Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Мило, намерих я "Троен шанс", имам и тая дето си я дала на Тихи "Сладко отмъщение", а последната, която май е тая за брата дето ми говореше, май е "Отвличането" но не съм сигурна. Ще питам Деси, тя май я има.

Златна си ми ти. kiss.gif Нали ще ми я сканираш. Много много ще благодаря. :) Аз вчера я питах и тя каза че не ги е чела, но като си има предвид аз как обяснявам може и да не се е сетила за какво става въпрос :clap: Още веднъж много блогодаря, че ми я изрови. Много ме беше яд за тази книжка. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Златна си ми ти. kiss.gif Нали ще ми я сканираш. Много много ще благодаря. :) Аз вчера я питах и тя каза че не ги е чела, но като си има предвид аз как обяснявам може и да не се е сетила за какво става въпрос :clap: Още веднъж много блогодаря, че ми я изрови. Много ме беше яд за тази книжка. biggrin.gif

Щом толкова я имаш, ще ти я сканирам мило, нямаш проблем. Вчера докато четях за Джереми, квичах от кеф, няма да мога да ти се отблагодаря, на теб и на останалите момичета, че я превеждате. Направо съм във възторг. А книжката е миниятюрна, ще я имаш, още утре. Не мога днес, че мама има имен ден, ама утре заранта ще я загриза.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cool.gif Здравейте,момичета

Специално за Деси пускам 2 книжки-

Мълвата -http://4storing.com/h7y15/4e71b3d736ebc420171dc1b4cdc515c4.html

Мечтана годеница-http://4storing.com/d1np3/0ac8f205c5bdb05199e1912efe5d7208.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно Пленницата на Джоана Линдзи ще я направя скоро и на pdf, пуснах я понеже така или иначе беше готова. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
cool.gif Здравейте,момичета

Специално за Деси пускам 2 книжки-

Мълвата -http://4storing.com/h7y15/4e71b3d736ebc420171dc1b4cdc515c4.html

Мечтана годеница-http://4storing.com/d1np3/0ac8f205c5bdb05199e1912efe5d7208.html

Мерси много за книжките, Хриси ;)

Рална, мисля, че е права и тази книжка "Отвличането" на Барбара Бозуел май наистина главният герой беше Бен. Ще проверя малко по-късно и ако е тази, която Съни търси ще я сканирам за понеделник

Поздрави на всички :P

Редактирано от Desi_Zh (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Относно Пленницата на Джоана Линдзи ще я направя скоро и на pdf, пуснах я понеже така или иначе беше готова. :)

дано не ме сметнеш за нахална мила,но моля те коригирай страниците че през една излиза празна бяла страница и е много неудобно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много за книжките, Хриси ;)

Рална, мисля, че е права и тази книжка "Отвличането" на Барбара Бозуел май наистина главният герой беше Бен. Ще проверя малко по-късно и ако е тази, която Съни търси ще я сканирам за понеделник

Поздрави на всички :)

[/quote

Много съм благодарана, че веднага се заехте да ми ровите книжките. Щях да ти пиша на скайпа, но видях, че те няма и го остових за понеделник защото бях сигурна, че Рална е права и видях, че я имаш. Така или иначе много съм благодарна. Тържествено ще имате цялата Джереми до края на другата седмица. Днес е празник и не сколасах, но от утре продължавам и няма да мирясам докато не я кача.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

От доста време следя сайта, но сега реших и аз да се включа. В момента помагам на Xesi с редактирането на скановете. Поздравления на всички за усърдната работа. Молбата ми към сканиращите е - ако е възможно да разтваряте добре страниците , защото се получават много замазани редове и на моменти ми се налага да прилагам лично творчество cool.gif

Миличка, всичко, което го има в "Моята библиотека" (www.chitanka.info) де факто е на 99% качвано от мен, като скановете на книгите са вземани от тук. След като екипа редактори на форума се справи с поредната партида и пуснем тук текстовите формати, копия от книгите отиват в библиотеката cool.gif

Реално даже, тук има повече книги в текстови формат, отколкото в библиотеката, защото там всяка книга трябва да мине през втора редакция, sfb-настройки и накрая през валидизация, преди да бъде качена официално, а това отнема време. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Текстовете тук са дори повече от "Моята библиотека", защото там чакаме за втората редакция и валидизацията от модераторите, преди публикация.

Има 3 вид текстове - след 1 редакция, след втора и след валидизация - има ги в отдел Сканиране.

Но Хекси веднага щом ги стъкми или й ги пратим ги качва тук, още преди да са си казали тежката дума от Читанката cool.gif

Текстовите формати за онлайн четене са същите, но ако ги изтеглите ще се препъвате в sfb формата, който прилича донякъде на html - |, >, _, P> и т.н. и който е свързан с онлайн публикуването.

Продължавайте да сканирате, дами :blink:

Редактирано от maskara (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано не ме сметнеш за нахална мила,но моля те коригирай страниците че през една излиза празна бяла страница и е много неудобно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,момичета

Днес съм особено продуктивна 3 нови книжки-

Фиктивен брак -http://4storing.com/tytn7/e01e868cfd1fa76ac71bb2169c5a48ba.html

Изкусителят -http://4storing.com/1gbhy/677eacbd4a25142510df58ab2e95b47a.html

Делови роман-http://4storing.com/0mgyp/63436157703831aa17ade8ea5239cf97.html

Чао и целувки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,момичета

Чао и целувки

Много благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Текстовете тук са дори повече от "Моята библиотека", защото там чакаме за втората редакция и валидизацията от модераторите, преди публикация.

Има 3 вид текстове - след 1 редакция, след втора и след валидизация - има ги в отдел Сканиране.

Но Хекси веднага щом ги стъкми или й ги пратим ги качва тук, още преди да са си казали тежката дума от Читанката cool.gif

Текстовите формати за онлайн четене са същите, но ако ги изтеглите ще се препъвате в sfb формата, който прилича донякъде на html - |, >, _, P> и т.н. и който е свързан с онлайн публикуването.

Продължавайте да сканирате, дами :rolleyes:

Нещо съм се разписала напоследък но не мога да се сдържа, да благодаря и на теб особено като се има предвид, че аз не сканирам. Много благодаря за труда ВИ. Клише, но факт. Все мрънкам на Хеси като искам нещо(а тя е такава душичка) , но понеже виждам, че работите в тандем някак си ми се искаше да знаеш, че оценявам всичко което правите, особено като се има предвид че аз все рева за текстови формат а както разбрах това съвсем не е толкова лесно за обработка. Така че както се казва тенкю пийпъл и задължена съм Ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,момичета

Чао и целувки

Мила, първо мерси за книгите. Няма да мога днес да им сложа кориците, защото обновяват Дата.бг, а аз качвам в нея снимките, но утре сутринта, ще пусна линкове на първата страница.

Такаааам, сега искам да призова към малко внимание. Нашата прекрасна Съни (cheetah), неуморно се труди за превода на няколко книжки, с които се надявам много скоро да ни зарадва. Превода от английски на български на цяла книга си е много трудоемко, но в момента у нас, жанра на книжките които четем, не е особено на почит, и може да отгледаме пра внуци, докато някоя мечтана книжка излезе на българския пазар. Затова, умолявам всеки с добри познания по английски или русни, да се присъедини към Съни, и да помогне с превода на някоя книжка, която още не е издавана у нас. Забелязах, че в темата има доста момичета, които не са от България и изразяват съжалението си, че не могат да подпомогнат колекцията ни със скан на книга, но ако някое момиче от България или извън нея, се нагърби със задачата да преведе някоя книга, ще направи всички ни много щастливи. А и нали затова сме се събрали, да се радвамае една друга и да си помагаме. Моя английски е доста под средното ниво, а руския и немския ми са пълен кошмар, само български си знам, но и аз ще гледам да помогна колкото мога.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мила, първо мерси за книгите. Няма да мога днес да им сложа кориците, защото обновяват Дата.бг, а аз качвам в нея снимките, но утре сутринта, ще пусна линкове на първата страница.

Такаааам, сега искам да призова към малко внимание. Нашата прекрасна Съни (cheetah), неуморно се труди за превода на няколко книжки, с които се надявам много скоро да ни зарадва. Превода от английски на български на цяла книга си е много трудоемко, но в момента у нас, жанра на книжките които четем, не е особено на почит, и може да отгледаме пра внуци, докато някоя мечтана книжка излезе на българския пазар. Затова, умолявам всеки с добри познания по английски или русни, да се присъедини към Съни, и да помогне с превода на някоя книжка, която още не е издавана у нас. Забелязах, че в темата има доста момичета, които не са от България и изразяват съжалението си, че не могат да подпомогнат колекцията ни със скан на книга, но ако някое момиче от България или извън нея, се нагърби със задачата да преведе някоя книга, ще направи всички ни много щастливи. А и нали затова сме се събрали, да се радвамае една друга и да си помагаме. Моя английски е доста под средното ниво, а руския и немския ми са пълен кошмар, само български си знам, но и аз ще гледам да помогна колкото мога.

Ralna аз съм напълно "ЗА" да се превеждат книжки от английски, а и от руски защото те имат много издадени. Мен с английския също ме няма но мога да се пробвам от руски. Само незнам какво ще излезе. Много искам и аз да помогна и да се включа по някакъв начин но явно скенера ме мрази ;) и все се чувствам кофти че само свалям, свалям а не качвам нищо. Ако някой иска да даде предложение за книга ще я започна. Ако не имам няколко идеи още от преди за автори които не са издавани в Бг (поне аз не съм намирала нищо тяхно)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ralna аз съм напълно "ЗА" да се превеждат книжки от английски, а и от руски защото те имат много издадени. Мен с английския също ме няма но мога да се пробвам от руски. Само незнам какво ще излезе. Много искам и аз да помогна и да се включа по някакъв начин но явно скенера ме мрази ;) и все се чувствам кофти че само свалям, свалям а не качвам нищо. Ако някой иска да даде предложение за книга ще я започна. Ако не имам няколко идеи още от преди за автори които не са издавани в Бг (поне аз не съм намирала нищо тяхно)

Днес не спрях да сипя благодарности, но явно ми е ден. Рална ми дава рамо защото и споделих че ме чакат сума ти неща, а време не стига. Да не говорим колко сме нетърпеливи всички, а преводите бавно стават. Дори и при най-добро желание минава време. Така че благодаря за желанието да ми помогнеш. Аз поне знам, че и останалите две от Малори ги има на руски. Аз се бях нахъсала на Дру след Джереми, но която и да си избереш... Можем да се консултираме по всяко време ако имаш нужда защото аз ги имам на английски и ще помагам с каквото мога. Ако пък не обичаш Джоана избери нещо друго което ще зарадва аудиторията. Така или иначе благодаря за помощта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ralna аз съм напълно "ЗА" да се превеждат книжки от английски, а и от руски защото те имат много издадени. Мен с английския също ме няма но мога да се пробвам от руски. Само незнам какво ще излезе. Много искам и аз да помогна и да се включа по някакъв начин но явно скенера ме мрази :down: и все се чувствам кофти че само свалям, свалям а не качвам нищо. Ако някой иска да даде предложение за книга ще я започна. Ако не имам няколко идеи още от преди за автори които не са издавани в Бг (поне аз не съм намирала нищо тяхно)

МНого ти благодаря, че решаваш да удариш едно рамо мила :hush: В момента на руски имам много книги на Джоана Линдзи и една на Джули Гарууд.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е наистина една прекрасна идея :angry: Искрени благодарности на всички, които са се нагърбили да превеждат от любимите ни книги :clap::clap::clap:

Бих искала да се включа, с каквото мога, но познанията ми по английски не са най-силната ми страна :) С руския съм малко по- на "ти" (бях на стаж известно време в Киев ,та ми се наложи да го ползувам) и ще се опитам да се включа с превод от руски на някои от книжките.

От лятото съм почнала да превеждам от руски "Грешната вдовица" на Аманда Куик ('Wicked widow") и съм стигнала точно до под кривата круша - избутала съм само първите 4 глави ohmy.gif Кой знае докога ще се шматкам с нея? Като я четох, книжката ме грабна - една от любимите ми книги от Аманда Куик. А откога се мераклисвам на "Guardian Angel" на Джули Гарууд - книжката за Джейд и Кейн (брата на Колин от "Принцеса Алесандра" и приятел на Нейтън от "Брачна авантюра"), че ми се струва без тази книжка поредицата като чели не е цяла :) Дано скоро да стигна и до нея. ;), ама с темпото, с което се движа ще е в някой друг век ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е наистина една прекрасна идея :clap: Искрени благодарности на всички, които са се нагърбили да превеждат от любимите ни книги :clap::clap::clap:

Бих искала да се включа, с каквото мога, но познанията ми по английски не са най-силната ми страна :shy11: С руския съм малко по- на "ти" (бях на стаж известно време в Киев ,та ми се наложи да го ползувам) и ще се опитам да се включа с превод от руски на някои от книжките.

От лятото съм почнала да превеждам от руски "Грешната вдовица" на Аманда Куик ('Wicked widow") и съм стигнала точно до под кривата круша - избутала съм само първите 4 глави ohmy.gif Кой знае докога ще се шматкам с нея? Като я четох, книжката ме грабна - една от любимите ми книги от Аманда Куик. А откога се мераклисвам на "Guardian Angel" на Джули Гарууд - книжката за Джейд и Кейн (брата на Колин от "Принцеса Алесандра" и приятел на Нейтън от "Брачна авантюра"), че ми се струва без тази книжка поредицата като чели не е цяла ;) Дано скоро да стигна и до нея. :speak:, ама с темпото, с което се движа ще е в някой друг век ;)

Аз днеска навих ръкави и като се хванах, оппатках пролога на третата книжка, от сагат за бъдещето на Джоана Линдзи. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е наистина една прекрасна идея :clap: Искрени благодарности на всички, които са се нагърбили да превеждат от любимите ни книги :clap::clap::clap:

Бих искала да се включа, с каквото мога, но познанията ми по английски не са най-силната ми страна :shy11: С руския съм малко по- на "ти" (бях на стаж известно време в Киев ,та ми се наложи да го ползувам) и ще се опитам да се включа с превод от руски на някои от книжките.

От лятото съм почнала да превеждам от руски "Грешната вдовица" на Аманда Куик ('Wicked widow") и съм стигнала точно до под кривата круша - избутала съм само първите 4 глави ohmy.gif Кой знае докога ще се шматкам с нея? Като я четох, книжката ме грабна - една от любимите ми книги от Аманда Куик. А откога се мераклисвам на "Guardian Angel" на Джули Гарууд - книжката за Джейд и Кейн (брата на Колин от "Принцеса Алесандра" и приятел на Нейтън от "Брачна авантюра"), че ми се струва без тази книжка поредицата като чели не е цяла ;) Дано скоро да стигна и до нея. :speak:, ама с темпото, с което се движа ще е в някой друг век ;)

Знаех си аз че само като отворим дума... Мила Джули не я мисли. Рална днес ми изсипа 25 и все на английски. Ще имам грижата, че тя ми е любимка. Но другата на Аманда. Ако ми я метнеш на английски може да работим заедно и да помагам. Срам не срам, че съм от поколението дето трябва да го знае този език, но не се чувствам сигурна. Аз си знам английския. Кажи ми само името на тази за Джейд. Рална ще ми прости, че съм обещала друго, но я обожавам тази Джули. Благодаря, че ще помогнеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е повече от прекрасна! :P Най- после и аз мога да се включа с нещо и да бъда полезна. cool.gif Само искам да ви попитам кои книжки искате да бъдат преведени. Мога да помогна и с руските, и с английските. Има ли откъде да дръпна книги за превод?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся да купя любовни романа,нещо съм на лирична вълна,а малката не ме оставя на спокойствие пред компютъра,за да тегля и чета :nono: Затова предпочитам книги,ако някой има - да пише на лични,харесвам Сандра Браун,Катлийн Удиуз,Кристина Дод...каквото ви се намира стига да не са захаросани прекалено много :nono: Благодаря :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Идеята е повече от прекрасна! :P Най- после и аз мога да се включа с нещо и да бъда полезна. cool.gif Само искам да ви попитам кои книжки искате да бъдат преведени. Мога да помогна и с руските, и с английските. Има ли откъде да дръпна книги за превод?

Първо благодаря за здравото рамо, което ми давате. И второ искаш ли да ми помогнеш да го преведем този Джереми най-накрая, че умирам от срам вече. Останаха 7-8 глави и искам да я пусна вече. Ако си ги разпределим, ще може още тези дни да стане. Ако нямаш възможност ще пиша после с какво съм се захванала след това и ще видим, кое се търси най-много.

От мен хубава вечер

и успех.

Съни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ПС: Дали мога да си изпрося от някой който има някоя от следните книги и има желание да ги сканира?

Става въпрос за:

Пламъкът и цветето - Катлийн Удиуиз

Рийган - Джуд Деверо

Цената на рая - Катрин Каултър

Тайната на Валантайн - Катрин Каултър

Много ще съм благодарна :P

Ето миличка: cool.gif

Джуд Деверо - Рийган

Приятно четене!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване