Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

• Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

здравейте, радвам се че има толкова много поддръжници на идеята за превод. мога да помогна с материал. имам книги и на английски и на руски от нашите любими авторки. само ми пишете кой какво иска и ще го пратя. смъквани са от чужди сайтове и са сканирани с много добро качество. с удоволствие ще чета каквото преведете и ще му поставям запетайките - тези, които вече ме познават, знаят какво имам предвид :blink:

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето миличка: cool.gif

Джуд Деверо - Рийган

Приятно четене!

Благодаря :blink::speak:

И на всички останали които се отзоваха :wors: :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся да купя любовни романа,нещо съм на лирична вълна,а малката не ме оставя на спокойствие пред компютъра,за да тегля и чета :blink: Затова предпочитам книги,ако някой има - да пише на лични,харесвам Сандра Браун,Катлийн Удиуз,Кристина Дод...каквото ви се намира стига да не са захаросани прекалено много :wors: Благодаря :wors:

И ако някой се сеща за една книга на издателство Ирис е мисля,от историческите - той е тъмнокос и красив - тя руса и малко безлична,действието се развива в 3 епохи - орисани са един за друг,но все ги разделят,накрая е в наши дни,тя отваря вратата по халат мисля за да вземе вестника и го вижда...в общи линии май е това,а в заглавието май имаше думата "Спомен"...ако някой се сети ... :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И ако някой се сеща за една книга на издателство Ирис е мисля,от историческите - той е тъмнокос и красив - тя руса и малко безлична,действието се развива в 3 епохи - орисани са един за друг,но все ги разделят,накрая е в наши дни,тя отваря вратата по халат мисля за да вземе вестника и го вижда...в общи линии май е това,а в заглавието май имаше думата "Спомен"...ако някой се сети ... :)

точно "спомен" се казва книгата.обаче е на бард, а не на ирис.авторката е джуд деверо. мога да ти я пратя на английски.издавана е на бг, но ако я искаш трябва да я заявиш във форума ако я няма в нечий списък за сканиране. страхотна книжка! :P

Редактирано от NELG (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Идеята е повече от прекрасна! :gift: Най- после и аз мога да се включа с нещо и да бъда полезна. cool.gif Само искам да ви попитам кои книжки искате да бъдат преведени. Мога да помогна и с руските, и с английските. Има ли откъде да дръпна книги за превод?

Mила, ако обичаш Джоана Линдзи и Малъри, може да хванеш следващата книга от сагата, аз ще ти я пратя. Смао кажи. Имам много книги на английски, в текстов формат са и са направо миниятюрни, много лесно се превеждат, ако знаеш езика :)

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Знаех си аз че само като отворим дума... Мила Джули не я мисли. Рална днес ми изсипа 25 и все на английски. Ще имам грижата, че тя ми е любимка. Но другата на Аманда. Ако ми я метнеш на английски може да работим заедно и да помагам. Срам не срам, че съм от поколението дето трябва да го знае този език, но не се чувствам сигурна. Аз си знам английския. Кажи ми само името на тази за Джейд. Рална ще ми прости, че съм обещала друго, но я обожавам тази Джули. Благодаря, че ще помогнеш.

Книжката за Джейд и Кейн на Джули Гарууд е с оригинално заглавие "Guardian Angel". Имам я и на английски като Word -документ. Чела съм отделни откъси от нея -направо е страхотна, като всичко написано от Джули laugh.gif Ako случайно я нямаш ще ти я изпратя. ;)

След книжката за Джереми,пиши с какво се захващате и ако го има на руски ще се включа в манифактурата cool.gif А пък "Грешната вдовица" ще гледам да я правя успоредно. :gift:

NELG,бих искала да те попитам за "Любов и грях" на Аманда Куик. Дали знаеш как е оригиналното й заглавие? Понеже въобще не ми е попадала тази книжка и не мога да се ориентирам. Или напиши ми, моля те имената на главните герои - по тях да търся инфо в нета за самата книга :)

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте, радвам се че има толкова много поддръжници на идеята за превод. мога да помогна с материал. имам книги и на английски и на руски от нашите любими авторки. само ми пишете кой какво иска и ще го пратя. смъквани са от чужди сайтове и са сканирани с много добро качество. с удоволствие ще чета каквото преведете и ще му поставям запетайките - тези, които вече ме познават, знаят какво имам предвид :rolleyes:

Знаем, знаем и ни е срам но добре упс запетая, че те има

иначе... cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
точно "спомен" се казва книгата.обаче е на бард, а не на ирис.авторката е джуд деверо. мога да ти я пратя на английски.издавана е на бг, но ако я искаш трябва да я заявиш във форума ако я няма в нечий списък за сканиране. страхотна книжка! :)

Много благодаря :) какво значи да я заявя във форума?Да мога да я изтегля или да я купя?Извинявам се за глупавите въпроси,но едва вчера се регистрирах и още не са ми много ясни нещата :) И ако искам да я купя като книга може би трябва някъде другаде да пусна обява? Радвам се,че има толкова почитателки на любовни романи,ще хвърлям по едно око на отзивите за книгите :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравявам Stontontina, а и всички останали мили момичета с тези две книжки, които са едни от любимите ми :) :

"Празници на любовта"

http://4storing.com/4uoy0/b4b4a227f08fd55e...246ad120e7.html

"Споделена тайна" - Патриша Уилсън

http://4storing.com/zgcfo/698cf84511da2781...9302342768.html

Много поздрави и приятен ден! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета дано не ви се стори нахално но имам една молба:днес ели ми прати всички книги на сюзън джонсън които не са излезли у нас но на англииски

а аз грам не знам

на някой да му се превежда

не всички те саа общо са 17 знам че е невъзможно но ако някой има време и желание и знае англ. може да започне книгите й са наистина интерсни и мисля че на всички биха им харесали

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, тандема marrianka & Violeta_63 започва да дава своя принос за обогатяването на библиотеката :baby:

Представям ви първата книжка: Шейхът

http://4storing.com/gpujw/abc5b30f57b5a29c...00abf753a9.html

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

Трябва ми вашата помощ. В момента редактирам "Прокудена любов" от поредицата Арлекин, но в скана липсват страници. Моля сканиралия книгата да ми пише на лични, за да видим как да оправим нещата :baby:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Книжката за Джейд и Кейн на Джули Гарууд е с оригинално заглавие "Guardian Angel". Имам я и на английски като Word -документ. Чела съм отделни откъси от нея -направо е страхотна, като всичко написано от Джули laugh.gif Ako случайно я нямаш ще ти я изпратя. ;)

След книжката за Джереми,пиши с какво се захващате и ако го има на руски ще се включа в манифактурата cool.gif А пък "Грешната вдовица" ще гледам да я правя успоредно. :P

NELG,бих искала да те попитам за "Любов и грях" на Аманда Куик. Дали знаеш как е оригиналното й заглавие? Понеже въобще не ми е попадала тази книжка и не мога да се ориентирам. Или напиши ми, моля те имената на главните герои - по тях да търся инфо в нета за самата книга :rolleyes:

Ами следващата е тази за Дрю. Ако удариш едно рамо ще я свършим по бързо. Не съм я изчела още, но подозирам, че пак смях ще пада така че... Ако решиш пиши ми и ще ти дам скайп за по лесна връзка. Целувки от мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
момичета дано не ви се стори нахално но имам една молба:днес ели ми прати всички книги на сюзън джонсън които не са излезли у нас но на англииски

а аз грам не знам

на някой да му се превежда

не всички те саа общо са 17 знам че е невъзможно но ако някой има време и желание и знае англ. може да започне книгите й са наистина интерсни и мисля че на всички биха им харесали

Мила, в момента преводачките се трудят над Джереми и Дрю, отделно аз се потя над Heart of a Warrior, a Съни, плаче за Лей Грийнууд и Джули Гарууд. Още сме много малко преводачките, но ако се посъберем, ще те имаме изпредвид със Сюзън Джонсън и ще я пуснем за превод.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета....страшни сте biggrin.gif .Отдавна ви следя и си тегля от страхотните книги,които чета от малка.Естествено не смогвам,понеже си взимам и от библиотеката.имам скромна колекция от книги на БАРД и ИРИС,но за съжаление не мога да помогна със сканирането...за сега.Искам да помоля и за една книга,коато съм имала,но естествено са ми я взели във времето,а книгата се казва"Доктор Джоан-лечителката".Някой беше споменал за нея на първите страници,но сега бих искала да бъде включена в списъка на някой който я има,и естествено има желание да я сканира.Предварително благодаря...много ще се радвам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето линкове към книгите, които сме сканирали, и такива които сме намерили в нета.

Sianaa ще сканира:

Тайната принцеса - Джоана Линдзи

Marrianka ще сканира:

6. „Тайната принцеса” – Джоана Линдзи

Моля не се сърдете, но го забелязах. Реших да ви обърна внимание, ако случайно не сте забелязали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо се е получило така, но marrianka ми я донесе "Тайната принцеса" и в момента сканирвам, утре ще я пусна :)

Редактирано от Violeta_63 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичта нова съм тук,за първи път пишано следя форума от доста отдавна,сега ще ви помоляако някой има книжките на Джудит Макнот "Рай" и "Кралството на мечтите" ще ви бъда много благодарна ако ги пусне от много време се опитвам да ги намеря но така и не успявам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой забравих да поздравя днес с празника на студентите? На всички честит празник и много шестици на изпитите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте момичта нова съм тук,за първи път пишано следя форума от доста отдавна,сега ще ви помоляако някой има книжките на Джудит Макнот "Рай" и "Кралството на мечтите" ще ви бъда много благодарна ако ги пусне от много време се опитвам да ги намеря но така и не успявам :speak:

Миличка, "Кралството на мечтите" е в моя списък за сканиране :lol6: Дала съм я за четене на една приятелка, която до края на седмицата ще ми я върне. И веднага я подхващам. Че много момичета ме чакат за нея ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
момичета....страшни сте biggrin.gif .Отдавна ви следя и си тегля от страхотните книги,които чета от малка.Естествено не смогвам,понеже си взимам и от библиотеката.имам скромна колекция от книги на БАРД и ИРИС,но за съжаление не мога да помогна със сканирането...за сега.Искам да помоля и за една книга,коато съм имала,но естествено са ми я взели във времето,а книгата се казва"Доктор Джоан-лечителката".Някой беше споменал за нея на първите страници,но сега бих искала да бъде включена в списъка на някой който я има,и естествено има желание да я сканира.Предварително благодаря...много ще се радвам :speak:

Здрасти ;) Аз я имам, ще я включа в следващото сканиране

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета :)

Поздравявам Съни с:

"Отвличането" - Барбара Бозуел cool.gif

http://4storing.com/9vnet/9edb116d511a8571...6634e16ae4.html

Мерси на malkokote , че ми съобщи за пропуснатите странички от "Прокудена любов" сега пускам отново книгата с тях включително.

http://4storing.com/pgxef/23197269304fa11e...b698db05f0.html

Много поздрави на всички! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравявам Съни с:

Мерси на malkokote , че ми съобщи за пропуснатите странички от "Прокудена любов" сега пускам отново книгата с тях включително.

Много поздрави на всички! :)

Мила много много благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравявам Съни с:

Много поздрави на всички! :bye1:

Мерси много за книжки, страхотни са!! cool.gifcool.gifcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване