Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам тези които снимат-на каква светлина го правят?Мисля,че се получава най-добре на дневна,но тези дни няма достатъчно слънце(поне при мен).Понеже не разбирам от фотография :P се чудя изкуствената светлина директно или не ,да идва към книгата.И в такъв случай не се използва светкавица,нали? :lol6:

Нещо не намерих на първа страница инфо за как да снимаме,за който ми каза Xesi?! :help

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Имам проблем със сайта www.bgshare.com- дава ми че искам да вляза в защитен модул на сайта и нищо не мога да изтегля от там! Някой знае ли дали проблемът е само при мен?

П.С.

Моля ви дайте ми линкове в 4storing.com за книгите "Спазарената невеста"- Кони Мейсън;"Смарагдова магия"-Патриша Грасо;"Красавицата и звярът"- Хана Хауъл

Ето линкове в 4storing.com за:

"Красавицата и звярът"- Хана Хауъл

http://4storing.com/iip7v/2da9f5442dd76b83...106bebf514.html

"Спазарената невеста"- Кони Мейсън

http://4storing.com/3g4n0/e49eb2d8f376846a...f31c995400.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Ще изпратя книжки на всички които искат. Не вярвам някой от романтичните /така си ви наричам/ да ме върже :hush:

Скайпа ми е: marrianka

От Варна съм. Който иска книжки да ми пише къде да ги пратя .. До скоро

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще изпратя книжки на всички които искат. Не вярвам някой от романтичните /така си ви наричам/ да ме върже :)

Аз пък разполагам със скенер, имам времето да сканирам и също съм от Варна ;)

Какво ще кажеш да се обединим и да дадем своя принос за общото дело? ;)

Писах ти и на лична мила :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарностиии за книжките :)

Т.к. някои не могат да свалят от bgshare.com, а други - от 4storing.com пускам линкове за "Женкарят и разбойничката" на Кони Мейсън и на двата сървъра:

http://www.bgshare.com/392269/jenkarjat_i_razbojnichkata.pdf

http://4storing.com/y2bbo/2a2c85e275b39f40...30bb6360ef.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Т.к. някои не могат да свалят от bgshare.com, а други - от 4storing.com пускам линкове за "Женкарят и разбойничката" на Кони Мейсън и на двата сървъра:

http://www.bgshare.com/392269/jenkarjat_i_razbojnichkata.pdf

http://4storing.com/y2bbo/2a2c85e275b39f40...30bb6360ef.html

благодаря за книжките много са хубави cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,попаднах на списък в интернет книжарница на книги на издателство "Ирис".Предполагам,че ще свърши работа на някой.

http://knigibg.com/search.php?offsets=0&am...4&nat_name=

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще изпратя книжки на всички които искат. Не вярвам някой от романтичните /така си ви наричам/ да ме върже :)

Аз пък разполагам със скенер, имам времето да сканирам и също съм от Варна ;)

Какво ще кажеш да се обединим и да дадем своя принос за общото дело? ;)

Писах ти и на лична мила :)

Ако се разберете така ще стане супер, защото аз съм от София и направо ще ни излезне... много евтино :):help wanted3::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, сърдечни благодарности за идеите, за списъците. Вече реализирах някои от тях (тази да потърся заглавия в края на книгите). На Ralna специално благодаря , че е готова да даде едно рамо. Поздрави от мен .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, Моля ви кажете случайно да знаете къде има такива книжки в Русе, че скоро ще пътувам натам и се надявам да намеря нещо. Ще съм ви много благодарна.

А и забелязах нещо в списъка за сканиране

Djini ще сканира:

- Нежната измамница.

Мisi_misi ще сканира:

Дженифър Блейк - Нежната измамница

Незнам дали са една и съща книга или просто дублиране на имената ама все пак реших да ви обърна внимание. Не ми се сърдете ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Djini ще сканира:

- Нежната измамница.

Мisi_misi ще сканира:

Незнам дали са една и съща книга или просто дублиране на имената ама все пак реших да ви обърна внимание. Не ми се сърдете ;)

Спокойно, забелязала съм даже и го споменах по-горе някъде... няма да я сканирам книгата, понеже Джини я беше написала първа :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:speak: Само да попитам нещо понеже гледах да групирам книгите по автори и почнах от Джоана Линдзи, но в заявените които ще сканирам има една която е от триология "Зимни Огньове" - за родителите, "Сърца в пламъци" - за дъщерята и "Отдай ми любов" - за сина, аз поне не съм попадала на други книжки на тази фамилия. Сърца в пламъци я има на първа страница така, че предполатам ще се сканира освен ако вече не е направено. Отдай ми любов обаче не съм я срещала и ли просто не съм я видяла. Незнам интересува ли ви да я сканирам и нея или някой я подготвя. laugh.gif Ако някой се интересува просто ще я прибавя към другите cool.gif

Бавно но славно върви сканирането на няколко книжки, които са в приятелки и когато могат сканират по мъничко. :)

Страхотни книги пускате напоследък, аз събирам на Сандра Браун и след нея се бях ориентирала към Нора Робъртс, но както си личи феновете на Нора са много! ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:speak: Само да попитам нещо понеже гледах да групирам книгите по автори и почнах от Джоана Линдзи, но в заявените които ще сканирам има една която е от триология "Зимни Огньове" - за родителите, "Сърца в пламъци" - за дъщерята и "Отдай ми любов" - за сина, аз поне не съм попадала на други книжки на тази фамилия. Сърца в пламъци я има на първа страница така, че предполатам ще се сканира освен ако вече не е направено. Отдай ми любов обаче не съм я срещала и ли просто не съм я видяла. Незнам интересува ли ви да я сканирам и нея или някой я подготвя. laugh.gif Ако някой се интересува просто ще я прибавя към другите cool.gif

Бавно но славно върви сканирането на няколко книжки, които са в приятелки и когато могат сканират по мъничко. :)

Страхотни книги пускате напоследък, аз събирам на Сандра Браун и след нея се бях ориентирала към Нора Робъртс, но както си личи феновете на Нора са много! ohmy.gif

"Отдай ми любов" я има на първата страница, аз я сканирах преди време. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Отдай ми любов" я има на първата страница, аз я сканирах преди време. :)

:speak: Понеже все чета когато имам възможност от малкия и хем я търсих, но съм я пропуснала понеже не са никак малко страниците. Извинявам се за недоглеждането sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:shake_puter: Само да попитам нещо понеже гледах да групирам книгите по автори и почнах от Джоана Линдзи, но в заявените които ще сканирам има една която е от триология "Зимни Огньове" - за родителите, "Сърца в пламъци" - за дъщерята и "Отдай ми любов" - за сина, аз поне не съм попадала на други книжки на тази фамилия. Сърца в пламъци я има на първа страница така, че предполатам ще се сканира освен ако вече не е направено. Отдай ми любов обаче не съм я срещала и ли просто не съм я видяла. Незнам интересува ли ви да я сканирам и нея или някой я подготвя. laugh.gif Ако някой се интересува просто ще я прибавя към другите cool.gif

Бавно но славно върви сканирането на няколко книжки, които са в приятелки и когато могат сканират по мъничко. :P

какви книги имащ на Сандра Браун ? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само при мен ли 4storing.com не сработва днес? :shake_puter: Дано се оправи по- късно!

И при мен има някакъв проблем. Дано се оправи, че от bgshare не мога да свалям ;)

Благодаря на всички за новите книги. Страхотни сте biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В книгите на издателство "Ирис" на последната страница има списък за всички книги,които са излезли от тази поредица - исторически любовни романи.същото се отнася и за книгите на издателство "Бард".От там най-лесно можеш да си набавиш списък.

Момичета,искам да попитам тази от Вас,която се занимава с първата страница - списъка,който имаме вече отговаря ли на обложките на книгите - тоест дали всички книги ги има на първа страница.Това ли е целият списък?Това би ни улеснило страшно много при свалянето.Ако всички книги имат обложка ще бъде по-лесно - така ще знам какво съм свалила и какво съм прочела вече.Не че няма да го прочета още веднъж - но има толкова много интересни книжки,че просто не остава време.....

Благодаря ви за труда и искрено се надявам по-нататък да се включа и аз.За съжаление в последно време издателствата не проявяват особен интерес към тези книги и почти нищо ново не се превежда.А руските сайтове бълват книги и заглавия за които изобщо не сме чували.

Аз се занимавам с първата страница, и съм качила там всички книги, които имат корици. Значи има 5-6 книги, които са без корици, както и мисля 2 които са с лошо качество на снимката и не съм ги сложила. Понякога обаче може да забравя някоя и моля да ми напомняте, инче гледам всичко да го има, и всяка корица отговаря на книгата, е има някои книги, които са издавани от две издателства и са под различни заглавия, аз слагам снимките на тея книги от които са снимани.

Здравейте,искам да попитам тези които снимат-на каква светлина го правят?Мисля,че се получава най-добре на дневна,но тези дни няма достатъчно слънце(поне при мен).Понеже не разбирам от фотография :angry: се чудя изкуствената светлина директно или не ,да идва към книгата.И в такъв случай не се използва светкавица,нали? :speak:

Нещо не намерих на първа страница инфо за как да снимаме,за който ми каза Xesi?! :help

Под огромните червени букви има прекрепен файл, сваляш си го и може да прочетеш инструкциите на Вики за снимането.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте всички! много се радвам че все още има хора които четат любовни романи! Аз съм голям фен на Нора Робъртс и Сандра Браун. имам доста техни книжки но много бих искала да намеря по-стари техни издания като тези от ИК Арлекин. Ако можета да ми помогнете ще ви бъда много благодарна. В случай чепопаднете на нещо пишете ми на :[email protected] Още веднъж ви благодаря :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета, Моля ви кажете случайно да знаете къде има такива книжки в Русе, че скоро ще пътувам натам и се надявам да намеря нещо. Ще съм ви много благодарна.

Djini ще сканира:

- Нежната измамница.

Мisi_misi ще сканира:

Незнам дали са една и съща книга или просто дублиране на имената ама все пак реших да ви обърна внимание. Не ми се сърдете :angry:

Ще я сканирам аз, защото misi misi ма много книги за сканирне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Djini ще сканира:

- Нежната измамница.

Мisi_misi ще сканира:

Незнам дали са една и съща книга или просто дублиране на имената ама все пак реших да ви обърна внимание. Не ми се сърдете :speak:

Не знам къде съм гледала, оправих го. ;)

:angry: Само да попитам нещо понеже гледах да групирам книгите по автори и почнах от Джоана Линдзи, но в заявените които ще сканирам има една която е от триология "Зимни Огньове" - за родителите, "Сърца в пламъци" - за дъщерята и "Отдай ми любов" - за сина, аз поне не съм попадала на други книжки на тази фамилия. Сърца в пламъци я има на първа страница така, че предполатам ще се сканира освен ако вече не е направено. Отдай ми любов обаче не съм я срещала и ли просто не съм я видяла. Незнам интересува ли ви да я сканирам и нея или някой я подготвя. laugh.gif Ако някой се интересува просто ще я прибавя към другите cool.gif

И "Сърце в пламъци" и "Отдай ми любов" я има. Някой може да сканира ако иска "Зимни Огньове", ако пък няма желаещи да сканират, но има такива, които я искат сканирана, може да я пусна в моя дълъг, дълъг списък :P

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам къде съм гледала, оправих го. ;)

И "Сърце в пламъци" и "Отдай ми любов" я има. Някой може да сканира ако иска "Зимни Огньове", ако пък няма желаещи да сканират, но има такива, които я искат сканирана, може да я пусна в моя дълъг, дълъг списък :P

:) Тя зимните огньове е в моя списък и съм я понесла на към скенера, но просто питах и за другите които са свързани с нея. Така че скоро ще я има laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето линкове в 4storing.com за:

"Красавицата и звярът"- Хана Хауъл

http://4storing.com/iip7v/2da9f5442dd76b83...106bebf514.html

"Спазарената невеста"- Кони Мейсън

http://4storing.com/3g4n0/e49eb2d8f376846a...f31c995400.html

Благодаря ти много за жеста! Тази вечер като се прибрах толкова ти се зарадвах, но уви разбрах че www.4storing.com изобщо не ми го отваря (сутринта си теглих от там без проблем)! Най-вероятно проблемът с двата сървара идва от доставчика и утре хубаво ще му се скарам!

И при мен има някакъв проблем. Дано се оправи, че от bgshare не мога да свалям :)

Благодаря на всички за новите книги. Страхотни сте biggrin.gif

Момичета от Варна ли сте? Аз имам същият проблем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване