Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

• Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Lindsey :rolleyes: Не съм от София няма как иняче вчера си я поръчах но незнам дали ще я имам мн пати съм поръчвала и така си и остана ще видим http://www.kaldata.com/forums/public/style_images/master/rte_icons/emoticons.png

Ако и този път се провали поръчката, пиши, ще я предвидя за сканиране щом се прибера до нас, където е книгата.

Благодарности и от мен за новите книжки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам да направя книгите на Нора за остров Три сестри.

Ането ги бе поела,но от нея ни вест,ни кост.

Ще пусна списък и в другата тема.

Първата книга съм я снимала вече,остава само да я до изкусуря.Не ми се ще да се дублирам с някого.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам да направя книгите на Нора за остров Три сестри.

Ането ги бе поела,но от нея ни вест,ни кост.

Ще пусна списък и в другата тема.

Първата книга съм я снимала вече,остава само да я до изкусуря.Не ми се ще да се дублирам с някого.

ох браво от доста време търся 1 от тази поредица и много ми се чете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линда Хауърд - Да спиш с врага

http://account-co.net/torrents-details.php?id=5080

Много благодаря! :):rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Третата от книгите съм я обещала,но реших,че по-добре да ги почна наред.Както казах първата е готова,само ще видя кои страници трябва да ги снимам пак и я сглобявам.

ПП:Гане,"Сенки в мрака" е 90% готова.Просто има 30-тина страници за преснимане.Съмнявам се обаче качеството да ти хареса.Няма да бързам,че да стане по-добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП:Гане,"Сенки в мрака" е 90% готова.Просто има 30-тина страници за преснимане.Съмнявам се обаче качеството да ти хареса.Няма да бързам,че да стане по-добре.

Пепи, когато, тогава... А за качеството, ще видим какво ще каже програмката за конвертиране :) Във всеки случай много от момичетата ще се зарадват на възможността да я прочетат, без да се напрягат. Дори само това си струва усилията. kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледала съм филма,който е правен по книгата.Той се казва "Да обичаш Еванджелиста' и е много интересен.С удоволствие ще прочета книгата :blink:

И от мен благодарности за кнжките kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа,но моята книга е стара,с жълти страници и бледи букви.

Липсва контраст,а като се добавят и моите грешки е става само за четене.

Иначе книгата е страшно интересна,драма и крими колкото искаш.

По-чувствителните може да си изплачат очите,но ще им хареса.

Мастерс-Линда Хауърд-"Сенки отмрака"

Някой ще го пусне ли в Акаунт,че нямам право?

Редактирано от peppinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще я пусна в Акаунт, като я сваля. Благодаря ти много, мила.

Благодаря и за другите новокачени книжки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледала съм филма,който е правен по книгата.Той се казва "Да обичаш Еванджелиста' и е много интересен.С удоволствие ще прочета книгата ;)

И от мен благодарности за кнжките kiss.gif

И аз съм го гледала - два пъти,но книгата е много по-хубава.

Ако има проблеми с конвертацията на "Сенки от мрака" аз мога да я сканирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм го гледала - два пъти,но книгата е много по-хубава.

Ако има проблеми с конвертацията на "Сенки от мрака" аз мога да я сканирам.

Да отдадем дължимото на труда на Пепи, но ще те имаме впредвид, ако потрябва, благодаря ти. :lol6:

Ето и книгата в Акаунт

Сенки от мрака - Линда Хауърд

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички мили дами

Искам да споделя нещо с вас. :) Тази сутрин в 3.30 часа (защото просто не можех да я оставя) довърших редакцията на книгата Буря на Сандра Браун. За всички, които не са я чели горещо я препоръчвам. Книгата е трилър с елементи на еротика, но до последната страница стоях на тръни и се чудих как ще свърши. Отдавна не ми се беше случвало да попадна на толкова добре написана и увлекателно заплетена история.

Историята започва в едно малко градче, където единственото криминално провинение е да получиш глоба за неправилно паркиране. Но в рамките на 2 години изчезват 5 жени и винаги на местата, от където изчезват е оставяна по една синя панделка. Няма заподозрени, няма никакво развитие по намирането на жените. Главната тъкмо се е развела със съпруга си, наскоро назначения шериф на града. Продала е вилата си в планината и точно в деня когато я опразва се задава ужасяваща снежна буря. На връщане попада на главния, с когото са се запознали миналото лято, и който тъкмо излиза от гората; тя го удря с колата, той е тежко ранен, колата й се разбива и единственото спасение за двамата е да се върнат във вилата. Но дали той е човека за когото се представя...

Приятно четене :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе общо казано, всички книги на Сандра Браун са прекрасни. Аз наскоро прочетох "Безпощадно" и горещо я препоръчвам на всички. Предполагам, че и тя ще ви хареса!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох "Тес " на Ейми Фетцър и естествено ме хвана чуденката,защо тези наши издателства не са публикували продължението?!!!!!Такава страхотна книга,а те блеят!Н

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lindsey мерси надявам се да пристигнат а ако не ще ти кажа :)

здравейте, тъкмо сега свърших с книгата на Кони Мейсън "Вкусът на греха" мн хубава книга.Препоръчвам я който не я е прочел :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох "Тес " на Ейми Фетцър и естествено ме хвана чуденката,защо тези наши издателства не са публикували продължението?!!!!!Такава страхотна книга,а те блеят!Н

И аз си задавам този въпрос от доста време. А "Тес" е наистина страхотна книга, чак ми се прииска да е при мен да си я разлистя и припомня някои ключови моменти.

asity, стискам палци да ти доставят книжката, много е забавна, свежо четиво. Наскоро си купих втората книга от поредицата, но нямам време да я почна още.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега гледам сайта на Лей Грийнуд и се чудя за книгите от поредицата Каубоите дали само Джейк, Уорд, а вече и Бък са издадени на български или има и още някоя, защото са под други имена като - THE MAVERICKS (За Ястреба и Зийк), A TEXAN’S HONOR(За Брет), TEXAS TENDER(За Уил) и TEXAS LOVING(За Идън). Та в сайта му пише, че са 13 и не са хронологично написани... :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

iskam da pomolq ako nqkoi se se6ta ili e gledal slu4aino edin film moje bi drama ne si spomnqm to4no...spomnqm si samo 4e rezumeto na samiq film be6e za edno momi4e i edno mom4e toi ima sestra narkomanka koqto krie droga v neiniq medalion spomnqm si 4e brat i se vlubva v edno momi4e i v kraq na filma mom4eto go bluska kola i toi umira... zajalost e malko moje da vi se stori sme6no no filma e neveroqten prosto e mn hubav i sum go gledala nqkolko puti po tv a zaposledno be6e predi sig 5 6 godini molq vi ako nqkoi se se6ta za podoben film ili slu4aino go e gledal neka pi6e. Blagodarq Vi.

Да, наистина много хубав филм, даже го бях гледала на кино, когато излезе. С Рийз Уидърспуун и Раян Филип. Казва се "Секс игри", аглийското заглавие е Cruel Intentions(1999).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа,но моята книга е стара,с жълти страници и бледи букви.

Липсва контраст,а като се добавят и моите грешки е става само за четене.

Иначе книгата е страшно интересна,драма и крими колкото искаш.

По-чувствителните може да си изплачат очите,но ще им хареса.

Линда Хауард е любимата ми писателка, а тази книга е един от шедьоврите й. Благодаря ти много!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като я "разлистих" виждам ,че е за брата на Маделин от "Търси се съпруга"

и естествено съм очарована :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хедър Греъм Позесъри - Нощен шепот

http://account-co.net/torrents-details.php?id=5099

Хедър Греъм Позесъри - Тлееща жарава

http://account-co.net/torrents-details.php?id=5100

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега гледам сайта на Лей Грийнуд и се чудя за книгите от поредицата Каубоите дали само Джейк, Уорд, а вече и Бък са издадени на български или има и още някоя, защото са под други имена като - THE MAVERICKS (За Ястреба и Зийк), A TEXAN’S HONOR(За Брет), TEXAS TENDER(За Уил) и TEXAS LOVING(За Идън). Та в сайта му пише, че са 13 и не са хронологично написани... :cool:

Да мила освен деветте с имената на сираците ( както и джейк и уорд, разбира се), които има описани в бъки има още четири, а именно така добре описаните от теб. Но както забелязваш те си имат заглавия, които ще се преведат в процеса на превода на книгите и затова не са поместени там. Тоест кратичкият отговор на въпроса ти е НЕ. Няма други издадени освен първите три Джейк, Уорд и Бък. Всъщност той е подновил поредицата в последствие заради големия читателски интерес и резултата е тези четири книги. И да хронологията е объркана самият той си го признава. Ако искаш мога да преведа думите му по въпроса както и действителната хронология. Редактирано от cheetah (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване