Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Това ми е една от любимите поредици. И сериала е много интересен.

Първата книга се казва "Изключителна жена". После следват 2 тома за внуците на Ема Харт и приятелите и. 4-тата е основно за Филип и Пола, внуците на Ема и Пол Маккий. Преди 2-3 години е излязла още една книга от тази поредица, но за съжаление не съм я чела.

http://lib.aldebaran.ru/author/bryedford_barbara/.

Намерих тези книги на руски, ако те устройва.

Благодаря за информацията ;)

Аз имам една нейна книга - "Изключителна жена", и съм я чела преди няколко години и съм със страшно добри спомени, много интересно четиво. Имам леки проблясъци относно сюжета и даже ако не се бъркам, беше съставена от пет части проследяваши различни етапи от живота на Ема, като в последната беше засегната внучка й, която мисля че се влюбваше в член на рода, който Ема мразеше (този на мъжа, който я съблазни и после я заряза - Феърли ли бяха, или нещо от сорта), та мисля че в моя екземпляр е събрана цялата история. Иначе и филма съм гледала, по Диема Фемили, също е интересен.

Добявам книжлето в списъка си за сканиране, малко е дебелжко, но пък шрифта е чудесен, така че се надявам до седмица-две да я направя.

П.С. Внучката се казваше Паола :cool:

Ох много хубава книжка, авторката има страхотен стил, направо ми се дощя да си я препрочета!

Няма да съжаляваш, ако я прочетеш пак :) Не си спомням "Изключителна жена", и как свърши, но намерих продължението. В него основно се разказва за внуците й - добрите и лошите, има убийство, любов... Пола вече е женена и има деца, но брака й не върви. Влюбва се в Шон - внука на най-добрия приятел на баба си, който е влюбен в нея от години, но тя не подозира, една почти невъзможна любов. Има интриги, предателства и всичко е много добре описано, точно в стила на авторката. При първа удобна възможност ще я сканирам, книгата е много добра.

П.С. Няма да спорим за името на Пола - зависи от преводача, в продължението е Пола, явно в първата част е Паола :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

:cool:Момичета имам въпрос.../при мен важат СИЛНО принципите не знаеш ли - питай; и попитай и ще ти кажат/ Та въпросът ми е следният... какво да правя с торентите които съм свалила от account-а и съм оставила да сийдвам, автоматично ли се прехвърлят към новия сайт, аз трябва да направя нещо или са изгубени и не вършат никаква работа... ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията :)

Няма да съжаляваш, ако я прочетеш пак :) Не си спомням "Изключителна жена", и как свърши, но намерих продължението. В него основно се разказва за внуците й - добрите и лошите, има убийство, любов... Пола вече е женена и има деца, но брака й не върви. Влюбва се в Шон - внука на най-добрия приятел на баба си, който е влюбен в нея от години, но тя не подозира, една почти невъзможна любов. Има интриги, предателства и всичко е много добре описано, точно в стила на авторката. При първа удобна възможност ще я сканирам, книгата е много добра.

П.С. Няма да спорим за името на Пола - зависи от преводача, в продължението е Пола, явно в първата част е Паола :)

Потърси да прочетеш и продължението на продължението... :cool: Моето издание е с мека корица и формат малко по-голям от обичайния за книга. Преди години, когато се ровех като вехтошарка по сергиите за книжки доста често я засичах. Може би поради крайно грозната корица. В тази част основно се разказва за Пола и Шейн, вече щастливо женени и любовта - красива и тъжна между Филип, брата на Пола, и Магилана.

От 2 дни се мъча да си спомня името на тази 4-та част... и не мога и не мога... съжалявам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cool:Момичета имам въпрос.../при мен важат СИЛНО принципите не знаеш ли - питай; и попитай и ще ти кажат/ Та въпросът ми е следният... какво да правя с торентите които съм свалила от account-а и съм оставила да сийдвам, автоматично ли се прехвърлят към новия сайт, аз трябва да направя нещо или са изгубени и не вършат никаква работа... :)

Веднага отговарям. Торентите не се пренасочват автоматично, ще е нужна ръчна намеса. Един от вариантите е да изтриеш сегашните вече невалидни торент задачи от програмата си и всеки от торентите да ресийднеш ръчно от новия тракер като ги потърсиш един по един. А другия вариант е по-бърз, но пак е нужна малко ръчна намеса. Предполагам, че си с уторент, така че ще обясня за него. Когато маркираш торент в програмата долу имаш спецификации за него, една от които е списъка с тракерите, към които сочи торента. Давам примерче с картинка.

32511782.jpg

Ще забележиш, че в сегашното състояние на торентите ти, тракера е h ttp://account-co.net/announce.php?passkey=/твоят паскей/. Нужно е само да замениш частта account-co.net с fanagoria-bg.net. Това става с десен бутон върху него -> Добави тракер и го редактираш на място, след което може да си го копираш и за останалите торенти направо да заместваш. :) Надявам се, че съм помогнала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тихи, благодарности за новата книга c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif

Хайде и аз да се включа с ново попълнение към историческите любовни романи :cool:

"Пламъкът на верността", Сандра Дюбай

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, просто не мога да се стърпя да не се похваля- най-накрая се сдобих със скенер :cool: ,тъй че, вече мога да предложа малко помощ.Ще направя списък на книжките, които имам и още не са сканирани, а пък вие ще кажете с кои да се "бия".

Преди няколко седмици се сдобих с 'Някой бди над теб'- Джудит Макнот и понеже знам, че всички много харесваме авторката мисля да пробвам да сканирам първо нея ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, просто не мога да се стърпя да не се похваля- най-накрая се сдобих със скенер :cool: ,тъй че, вече мога да предложа малко помощ.Ще направя списък на книжките, които имам и още не са сканирани, а пък вие ще кажете с кои да се "бия".

Преди няколко седмици се сдобих с 'Някой бди над теб'- Джудит Макнот и понеже знам, че всички много харесваме авторката мисля да пробвам да сканирам първо нея ?

Честита придобивка! Ще сме много благодарни за книжката. :)

Ако имаш някакви проблеми със сканирането, аз съм насреща, а бих казала, че и останалите сканиращи не биха отказали да дадат съвет. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито за скенерчето. Много добър избор като за първи опит. В тракера дори има заявка за тази книга. http://fanagoria-bg.net/reqdetails.php?id=87

:rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,ако искате ще сканирам книгите на Елизабет Лоуъл Кехлибареният бряг,Жена без лъжи и Нефритовият остров.

Редактирано от geneviev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,ако искате ще сканирам книгите на Елизабет Лоуъл Кехлибареният бряг и Нефритовият остров.

Разбира се, мила, давай, ще им се зарадваме. А случайно да знаеш нещо за другите две заглавия от поредицата? Мисля, че са преведени, но не съм сигурна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не успях да ги намеря,така че може и да не са преведени.Затова ги прочетох на руски.Имам още няколко нейни книги,издадени отдавна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,ако искате ще сканирам книгите на Елизабет Лоуъл Кехлибареният бряг,Жена без лъжи и Нефритовият остров.

Искаме! :)

За което ще сме безкрайно благодарни!

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз успях да се сдобия с разни нейни книжки, по-така последния издания и попринцип по нови(демек от последната петилетка) та ако ги нямате може да ви ги дам за сканиране, че аз нямам с какво.

Аз по принцип имам всичко издадено на Кренц през последните 10 години.Ако искаш дай ми списък на твоите,може нещо да съм пропуснала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Ще сме много благодарни за книжката.

Ако имаш някакви проблеми със сканирането, аз съм насреща, а бих казала, че и останалите сканиращи не биха отказали да дадат съвет.

Благодаря за предложената помощ!Всъщност две неща ме тормозят- първо скана на две страници излиза 2-3 MB (не е ли много???) и второто е сглобяването на файловете накрая....имам само бегла представа как става ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тихи, благодарности за новата книга c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif

Хайде и аз да се включа с ново попълнение към историческите любовни романи ;)

"Пламъкът на верността", Сандра Дюбай

Благодарности за книжката ;) а хубава ли е? че някак си доста странно ми звучи резюмето й?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложената помощ!Всъщност две неща ме тормозят- първо скана на две страници излиза 2-3 MB (не е ли много???) и второто е сглобяването на файловете накрая....имам само бегла представа как става :)

Всъщност наистина малко много ти излиза една снимка. В какъв режим сканираш? Трябва ти режима за черно-бяло сканиране, не знам марката на машината ти, аз имам две и при едната е Text Enchanced, а придругата Black and White, за други марки съм виждала и наименования като Text, OCR. Тогава една снимка би трябвало да е по-малка от 1 MB.

Сглобяването в пдф, в случай, че софтуера на скенера ти няма такава опция, можеш да направиш със специална програма за това - Adobe Acrobat /тя прави най-компактните пдф-и, но е малко тежичка/, doPDF, PDFRedirect и други, ако не си чела темата "Технически проблеми при сканиране/заснимане", може да й хвърлиш едно око, там за изброени още програми. Стига да си избереш една, след това бързо ще разясним как се използва, ако има нужда. Също с Хеси в тази тема сме споменали и оптималните настройки за хубав скан, така че би трябвало да са ти от полза. :)

Ако има още нещо, питай.

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О,даа,искаме,чак лигите ми потичат.

Значи нещо се озадачавам.:)

Реших да помогна със сийд,обаче срещам трудности.То с лесности всеки може,ама..

Оказа се че повечето пдф-та съм ги изтрила и се насочих към книги във вид на ртф или пдф,но които не съм пипвала.Оказва се,че има разлики в моя ртф и тези за сийдване.Примерно моя е 3,55 мб,а другия 3,48.Така,че няма как да сийдвам.

Като си принтвам книги често променям леко настройките-шрифт,големина на букви идр,но ..Книгите, за които става дума не съм пипала.

Та се чудя какво става?

Просто ми е чудно ,все пак разликите са малки ,но явно достатачни да пречат.Така първо сравнявам файловете и тогава ги насочвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О,даа,искаме,чак лигите ми потичат.

Значи нещо се озадачавам.:)

Реших да помогна със сийд,обаче срещам трудности.То с лесности всеки може,ама..

Оказа се че повечето пдф-та съм ги изтрила и се насочих към книги във вид на ртф или пдф,но които не съм пипвала.Оказва се,че има разлики в моя ртф и тези за сийдване.Примерно моя е 3,55 мб,а другия 3,48.Така,че няма как да сийдвам.

Като си принтвам книги често променям леко настройките-шрифт,големина на букви идр,но ..Книгите, за които става дума не съм пипала.

Та се чудя какво става?

Просто ми е чудно ,все пак разликите са малки ,но явно достатачни да пречат.Така първо сравнявам файловете и тогава ги насочвам.

И при мен има доста такива случаи. Това е така, защото самият ъплоудър е правил промени по файла преди да го качи, дори един спейс допълнително е достатъчен, за да се различават. И тъй като няма как да знаем какво е променял качващия, няма и как да сийдваме, освен ако не го изтеглим наново. Само ъп-а и тези, които са теглили книгата след качването й ще могат да я сийдват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Веднага отговарям. ... Предполагам, че си с уторент

Мерси с BitLord съм ама като видях какво предлагаш се сетих горе-долу ще пробвам и ще видя какво става... :)

:) Стана...

Редактирано от radysan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качих отново книгите на Хедър Греъм - "Смътна заплаха" и "Завинаги,моя любов".

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=5196

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=5197

Добавих и "Почти завинаги" на Линда Хауърд:

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=5199

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета!Искам най-сърдечно да ви се извиня за това,че без ваше позволение качвах книги.Моля да ми позволите да продължа да качвам от ваше име,като попълвам кой е сканирал книгата,която качвам!Вие сте наистина невероятни,в това което правите!Не съм искала да засегна никой,но и нямах представа че точно това съм направила.Моля ви за извинение!

Не мога да сканирам книги,но ако ми позволите бих могла да помогна с това,като качвам книгите ви в БананаБГ,за да могат и още страшно много други потребители да им се насладят.А уверявам ви,че ужасно ги харесват.Прекланям се пред невероятните ви усилия милички!

Редактирано от Verginiq (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, затънала съм, това семейство Малори ще ми изяде ушите. Има ли някъде качена макар и на английски последната издадена от поредицата? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гУлямУ Благодаря :)

И между другото виждам, че три книжки на Джейн Ан Кренц ги няма в списъците на готови за сваляне, а аз ги имам.

Ако някой се навие мога да му ги дам за сканиране. Това са Осъзнати сънища/Необуздани сърца(В клопка)/Най-дългата нощ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване