тези сюжети ,свързани с Ориента.

Аз си живея в късните часове. :cool:

Също не съм чела книгата, но само хубави неща съм чувала за нея.

Оуууууууууу, да... Катрин о'Нийл... тази я забравих. То като се попочуди човек, може и други да изскочат. А иначе за Бевърли Бърн, защо така? Аз все още не съм чела нищо от тази авторка. Скоро си взех Малката циганка и Обещанието на Феникса с нагласата най-после да прочета нещо от нея, а ти направо ме закопа. sad.gif Макар че това не би ме спряло :) Както казах преди, падам си мазохистка и взимам дори книги, които знам със сигурност, че няма да ми харесат. Но ги купувам или поради ниската цена, или за да не се прибера с празни ръце. laugh.gif

Гане, съжалявам, но на мен са ми разказвали за книгите на Бевърли Бърн и бях ужасена. Подминавам ги като пътни знаци, ако се случи да ги видя на някоя сергийка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оуууууууууу, да... Катрин о'Нийл... тази я забравих. То като се попочуди човек, може и други да изскочат. А иначе за Бевърли Бърн, защо така? Аз все още не съм чела нищо от тази авторка. Скоро си взех Малката циганка и Обещанието на Феникса с нагласата най-после да прочета нещо от нея, а ти направо ме закопа. sad.gif Макар че това не би ме спряло :) Както казах преди, падам си мазохистка и взимам дори книги, които знам със сигурност, че няма да ми харесат. Но ги купувам или поради ниската цена, или за да не се прибера с празни ръце. laugh.gif

Не знаех, че си такъв мазохист Гане, ако искаш да си попълниш колекцията с радост бих се отървала от "Пламъкът на отмъщението" на Бевъррли Бърн, чела съм й само резюмето, но няма сила дето да ме накара да я прочета...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех, че си такъв мазохист Гане, ако искаш да си попълниш колекцията с радост бих се отървала от "Пламъкът на отмъщението" на Бевъррли Бърн, чела съм й само резюмето, но няма сила дето да ме накара да я прочета...

Ще те имам впредвид, Пете, ако реша да допълня трилогията.

А и съм мазохистка в смисъл, че купувам книги, който знам със сигурност, че няма да ми харесат заради авторките им, но все очаквам отнякъде да изскочи зайче. laugh.gif Т.е. не е изключено да не са толкова лоши, колкото останалите на авторките. :cool: Просто обичам да си съставям собствено мнение. Дори и то да е отрицателно. Пък и кофти сцените винаги мога да ги пропускам. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те имам впредвид, Пете, ако реша да допълня трилогията.

А и съм мазохистка в смисъл, че купувам книги, който знам със сигурност, че няма да ми харесат заради авторките им, но все очаквам отнякъде да изскочи зайче. laugh.gif Т.е. не е изключено да не са толкова лоши, колкото останалите на авторките. ;) Просто обичам да си съставям собствено мнение. Дори и то да е отрицателно. Пък и кофти сцените винаги мога да ги пропускам. :)

Само ми пиши един адрес на лични, и в началото на месеца като ми мине лудницата около сесията ще ти я пратя, като ранен подарък за 8-ми март :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам,че за Бевърли Бърн говорите.

Поредицата й може да ви се струва малко странна,но не са лоши книгите.Малко по-различни са,но :nono: няма изнасилвания,насилие и прочие в тях.Така че спокойно :) В "Пламъкът на отмъщението"(тя е втората,първата е за циганката,която не съм чела)се разказва за една жена,която след години предкарани затворена в една тъмница успява да избяга от съпруга си и започва отмъщение :whist: Няма някакви лоши неща в нея,но на мен малко скучна ми беше.

В "Обещанието на феникса" се разказва за сина на онази жена.Е тук може да ви се стори странно,но неговата любима е жената на братовчед му ли или на някакъв роднина :speak: Няма нищо лошо в това.Интересна е книгата и пълна с мистерии.Тази е интересна ;)

Редактирано от MariTe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам,че за Бевърли Бърн говорите.

Поредицата й може да ви се струва малко странна,но не са лоши книгите.Малко по-различни са,но :speak: няма изнасилвания,насилие и прочие в тях.Така че спокойно :)

Ето и първото положително мнение, Пете, след още няколко такива може да решиш да си я задържиш книжката. :whist: Да поживеем и ще видим. Аз лично не се разделям с книга, преди поне да се опитам да я прочета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си живея в късните часове. :cool:

Също не съм чела книгата, но само хубави неща съм чувала за нея

Доста отдавна съм я чела,ама имам спомен за нещо приятно.Книжката си има всичко-

доброзорен брак,гадняр в лицето на неиния брат 'дали не беще доведен' най-интересното идваше

от различното възпитание което има главната.Абе на мен ми допадна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета

Виждам че споменавате книгата "Пиратът Лорд" да бъде сканирана :speak: . Прочетох я преди доста години и тя за малко не ме отказа от този жанр литература, добре че се престраших да прочета още една след нея ;) Та надявам се никой да не ми се обиди, но не искам да си представя, когато тази книга трябва да се редактира. :) Моля ви се, имайте милост!!! :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Виждам че споменавате книгата "Пиратът Лорд" да бъде сканирана ;) ...

Та надявам се никой да не ми се обиди, но не искам да си представя, когато тази книга трябва да се редактира. :rolleyes: Моля ви се, имайте милост!!! ;)

Специално за теб ще я запазя за редакция :jeer:

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за теб ще я запазя за редакция :jeer:

Хахаха знаех си аз, но първо трябва да ме хванеш... :tease::scared: Заради тази книга и на болна ще се направя!!! :ill:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха знаех си аз, но първо трябва да ме хванеш... :tease::scared: Заради тази книга и на болна ще се направя!!! :jeer:

И по-рано попаднах на ужасените ви коментари за тази книга,а аз нямам никакъв спомен за нея.

Не съм точно типа мазохист,но като че този път съм готова да се"жертвам"и да я редактирам.

За целта някой ще трябва да ми обясни туи-онуи като за малоумники ако може книжката да е

сканирана за 05.02-ще съм отпускарче за 5 дни Ідано стигнатІ Така надявам се ще имам достъп до компятър

хлапетата като са на училище и да я направя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по-рано попаднах на ужасените ви коментари за тази книга,а аз нямам никакъв спомен за нея.

Не съм точно типа мазохист,но като че този път съм готова да се"жертвам"и да я редактирам.

За целта някой ще трябва да ми обясни туи-онуи като за малоумники ако може книжката да е

сканирана за 05.02-ще съм отпускарче за 5 дни Ідано стигнатІ Така надявам се ще имам достъп до компятър

хлапетата като са на училище и да я направя

Добре, ако я сканират, ще ти я дам, като се смиля над Таничка да не я тормозя.. :jeer: Намери ме в скайпа (има го в профила ми) и ще ти дам необходимите разяснения.. а и съм почти винаги на линия за въпроси :scared:

Иначе 5 дни биха ти стигнали, ако скана е добър, но ако не е.. :tease:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване