Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

:) Тя зимните огньове е в моя списък и съм я понесла на към скенера, но просто питах и за другите които са свързани с нея. Така че скоро ще я има laugh.gif

Oк, аз пак не погледнах списъка, сори :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

И при мен има някакъв проблем. Дано се оправи, че от bgshare не мога да свалям :)

Благодаря на всички за новите книги. Страхотни сте biggrin.gif

Момичета от Варна ли сте? Аз имам същият проблем и съм на мнение че това идва от интернет доставчика!

Редактирано от mg_chen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря ти много за жеста! Тази вечер като се прибрах толкова ти се зарадвах, но уви разбрах че www.4storing.com изобщо не ми го отваря (сутринта си теглих от там без проблем)! Най-вероятно проблемът с двата сървара идва от доставчика и утре хубаво ще му се скарам!

Момичета от Варна ли сте? Аз имам същият проблем!

Аз не съм, но си мисля, че проблема е в самия 4storing. Дано го оправят по- скоро. Не че си нямам за четене, обаче както е тръгнало скоро ще остана без книжки sad.gif

Работиииии biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета от Варна ли сте? Аз имам същият проблем и съм на мнение че това идва от интернет доставчика!

Аз съм от Пловдив, а и при мен не бачка, сайта е прецакан

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не съм, но си мисля, че проблема е в самия 4storing. Дано го оправят по- скоро. Не че си нямам за четене, обаче както е тръгнало скоро ще остана без книжки sad.gif

Работиииии biggrin.gif

Вече работи :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много ти благодаря за книжките мила.само че това е една голяма поредица от 5/май че/ книги.

грешница-която е за родителите

ветровете на съдбата-1 и 2

мрак преди зората-1 и 2

добре би било да има цялата поредица. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не, не съм от Варна, ама и без това се оправи. Мисля, че проблема си беше от сайта. От bgshare не мога да тегля, защото в момента съм в чужбина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Момичета! :speak:

За почитателите на издателство Арлекин пускам тези книжки:

"Любовен звездопад" - Патриша Уилсън - http://www.bgshare.com/392475/l.zvezdopad.pdf

"Неотразимият детектив" - Даяна Палмър - http://4storing.com/tziuh/8b29904d1605c1ee...d89d814864.html

"Прокудена любов" - Даяна Палмър - http://4storing.com/fc2lw/53e77c7724a5f870...1e512a832e.html

"Вале купа" - Хедър Алисън - http://www.bgshare.com/391996/Вале купа.pdf

Аз съм страстна почитателка на поредиците на Арлекин ;) и се опитвам да събера всички книжки от "Романс", "Страст", "Изкушение" и "Супер Романс" . Няма да е особено лесно, понеже не се намират често, а и са общо около 400 книжки, но се надявам да успея някой ден.

Ако някой има книжки Арлекин и има възможност да ми сканира тези, които нямам, много ще се радвам и ще му бъда много признателна :wors:

Ако има и други колекционери на Арлекини, ще се радвам да ми пишат ;)

Поздрави на всички! laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, Момичета! :mark:

За почитателите на издателство Арлекин пускам тези книжки:

"Любовен звездопад" - Патриша Уилсън - http://www.bgshare.com/392475/l.zvezdopad.pdf

"Неотразимият детектив" - Даяна Палмър - http://4storing.com/tziuh/8b29904d1605c1ee...d89d814864.html

"Прокудена любов" - Даяна Палмър - http://4storing.com/fc2lw/53e77c7724a5f870...1e512a832e.html

"Вале купа" - Хедър Алисън - http://www.bgshare.com/391996/Вале купа.pdf

Аз съм страстна почитателка на поредиците на Арлекин ;) и се опитвам да събера всички книжки от "Романс", "Страст", "Изкушение" и "Супер Романс" . Няма да е особено лесно, понеже не се намират често, а и са общо около 400 книжки, но се надявам да успея някой ден.

Ако някой има книжки Арлекин и има възможност да ми сканира тези, които нямам, много ще се радвам и ще му бъда много признателна :wors:

Ако има и други колекционери на Арлекини, ще се радвам да ми пишат :lol6:

Поздрави на всички! laugh.gif

Мама има страшно много арлекини, има много от розовите и от белите, и по-малко от червените. Отделно има цяла купчина, с име на жена, на мъж, екзотик и т.н. Ако търсиш нещо определено питай, аз като забелязах номерацията повечето са преди 100, явно ги е събирала само в началото. :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес получих писмо от преводача на книгата "Чаровникът, който я укроти" на Джоана Линдзи с радостната новина, че издателство "Плеяда", отчитайки големия интерес към книгата, ще продължи да издава нейни книги. :) Така че за всички почитателки на Джоана Линдзи - ще се издаде следваща нейна книга от изд."Плеяда" още през март 2009г. ;) Искрено се надявам, че ще продължат да издават и други исторически любовни романи laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес получих писмо от преводача на книгата "Чаровникът, който я укроти" на Джоана Линдзи с радостната новина, че издателство "Плеяда", отчитайки големия интерес към книгата, ще продължи да издава нейни книги. :yanim: Така че за всички почитателки на Джоана Линдзи - ще се издаде следваща нейна книга от изд."Плеяда" още през март 2009г. :clap: Искрено се надявам, че ще продължат да издават и други исторически любовни романи laugh.gif

Суууууппппеееерррр!!!!! :wors::yanim::clap:biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и следващата партида текстови книжки, дами:

Аманда Куик - Красавицата и звяра

Джейн Фийдър - Безразсъдното ангелче

Джоу Гудман - Рени

Джуд Деверо - Сърце от лед

Джули Гарууд - Венчило с дявола

Кристина Скай - Рубинът

Линда Джоунс - Синьото острие

Хана Хауъл - Красавицата и звяра

Шърли Бъзби - Любовта на черния конник

http://4storing.com/3k720/a0c510b618c39775...4239c02dac.html

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес получих писмо от преводача на книгата "Чаровникът, който я укроти" на Джоана Линдзи с радостната новина, че издателство "Плеяда", отчитайки големия интерес към книгата, ще продължи да издава нейни книги. ;) Така че за всички почитателки на Джоана Линдзи - ще се издаде следваща нейна книга от изд."Плеяда" още през март 2009г. ;) Искрено се надявам, че ще продължат да издават и други исторически любовни романи laugh.gif

Оле супер супер, много се радвам. Ако решат и през Май да издадат нейна книга, ще е страхотно. biggrin.gif

Ето и следващата партида текстови книжки, дами:

Аманда Куик - Красавицата и звяра

Джейн Фийдър - Безразсъдното ангелче

Джоу Гудман - Рени

Джуд Деверо - Сърце от лед

Джули Гарууд - Венчило с дявола

Кристина Скай - Рубинът

Линда Джоунс - Синьото острие

Хана Хауъл - Красавицата и звяра

Шърли Бъзби - Любовта на черния конник

http://4storing.com/3k720/a0c510b618c39775...4239c02dac.html

cool.gif

Мерси много мило :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, момичета. Имам нужда от списък с исторически романси (заглавия и автори), дали някоя от вас има такова нещо.

Здравей,аз имам пълен списък на Ирис и Бард,ако го искаш кажи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ето две книги и от мен:

Нора Робъртс - Самотни Пясъци

Вирджиия Хенли - Кристалната пещера

Надявам се да ви харесат.

ПС: Дали мога да си изпрося от някой който има някоя от следните книги и има желание да ги сканира?

Става въпрос за:

Пламъкът и цветето - Катлийн Удиуиз

Рийган - Джуд Деверо

Цената на рая - Катрин Каултър

Тайната на Валантайн - Катрин Каултър

Много ще съм благодарна :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравей,аз имам пълен списък на Ирис и Бард,ако го искаш кажи

Може ли аз да помоля за списъка :)

ПС: Дали мога да си изпрося от някой който има някоя от следните книги и има желание да ги сканира?

Става въпрос за:

Рийган - Джуд Деверо

Много ще съм благодарна ;)

:bedtime2: Благодаря многоооо за книжките biggrin.gif

Аз ще ти сканирам Рийган - Джуд Деверо cool.gif, само нея имам.

PS: Ralna добави моля те към списъка ми:

Рийган - Джуд Деверо

Пристанище за мъже - Нора Робъртс

Редактирано от maxin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за:

Рийган - Джуд Деверо

Много ще съм благодарна :bedtime2:

Аз поемам "Тайната на Валантайн" на Катрин Каултър, тъкмо е тука при мене cool.gif

Може да се добави към списъка ми.

П.С. Кристалната пещера е много хубава книга! Препоръчвам я.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за:

Рийган - Джуд Деверо

Много ще съм благодарна ;)

Мерси за кницките, аз ще ударя рамо с "Цената на рая". ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Намерих кой да сканира книжките, любителка на романи от моя град ... Благодаря Вили :) Така че .. сканираме ги...за начало :

1. „Шейхът” – Е. М. Хюл

2. „Сърце за превземане” – Шанън Бъзби

3. „Сърцето на амазонката” – Линда Хауард

4. „Сватбен хазарт” – Кейт Лоуган

5. ”Създадена за любов” – Хедър Греъм

6. „Тайната принцеса” – Джоана Линдзи

7. „Графинята и сребърния меч” – Хедър Греъм

8. „Заложницата” – Хедър Греъм

9. „Среща на разсъмване” – Дженифър Блейк

10. „Рандеву” – Аманда Куик

11. „Херцогът” – Катрин Каултър

12. „Прелъстяване” – Аманда Куик

13. „Най-силната магия” – Елизабет Лоуел

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мама има страшно много арлекини, има много от розовите и от белите, и по-малко от червените. Отделно има цяла купчина, с име на жена, на мъж, екзотик и т.н. Ако търсиш нещо определено питай, аз като забелязах номерацията повечето са преди 100, явно ги е събирала само в началото. ;)

Здравей, Ralna :)

Много ти благодаря за съобщението и ще се радвам много ако можеш да ми помогнеш с тази колекция, която ти е на разположение :)

От серия "Романс" и "Страст" най-крайният номер, за който имам индикация, че съществува е 156, така че майка ти явно ги е събирала доста време, сигурно 3 години поне, за което мога да я поздравя :)

Ще ти изпратя лично съобщение и списък с всичко, което съм успяла да събера досега.

Много поздрави и до скоро ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих кой да сканира книжките, любителка на романи от моя град ... Благодаря Вили :) Така че .. сканираме ги...за начало :

1. „Шейхът” – Е. М. Хюл

Да поздравим новосформиралия се тандем ;) И благодарности за книжките предварително.

Направо ми се изпълва сърцето всеки път като вляза в темата, страхотни сте всички и много ме радвате! Никога не съм си мислила, че ще попадна в такава прятелска атмосфера, в която на почит да са книжките и то любовните романи. :help wanted3::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за:

Рийган - Джуд Деверо

Много ще съм благодарна :wors:

Благооодарности за книжките :help wanted3:

Миличка, от книжките които търсиш е останала за сканиране само "Пламъкът и цветето" на Катлийн Удиуиз. Така че аз ще се заема с нея. ;) Така ще бъдат сканирани всички книжки, които търсиш. cool.gif

1. „Шейхът” – Е. М. Хюл

Искам само да вмъкна, че "Прелъстяване" на Аманда Куик я има вече сканирана и е на първа страница. ;)

Ralna, моля те да махнеш от моя списък „Шейхът” – Е. М. Хюл, „Сърце за превземане” – Шанън Бъзби и „Сватбен хазарт” – Кейт Лоуган, за да не стават дублажи. А добави в списъка ми "Страст и омраза" на Кони Мейсън, че съм я обещала и да не я забравя. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте дами!

Обработвам "Нишките на съдбата" на Арнет Лем. Оказа се, че на 2 места липсва текст. sad.gif Ако някой я има и желае да ми ги сканира или заснеме, моля да ми пише на лично съобщение, за да му кажа кое е липсващото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих кой да сканира книжките, любителка на романи от моя град ... Благодаря Вили :) Така че .. сканираме ги...

...

Тук започва да се заформя цяло производство с подразделения - тандеми за сканиране и качване; група редактори..

Дайте да направим една онлайн фирма "Любовни романи" ООД :P и да се съберем някой ден на банкет :blink::beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тук започва да се заформя цяло производство с подразделения - тандеми за сканиране и качване; група редактори..

Дайте да направим една онлайн фирма "Любовни романи" ООД :P и да се съберем някой ден на банкет :blink::beer:

Страхотна идея. Снощи цяла вечер я нищихме с Линдзи и още една мацка по скайпа. Ние двете се бъхтим по превода на книжката за Малори та взехме да се чудим дали да не си спретнем една фирмичка за преводи на такива книжки. Аз като гледам какъв списък съм си спретнала с книжки за превод направо не му се вижда края. Така че идеята ти е супер Хеси. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване