Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Здравеите аз имам повечето книги записани на дискове ако се наложе ще ги саберем наново сигорна съм че и други също имат

Радвам се, че се намират хора с желание да помогнат, но както вече написахме колегите и аз, няма да се наложи. Не е загубена информация, скоро ще пуснем активните линкове, имаме още ден-два работа по новия тракер. :halloween7:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Дами,да ви попитам за мнение относно книгата на Лора Паркър "Нощна лилия".Ще се радвам тези от вас,които са я чели да споделят някакви впечатления,тъй като съм й хвърлила око,а не съм запозната с творчеството на авторката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшен майстор съм на копи-пейст :)

Линковете са заменени, дами, действайте :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички работни пчелички за скоростното пускане на новия тракер с любимите ни книжки. И новото име ми харесва повече. :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пробвах на една книга ама не ми отваря,а доколкото разбирам е преместихте книгите на ново мчсто?Извинчвам се ако не сам разбрала :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, пробвах от линковете да вляза в новия тракер, но не ми го зарежда! Утре пак ще пробвам -дано да стане :baby:

Редактирано от Stefanika (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://fanagoria-bg.net

На мен ми се зарежда нормално. Пробвай пак

Искам да благодаря, че сте премахнали "Имате ново съобщение". Достатъчно е видно и няма нужда някой да ми го напомня постоянно.

Редактирано от varnam (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто в момента всичко живо се е втурнало да влиза в тракера и връзката се претоварва..

Екипа дооправя нещата, момичетата се опитваме да влезем всичките и става еднааа.. :baby:

Но не се притеснявайте, работи си всичко. Вероятно някои от книгите няма да имат сийд за момента, но бързо ще се наваксат нещата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто в момента всичко живо се е втурнало да влиза в тракера и връзката се претоварва..

Екипа дооправя нещата, момичетата се опитваме да влезем всичките и става еднааа.. :cool:

Но не се притеснявайте, работи си всичко. Вероятно някои от книгите няма да имат сийд за момента, но бързо ще се наваксат нещата.

как мога да помогна?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екипа дооправя нещата, момичетата се опитваме да влезем всичките и става еднааа.. :cool:

Аз имам един два комплекта от онези първите редакции на някои книги, които ти беше качвала като цели пакети за по седмица за оценка. Ако за някои от тях няма сийд и има начин да се излъже тракера, аз мога доста време да сийдвам, че съм постоянно онлайн.

Така и не разбрах - какво толкова се е случило с акунта, профила ми там все едно не го е имало? само браузъра ми помни, че е имало такова нещо!

40 min по-късно - Ура! Успя да се отвори, даже се логнах!!! Ура!Ура!Ура!

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джейн Ан Кренц:

Изборът

Маската

Наследството

Коралова целувка

Съдбовно завръщане

... и още доста нейни книги.

Аз успях да се сдобия с разни нейни книжки, по-така последния издания и попринцип по нови(демек от последната петилетка) та ако ги нямате може да ви ги дам за сканиране, че аз нямам с какво.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам един два комплекта от онези първите редакции на някои книги, които ти беше качвала като цели пакети за по седмица за оценка. Ако за някои от тях няма сийд и има начин да се излъже тракера, аз мога доста време да сийдвам, че съм постоянно онлайн.

Така и не разбрах - какво толкова се е случило с акунта, профила ми там все едно не го е имало? само браузъра ми помни, че е имало такова нещо!

Профила ти съществува в новия тракер, така че направо влизай там и готово. Можеш да провериш кои от книгите, които имаш, нямат сийд и да ги ресийднеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все се каня да попитам, дали не ви се мотат някъде из библиотеките книгите на Барбара Тейлър Брадфорд за Ема Харт ( не се сещам заглавието). Мисля че бяха 2 тома, а после имаше продължение за внучката й Пола - мисля че се казваха "Да задържиш мечтата"- пак в 2 тома. Четох книгите преди много години, мисля че дори ги филмираха, но никъде не мога да ги намеря. Та мисълта ми е, ако се намерят, дали ще е възможно да ги включите към книгите за сканиране :cool:

Редактирано от malkokote (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, а има ли някъде линкче с торенти искащи сийд или сама да ги преравям?

И между другото къде сте го хостнали???

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все се каня да попитам, дали не ви се мотат някъде из библиотеките книгите на Барбара Тейлър Брадфорд за Ема Харт ( не се сещам заглавието). Мисля че бяха 2 тома, а после имаше продължение за внучката й Пола - мисля че се казваха "Да задържиш мечтата"- пак в 2 тома. Четох книгите преди много години, мисля че дори ги филмираха, но никъде не мога да ги намеря. Та мисълта ми е, ако се намерят, дали ще е възможно да ги включите към книгите за сканиране :P

Това ми е една от любимите поредици. И сериала е много интересен.

Първата книга се казва "Изключителна жена". После следват 2 тома за внуците на Ема Харт и приятелите и. 4-тата е основно за Филип и Пола, внуците на Ема и Пол Маккий. Преди 2-3 години е излязла още една книга от тази поредица, но за съжаление не съм я чела.

http://lib.aldebaran.ru/author/bryedford_barbara/.

Намерих тези книги на руски, ако те устройва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, а има ли някъде линкче с торенти искащи сийд или сама да ги преравям?

И между другото къде сте го хостнали???

Няколко поста по-рано беше написано: http://fanagoria-bg.net/index.php

Колкото до торентите без сийд, всеки може да генерира списъка с тях от търсачката, като зададе да търси само неактивните торенти от категория e-книги. Както направих и аз в случая: http://fanagoria-bg.net/torrents-search.php?search=&cat=36&incldead=2&lang=0

:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами... само ви рева за Читанката, но когато и днес опитах да вляза там (само проверявах дали е свършил ремонта) попаднах на аниме сайт. Та Читанката да не са я преместили другаде или (ох, мъка, мъка) все още не е готов сайтът?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаа.И аз имам проблем ,но с новото местенце.Значи не ми дава да влезна.Опитвах 2-3 пъти и реших да пробвам по другите начини.Пак не можах.Сега проблема е в това,че паролата и името ми са еднакви, и явно това не е разрешено. Вие сте ми копнали профила едно към едно(в акаунта нямаше проблем парола и име да са еднакви).Нещо като параграф 22.Въпроса е какво да правя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами... само ви рева за Читанката, но когато и днес опитах да вляза там (само проверявах дали е свършил ремонта) попаднах на аниме сайт. Та Читанката да не са я преместили другаде или (ох, мъка, мъка) все още не е готов сайтът?

Леле, вярно! Сайт за аниме, ужас! Значи си махам отметката! Надявам се в скоро време Читанката да е на линия...Ние ще почакаме, това поне го умеем :) Пък ако някоя от вас, момичета, разбере къде се е преместил сайта, нека да даде линк ;)

В Моята библиотека във Фейсбука открих това: Относно Моята библиотека. Та там пише, че до седмица-две сайта отново ще е на линия :clap:;)

Редактирано от Stefanika (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз успях да вляза http://bg3.chitanka.info/mylib/index.php?action=label&mode=simple . Дано вече е добре!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаа.И аз имам проблем ,но с новото местенце.Значи не ми дава да влезна.Опитвах 2-3 пъти и реших да пробвам по другите начини.Пак не можах.Сега проблема е в това,че паролата и името ми са еднакви, и явно това не е разрешено. Вие сте ми копнали профила едно към едно(в акаунта нямаше проблем парола и име да са еднакви).Нещо като параграф 22.Въпроса е какво да правя?

Пробва ли да си смениш паролата автоматично от "Възстрановяване на акаунт"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз успях да вляза http://bg3.chitanka....bel&mode=simple . Дано вече е добре!

Ох, поне сега ще мога да вляза, че нямаше да издържа дори една седмица.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да си смениш паролата автоматично от "Възстрановяване на акаунт"?

Да и така не става.Предлага ми да въведа имейл и да ми пратят парола,но като го въведа ми казва,че не може да ми прати имейл.--->

'Unable to send mail. Please contact an administrator about this error.'

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и така не става.Предлага ми да въведа имейл и да ми пратят парола,но като го въведа ми казва,че не може да ми прати имейл.--->

'Unable to send mail. Please contact an administrator about this error.'

А провери ли дали не си пишеш паролата на кирилица, а тя да е на латиница, или обратното?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване