Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Не само при теб има проблем.Доколкото разбрах от другите момичета акаунта в момента не работи.

Ахам, благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Момичета дали някоя от вас може да качи новосканираните книжки на Хедър Греъм в мастерса например че взе да ми писва от невъзможността да отворя Акаунта!Предварително благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета дали някоя от вас може да качи новосканираните книжки на Хедър Греъм в мастерса например че взе да ми писва от невъзможността да отворя Акаунта!Предварително благодаря!

Кои книги искате да ви кача в мастерс? До няколко минути ще ги имате там като временно решение на проблема и ще се надяваме и генералния да се реши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои книги искате да ви кача в мастерс? До няколко минути ще ги имате там като временно решение на проблема и ще се надяваме и генералния да се реши.

Ели, ако правилно съм разбрала, става дума за Смътна заплаха и Завинаги, моя любов на Хедър Греъм Позесъри. Поне тези са качени в последните няколко дни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за бързото качване!Някой дали знае кога ще се оправи достъпа до Акаунта и Читанката?Това са едни от любимите ми сайтове и ровенето в тях много ми липсва! :):P:wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето я и първата книжка за остров "Три сестри".Приятно четене.

Мастерс-Танц във въздуха-Нора Робъртс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Някой дали знае кога ще се оправи достъпа до Акаунта и Читанката?Това са едни от любимите ми сайтове и ровенето в тях много ми липсва! :clap::wors::yanim:

И двата сайта са в ремонт, очаквам Тракера да се оправи до 2-3 дни, но за Читанката ще отиде повече време.

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета бързам да споделя новата рана в сърцето си - тя носи името Кинли Макгрегър, и по-точно поредицата за Маккалистър или Макгрегър, както я назовават рускините. Изглежда страхотна четирилогия, бракове по неволя между шотландци и англичани, направо кръвта ми кипна докато четох руските резюмета и коментари! Защо ирис не ги издават!!! :yanim::clap::wors:

Имам въпрос, към четящите на оригинален език и тези които се домогват до руските варианти, чели ли са поредицата и наистина ли е толкова страхотна. И да попитам, някой който е прочел "Ограбен копнеж" може ли да сподели мнение за стила на авторката, защото аз съм все още далеч от този роман, който си стой на топло в библиотеката ми sad.gif Благодаря предварително!

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета бързам да споделя новата рана в сърцето си - тя носи името Кинли Макгрегър, и по-точно поредицата за Маккалистър или Макгрегър, както я назовават рускините. Изглежда страхотна четирилогия, бракове по неволя между шотландци и англичани, направо кръвта ми кипна докато четох руските резюмета и коментари! Защо ирис не ги издават!!! :yanim::clap::wors:

Имам въпрос, към четящите на оригинален език и тези които се домогват до руските варианти, чели ли са поредицата и наистина ли е толкова страхотна. И да попитам, някой който е прочел "Ограбен копнеж" може ли да сподели мнение за стила на авторката, защото аз съм все още далеч от този роман, който си стой на топло в библиотеката ми sad.gif Благодаря предварително!

Аз съм чела на руски всички книги на Кинли Макгрегър до които съм се добрала (официални и любителски преводи) и много, много ми харесват. И да, и аз се чудя защо не са ги издавали на български най-добрите, а тези които са най-малко популярни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета бързам да споделя новата рана в сърцето си - тя носи името Кинли Макгрегър, и по-точно поредицата за Маккалистър или Макгрегър, както я назовават рускините. Изглежда страхотна четирилогия, бракове по неволя между шотландци и англичани, направо кръвта ми кипна докато четох руските резюмета и коментари! Защо ирис не ги издават!!! :angry: :angry: :angry:

И на мен ми харесаха. Има и още една авторка, която пише на тази тематика-даже в момента не мога да се сетя точно кои романи бяха на Кинли Макгрегър и кои на Хана Хауъл, все за "горцы" бяха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже,боже след поредните "ласкави" отзиви за Пиратът-лорд вече се чувствам като селския идиот,че я поех

за редакция.Оказа се,че не съм я чела.Почнах я и на 150 стр,съм наясно,защо дамата от която взех книгата

ми я подари с готовност.Не стига,че като идея е дело на болен мозък,ами и на места действието е несвързано,има и

доста безсмислени изречения-бих казала че от моя страна ще има "творчество",че да се получи разбираемо.За успокоение

на упоритите и любопитните-уверявам ви няма как да я разваля.

Ха, казах ви аз да не я сканирате тази книга, ама не слушате :down: Казах ви аз "недей ела, вие пак ела" :ph34r:

Това в кръга на шегата, но все пак мисля че никой няма да се разсърди, ако не я довършиш тази книга. Просто не си заслужава тормоза. Тори е права, понякога нескопосната редакция и превод могат да те доведат до лудост. Ако все пак успееш да я довършиш трябва да ти дадем медал за храброст :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пете,а може ли да те помоля ако си намерила сайтове с книги на авторката да дадеш линк,аз като че ли не съм я срещала,а пък доста се ровя по руските сайтове,благодаря ти предварително :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, казах ви аз да не я сканирате тази книга, ама не слушате :blink: Казах ви аз "недей ела, вие пак ела" :blink:

Това в кръга на шегата, но все пак мисля че никой няма да се разсърди, ако не я довършиш тази книга. Просто не си заслужава тормоза. Тори е права, понякога нескопосната редакция и превод могат да те доведат до лудост. Ако все пак успееш да я довършиш трябва да ти дадем медал за храброст :blink:

Ами вече я почнах,но първоначалния ентусиазъм,да я пооправя от към тежък стил,бъъъързо угасна.Не е възможно,освен ако не я променя тотално.Не се чувствам готова чак за това,а и е недопутимо,така че изказа пак е тромав.

Нещата вече са въпрос на инат и ще я направя,но се надявам поне един да се излъже и я прочете,че да не е съвсем нахалос тоз тормоз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пете,а може ли да те помоля ако си намерила сайтове с книги на авторката да дадеш линк,аз като че ли не съм я срещала,а пък доста се ровя по руските сайтове,благодаря ти предварително :blink:

Първо тук, ги има следните книги:

http://bookz.ru/authors/kinli-makgregor.html

Возвращение воина - Return of the Warrior, трета от поредицата Brotherhood of the Sword

Нежная подруга - Master of Desire, първа от Маккалистър

По приказу короля - Born in Sin, трета от Маккалистър

Укрощение горца - Taming the Scotsman , четвърта от Маккалистър

Непокорная красавица - Master of Seduction, първа в поредицата Sea Wolves, следвана от "Ограбен копнеж"

Пират моей мечты - A Pirate of Her Own, това е Ограбен копнеж

- как да теглиш - натискаш "скачать бесплатно", отваря ти се нова страница и в празното поленце вкарваш показания код

и от алдебарана:

http://lib.aldebaran.ru/author/makgregor_kinli/makgregor_kinli_korolevskii_rycar/

Королевский рыцарь - A Dark Champion , втора в поредицата Brotherhood of the Sword

- тук само си натискаиш върху варианта, който искаш да теглиш и си готова

Мисля че това са книгите й преведени на руски, ако бъркам по запознатите ще ме поправят :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо тук, ги има следните книги:

http://bookz.ru/authors/kinli-makgregor.html

Возвращение воина - Return of the Warrior, трета от поредицата Brotherhood of the Sword

Нежная подруга - Master of Desire, първа от Маккалистър

По приказу короля - Born in Sin, трета от Маккалистър

Укрощение горца - Taming the Scotsman , четвърта от Маккалистър

Непокорная красавица - Master of Seduction, първа в поредицата Sea Wolves, следвана от "Ограбен копнеж"

Пират моей мечты - A Pirate of Her Own, това е Ограбен копнеж

- как да теглиш - натискаш "скачать бесплатно", отваря ти се нова страница и в празното поленце вкарваш показания код

и от алдебарана:

http://lib.aldebaran.ru/author/makgregor_kinli/makgregor_kinli_korolevskii_rycar/

Королевский рыцарь - A Dark Champion , втора в поредицата Brotherhood of the Sword

- тук само си натискаиш върху варианта, който искаш да теглиш и си готова

Мисля че това са книгите й преведени на руски, ако бъркам по запознатите ще ме поправят :blink:

http://lady.webnice.ru/literature/?act=authors&v=1349

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,много ви благодаря и особенно на теб Пете,че така се постара kiss.gif и сега искам да помоля за някоя нова книжка на Линда Хаурд ако ви се намира и не е сканирана,в блога на Гането видях една - Почти завинаги,ако някой я има и може да я скнира ще се радвам :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се отвори дума за любимката ми Линда Хауърд, да попитам четвъртата книга от поредицата Kell Sabin дали изобщо е издавана на бг. Казва се White Lies (1988) Невинни лъжи. Аз започнах на английски да я чета но става бавно. Някой дали я няма, ако е издавана на бг?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се отвори дума за любимката ми Линда Хауърд, да попитам четвъртата книга от поредицата Kell Sabin дали изобщо е издавана на бг. Казва се White Lies (1988) Невинни лъжи. Аз започнах на английски да я чета но става бавно. Някой дали я няма, ако е издавана на бг?

Аз я имам.

Редактирано от geneviev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам заглавийцето си го копнала от блога. Искам само да поясня нещо за него, ако не сте го разбрали досега: ако има българско заглавие срещу оригиналното, значи книгата е преведена на български, а информацията съм я взела или от личната ми библиотека, или от нета, или някой ме е осведомил. В този случай книгата има бг заглавие, значи е издавана. За съжаление я нямам, но също се присъединявам към твойта и на Маги молби :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,много ви благодаря и особенно на теб Пете,че така се постара kiss.gif и сега искам да помоля за някоя нова книжка на Линда Хаурд ако ви се намира и не е сканирана,в блога на Гането видях една - Почти завинаги,ако някой я има и може да я скнира ще се радвам :yanim:

Ще я сканирам в края на седмицата.

Редактирано от geneviev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я сканирам в края на седмицата.

Ох, адски мерси :yanim:

Досега няма нейна книга,която да не ми е харесала.

Ще чакам с кеф края на седмицата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване