Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

• Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Линда Хауърд - Невинни лъжи:

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=5210

Линда Хауърд - Остани при мен:

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=5211

Момичета,включила съм в списъка си за сканиране и книгите на Нора Робъртс Ледена страст,Проклятието на Анжелик и Божествено зло.Ако някой ги е поел да свирка.

Благодаря, благодаря, благодаря! :);):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
kiss.gifМерси за книжките... Много... А за Бойд ще чакаме... ще сме търпеливи... ама ще подпитваме, че място вече не си намираме от мерак... :) Редактирано от radysan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета може ли някоя от вас да даде списък на всички книги на Линда Хауард от поредицата Кел Сейбин и да уточни коя за коя двойка герои разказва! :wors::help::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета може ли някоя от вас да даде списък на всички книги на Линда Хауард от поредицата Кел Сейбин и да уточни коя за коя двойка герои разказва! :wors: :wors: :)

http://www.kaldata.c...&showentry=5541

Heartbreaker е за Джон Рафърти и Мишел Кабо

ПП: Благодаря за новите книжки :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И докато не съм забравила. Относно питането на Verginiq: при положение, че вписваш ника ми и не го заличаваш от сканираната книга, то може да качваш и мои сканове в банана.бг. Единственото място за което съм против да виждам мои сканове - това е account-co.net. И ако видя мой скан там със заличен ник, ще покажа точно защо не искам да съм част от подобен тракер вече... с подробности и снимков материал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, благодаря за новите книжки, особено за тези на Линда Хауърд!!! :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за новите книги, момичета.

geneviev, много ти благодаря за Невинни лъжи. Откога искам да я прочета само. :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета има си тема "Списъци за каниране",дали не трябва нещо такова и за редакциите.Искам да кажа,че така

ще се знае коя книга е в процес на обработка.Един ще я изчака за да я прочете,а евентуален кандидат редактор

може да се пробва на такава, която си чака реда.Ако намирате смисъл от предложението,то темата Отдел "Редакции"

е добро място струва ми се

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,я си кажете мнението за този торент http://www.bananabg.com/details.php?id=24442 Силно се надявам да не съм ви разочаровала :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета има си тема "Списъци за каниране",дали не трябва нещо такова и за редакциите.Искам да кажа,че така

ще се знае коя книга е в процес на обработка.Един ще я изчака за да я прочете,а евентуален кандидат редактор

може да се пробва на такава, която си чака реда.Ако намирате смисъл от предложението,то темата Отдел "Редакции"

е добро място струва ми се

Мислили сме по този въпрос, но ще настане голямо объркване, още повече, че книжките трябва да се проверяват и препроверяват понякога. Затова сме възприели тактиката на лична координация и качване на пакети книги. А ако някоя има желание за изтегляне напред на дадена книга за редакция, може просто да напише желанието си и то ще бъде взето предвид.

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси да прочетеш и продължението на продължението... :) Моето издание е с мека корица и формат малко по-голям от обичайния за книга. Преди години, когато се ровех като вехтошарка по сергиите за книжки доста често я засичах. Може би поради крайно грозната корица. В тази част основно се разказва за Пола и Шейн, вече щастливо женени и любовта - красива и тъжна между Филип, брата на Пола, и Магилана.

От 2 дни се мъча да си спомня името на тази 4-та част... и не мога и не мога... съжалявам...

Е браво, може ли така да ме хвърлиш в джаза :) Не знаех, че има и трета част, сега ще има да я търся, но ще ми е трудно да се ориентирам само с грозна корица :)

Моля ти се ... сети се за името .... моля, моля, моля ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е браво, може ли така да ме хвърлиш в джаза :) Не знаех, че има и трета част, сега ще има да я търся, но ще ми е трудно да се ориентирам само с грозна корица :P

Леле, така сладко се молиш, че реших да натисна някое бутонче на клавиатурата, за да помогна. То пък какво излезе... :)

Emma Harte

1. A Woman of Substance (1980) Изключителна жена http://knigite.eu/ba...ena-p-1645.html

2. Hold the Dream (1985) Да задържиш мечтата (Съвременник 1993)

3. To Be the Best (1988) Винаги на върха (Галактика 1992) http://aknigi.hit.bg...nliterature.htm

4. Emma's Secret (2003) Тайната на Ема (Ера 2007)

5. Unexpected Blessings (2004) Неочакван дар (Ера 2008)

6. Just Rewards (2005) Триумфът на Харт (Ера 2010)

последните три:

http://www.erabooks....n=author&aid=72

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,я си кажете мнението за този торент http://www.bananabg.com/details.php?id=24442 Силно се надявам да не съм ви разочаровала :)

На мен ми отказа регистрация! Явно съм неблагонадеждна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линда Хауърд - Невинни лъжи:

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=5210

Линда Хауърд - Остани при мен:

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=5211

Момичета,включила съм в списъка си за сканиране и книгите на Нора Робъртс Ледена страст,Проклятието на Анжелик и Божествено зло.Ако някой ги е поел да свирка.

Благодаря за новите книги на Линда! Страхотна си!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,я си кажете мнението за този торент http://www.bananabg.com/details.php?id=24442 Силно се надявам да не съм ви разочаровала :eek:

Добре изглежда торента. Оформен с приятен вид за окото. Пише си необходимите подробности, както и чий труд е. Ако по тоя начин ги качваш не съжалявам за решението си да качваш и мои сканове там /колкото и малко да са те всъщност/. Аз обаче си мисля, че би могла да бъдеш полезна и на нас тук за общата цел, освен торентите в банана.бг. Знам, че нямаш скенер, но и много други нямат... Подозирам, че ако имаш желание да помагаш с книгите, Хеси ще се зарадва на още мераклии за редактори. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета искам да изразя безкрайното си възмущение от настоящия екип на account-co.net.

Влязох днес от чисто любопитство и с безкрайно учудване установих, че днес на дневен ред за качване са така любимите ни книги...До тук нищо лошо, но както си разглеждам въпросните торенти, попадам на книга сканирана от мен, но в описанието на торента - това никъде не е посочено. Не искам да звуча, все едно че заслужавам Нобелова награда за това, но факт е че в наново качените торенти, не може да се разбере откъде точно идват, а не е редно да се възползват от нашия труд.

И как го правят, разни хора запазили книгите, защото това са торенти, които не се откриват във всеки сайт, подобно на филм или музика, напират да качват от свое име, книгите които Ние сканирахме.

Цитирам мнение на един от потребителите:

" Поредицата е старахотна.Ако не сте я чели много сте загубили.Препоръчвам ви я.и аз имам над 300книги но не мога да стана ъплоудер(не мога да вляза да дам заявка)"

На този коментар аз отговорих:

"А поне веднъж запитали се, откъде дойдоха тези тристта книги!

Аз имам въпрос, защо никъде в наново качените торенти, не виждам името на този, който си е направил труда да сканира книгата, за да може тя да я достъпна за всички?!"

Не смятам, че въпроса ми е в разрез с правилата, било тези на тракера или каквито и да било други, но два часа след като го пуснах, бях банната, а причината, отново цитирам:

"Такива коментари другаде не тук."

Щом там не разрешават, реших да пробвам тук, и от сега нататък на всяко възможно място в нета, ще изразя безкрайното си възмущение от наглостта и безочието на група използвачи (не искам да използвам по-груби изрази) и всичките им нови "помощници".

Не отричам, че книгите за това са сканирани, за да бъдат максимално достъпни за всички, но не мисля че приноса на сканиращ и редактор трябва да бъде умаловажен по този начин, а когато се опитах да защитя работата ни, това ми право, бе отказано.

Меко казано съм ядосана от тази проява на...дори не знам как да го нарека, цензура да речем.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е браво, може ли така да ме хвърлиш в джаза ;) Не знаех, че има и трета част, сега ще има да я търся, но ще ми е трудно да се ориентирам само с грозна корица :)

Хе, хе... Като видях името и се сетих :eek: . Тази 3-та част е "Винаги на върха". Като познавам стила на Барбара Бредфорд предполагам, че и другите книги от поредицата са много интересни, но аз не съм ги чела.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Знам, че нямаш скенер, но и много други нямат... Подозирам, че ако имаш желание да помагаш с книгите, Хеси ще се зарадва на още мераклии за редактори. ;)

Да да да да да да :eek:

Още двадесетина редакторки ще ми дойдат добре..

Скромна съм, нали? :)

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Verginiq, мила, аз също (както и останалите момичета) нямам нищо против да качваш сканираните от мен книги в Банана. ;) В крайна сметка целта е колкото може повече любителки на жанра да се насладят на любимите ни романи. Боже, като се сетя как неуморно издирвах като ловджийско куче книгите на Аманда (и не само) - само и само да се докопам до тях и да ги прочета, а сега вече повечето излезли на БГ исторически любовни романи спокойно могат да се намерят в нета за всеки самоуважаващ се любител на жанра ;)

П.С. Пете, току що се нахаках в акаунта да видя за какво иде реч. И наистина учудването ми беше грамаданско, когато открих, че половината от всички качени торенти са книги 224bf1b662fdc0fabc93b957faac0eec.gif Та нали все ни ограничаваха да не качваме повече от 3 поредни торента с книги, че им разваляме фасона :) Явно е работа напук :eek: Айде няма значение, ние да сме живи и здрави, и да продължаваме да се забавляваме с любимите ни книги dcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета искам да изразя безкрайното си възмущение от настоящия екип на account-co.net.

Влязох днес от чисто любопитство и с безкрайно учудване установих, че днес на дневен ред за качване са така любимите ни книги...До тук нищо лошо, но както си разглеждам въпросните торенти, попадам на книга сканирана от мен, но в описанието на торента - това никъде не е посочено. Не искам да звуча, все едно че заслужавам Нобелова награда за това, но факт е че в наново качените торенти, не може да се разбере откъде точно идват, а не е редно да се възползват от нашия труд.

И как го правят, разни хора запазили книгите, защото това са торенти, които не се откриват във всеки сайт, подобно на филм или музика, напират да качват от свое име, книгите които Ние сканирахме.

Цитирам мнение на един от потребителите:

" Поредицата е старахотна.Ако не сте я чели много сте загубили.Препоръчвам ви я.и аз имам над 300книги но не мога да стана ъплоудер(не мога да вляза да дам заявка)"

На този коментар аз отговорих:

"А поне веднъж запитали се, откъде дойдоха тези тристта книги!

Аз имам въпрос, защо никъде в наново качените торенти, не виждам името на този, който си е направил труда да сканира книгата, за да може тя да я достъпна за всички?!"

Не смятам, че въпроса ми е в разрез с правилата, било тези на тракера или каквито и да било други, но два часа след като го пуснах, бях банната, а причината, отново цитирам:

"Такива коментари другаде не тук."

Щом там не разрешават, реших да пробвам тук, и от сега нататък на всяко възможно място в нета, ще изразя безкрайното си възмущение от наглостта и безочието на група използвачи (не искам да използвам по-груби изрази) и всичките им нови "помощници".

Не отричам, че книгите за това са сканирани, за да бъдат максимално достъпни за всички, но не мисля че приноса на сканиращ и редактор трябва да бъде умаловажен по този начин, а когато се опитах да защитя работата ни, това ми право, бе отказано.

Меко казано съм ядосана от тази проява на...дори не знам как да го нарека, цензура да речем.

Пете, какво мога да кажа, освен с огромно разочарование... добре дошла в клуба на баннатите, иначе казано неудобните. Аз бях една от първите баннати след като ги напуснах и макар, че се опитах да остана коректна и не съм обяснявала какво точно са направили за да вземем това решение, заедно с всички останали от екипа ни, те ме баннаха с причина "Обиди по адрес на екипа". Мога само да се смея на това, защото никой по-добре от тях не знае, че мен един бан на айпито не може да ме спре да вляза в тракера, ако пожелая. Знаят също и че влизам всеки ден и гледам как "се справя" така наречения им "екип", въпреки бана. До момента май се справят успешно с гонене и прокуждане на потребителите си, с кражбата на чужд труд, и с обиждане на хората, а иначе се пишат "моралисти". Бих сложила едно "псевдо" пред думата. И това, което видях досега е, че всеки който е написал неудобен коментар е баннат. Нямат куража да постъпят достойно, проявяват признаци на страх и безсилие. И непрофесионализъм. Всичко, което трябваше да направят след подобен коментар, който си им оставила е да сложат един ник в торента - не линк към друг форум, друг тракер, а само един ник. Какъв е извода?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, просто не се стърпях, смях се с глас до сълзи когато стигнах до този момент, и исках да го споделя с вас или поне с онези, които четат английски:

James said, "Let's see a demonstration, lad."

"Of?"

"What you're capable of expressing to a woman with a look. And remember, keep it

subtle."

Boyd felt distinctly uncomfortable with the suggestion, but he gave it a try-and

bowled both Malorys over with laughter. Serious laughter that had him feeling as if he

were the brunt of a joke. He started to get up to leave before his hot temper kicked in.

He'd asked for their help, but he should have known better.

But James wound down first and said, "Show him how it's done, Tony."

"He's not my type," Anthony replied. But that got him one of his brother's unbending

looks, so he amended, "Oh, very well."

Anthony took a moment to compose himself, then Boyd was given the full brunt of

what the ladies of London used to experience when he'd targeted them. Easy to see

how this particular Malory's tally was legendary in the matter of seductions. Charm

didn't even come close to describing a look like that.

Assured now that they weren't just pulling his leg, Boyd was quick to grumble, "He's

got remarkable eyes to begin with. It's no wonder that would work for him.

...

That was easy enough to do when Katey was never far from Boyd's thoughts. So he

brought her image to the forefront of his mind, her beautiful emerald eyes, the

dimples that suggested a smile that wasn't really there, her skin that looked as if it

would feel like silk, her plump, luscious lips, the long, black braid he wanted to tuck

into his belt instead of hers, her magnificent curves...

"Good God," James said, breaking the image of Katey in Boyd's mind. "Forget

charming her until after you've taken care of that lust. You'll bloody well sink your

ship in flames with looks like that one!""

А като се навърже и с цялата ситуация... просто добре, че не се изтъркалях от дивана!

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгите в какъв формат са? Не е ли възможно да се поставя някакъв символ, дори линк, подпис и т.н...

Аз съм качвал детски песни и след като си посветих достатъчно време и нерви в "рекламирането" на отрепката която решила да ги продава, се придържам към най-ефективното - популярността. Когато се знае от къде и как, знае се първоизточника и той е удобен за ползване, тогава разни посредници и плагиати целящи дивиденти остават с пръст в устата.

Съчувствам ти напълно. Наясно съм, че всичко е безвъзмездно, но си има етична страна и защитаване на една кауза, която далеч не може да се сведе до комерсиални цели на тракер.

Където глупостта е образец, там разумът е безумие.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване