Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

И да завършим тази вечер с книжките, които Съни ми предостави за сканиране. Последна вълна Арлекинчета:

"Празници на любовта" -- > http://4storing.com/2dyby/98610c316ea1310c...ac05ab4ae4.html

"Неочакван обрат" - Лий Майкълс -- > http://4storing.com/5n700/b6facc4838e559fa...7c4562eb90.html

"Поверието" - Елизабет Бевърли -- > http://4storing.com/7yike/3612e64cff97b362...00201693a9.html

Приятно четене! :wors:

Мерси отново, Lindsey :wors:

И на Съни също ;) . Жалко само, че това е последната вълна от нейните книжки sad.gif , но всички бяха наистина много хубави и ти благодаря, че отдели време да ги сканираш :angry::speak:

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,

поздравявам всички за чудесната работа, която са свършили :cant believe:

Искам да помоля,някой ако се сеща за тази поредица,да ми каже имената на книжките,защото вече не ги помня,а бяха много интересни.

Мисля че бяха три книги за три сестри,едната се занимаваше с стъклени фигури и склуптури,другата беше направила нещо като хотел от дома им и третата ми се губи.Съжалявам ,че не съм много изчерпателна,но се надявам все пак някой да се сети.

Също така, ако някой има нужда от помощ с преводите, мога да помагам по малко. :)

Редактирано от sanian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,

поздравявам всички за чудесната работа, която са свършили :cant believe:

Искам да помоля,някой ако се сеща за тази поредица,да ми каже имената на книжките,защото вече не ги помня,а бяха много интересни.

Мисля че бяха три книги за три сестри,едната се занимаваше с стъклени фигури и склуптури,другата беше направила нещо като хотел от дома им и третата ми се губи.Съжалявам ,че не съм много изчерпателна,но се надявам все пак някой да се сети.

Също така, ако някой има нужда от помощ с преводите, мога да помагам по малко. :)

авторката е нора робърс.

мисля че бяха

родена в лед

родена в пламък

и третата и на мен ми се губи.

или ако не е тази трилогия е пак една от нейните поредици.

със сигурност съм я чела и със сигурност е нора робъртс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и още един скан, надявам се че ще е удобен за четене. :eek:Пленица на любовта_Джоана Линдзи В момента иначе обработвам още две книги, но понеже скановете са лоши и ги правя в текстов формат. Книжките който ще пусна скоро са Ритуалът на нощта и Зимни огньове.

:)

Тъкмо ми пратиха и корицата на Само ти ! Опитах се да я пусна да се вижда корицата, :huh: но нещо не успях за това го пускам като прикачен файл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
авторката е нора робърс.

мисля че бяха

родена в лед

родена в пламък

и третата и на мен ми се губи.

или ако не е тази трилогия е пак една от нейните поредици.

със сигурност съм я чела и със сигурност е нора робъртс.

мерси,май са точно тези и третата е Родена в грях,но никъде не открих,анотации за да съм съвсем сигурна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези които сканират - имам на разположение всичките книги на Джудит Макнот и Катрийн Удуидуиз.Ако ви липсва нещо мога да го предоставя за сканиране.Бих искала да се включа и аз,но нямам възможност - нито скенер нито цифров фотоапарат.Всъщност имам всички книги на издателство Ирис излизали от самото начало.

Редактирано от debilgates (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето и още един скан, надявам се че ще е удобен за четене. ;)Пленица на любовта_Джоана Линдзи В момента иначе обработвам още две книги, но понеже скановете са лоши и ги правя в текстов формат. Книжките който ще пусна скоро са Ритуалът на нощта и Зимни огньове.

:)

Тъкмо ми пратиха и корицата на Само ти ! Опитах се да я пусна да се вижда корицата, :speak: но нещо не успях за това го пускам като прикачен файл.

Sianna, имам една молба... за "Пленница на любовта"... има ли вариант да я качиш на друг вид файл, че не ми се отваря...

много ти благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мерси,май са точно тези и третата е Родена в грях,но никъде не открих,анотации за да съм съвсем сигурна

Можеш да бъдеш сигурна, точно това са книгите ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Можеш да бъдеш сигурна, точно това са книгите :rolleyes:

да но аз не си спомням да става въпрос за трета сестра,те са само две нали така;"Родена в грях" да не би да е за нещо друго :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да но аз не си спомням да става въпрос за трета сестра,те са само две нали така;"Родена в грях" да не би да е за нещо друго :)

Три са biggrin.gif

Третата е извънбрачна, затова е "родена в грях" ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Sianna, имам една молба... за "Пленница на любовта"... има ли вариант да я качиш на друг вид файл, че не ми се отваря...

много ти благодаря

Мила, ето Пленница на любовта в pdf формат, но трябва да знаеш, че някъде по форума вече я има качвана. Линдзи- Пленница на любовта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете,че съм извън темата,но някой да е имал проблем с връзката-имам предвид че нета работи 10 мин и забива?Дано да не е вирус.Уф!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета :huh: ,

Поздравявам ви с две Арлекинчета:

"Укротяването на опърничавия" - "Арлекин страст"

http://4storing.com/kww0v/a56e7075a4059e47...27b6b056c7.html

и

"Кадифеният тигър" - "Арлекин романс"

http://4storing.com/otaq2/7abd8dc6a1300559...158836a1c9.html

Поздрави на всички! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.От много време търся една книга-казваше се "С дъх на жасмин".За жалост не помня нито издателя,нито автора.Ако някой може да ми помогне да я намеря,без значение в какъв вариант ще се почерпим.Мерси предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, захванала съм "Дейзи" на Лей Грийнууд, но липсват стр. 196-197 от първата книжка.. :rolleyes:

Моля ви, някой да ми ги сканираа :grimace:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет момичета :P Eто книжката която обещах - Покорителят на Джоана Линдзи

http://4storing.com/free/vc6dh/8e7eba1973a...b5811f2a98.html

Бих искала да изкажа благодарности на Desi_Zh, която ми помогна адски много(да не кажа, че свърши голяма част от работата)!! Благодаря :P

А на всички вас - Приятно четене ;)

Редактирано от mimi_feiata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета, захванала съм "Дейзи" на Лей Грийнууд, но липсват стр. 196-197 от първата книжка.. :sobbing:

Моля ви, някой да ми ги сканираа :sobbing:

Xesi, извинявам се много, душа, аз я сканирах, не знам как съм пропуснала. :eek: Разбрах, че със Съни сте се оправили, да е жива и здрава, че книгата не е в мене и нямаше как да попълня пропуска.

П.С. В момента сканирам "Ваялид".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

П.С. В момента сканирам "Ваялид".

Давай я, че съм запукала цялата поредица, а само "Ваялид" ми липсвааа cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой друг да има проблем с 4storing или проблема е в моя браузър? Иде ми да му плесна един шамар вече. :sobbing: Точно на последните книги реши да се заинати, магарето!!! :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета. През последните седмици сте се трудили страшно много. Благодаря на всички за книжките, които сте качили. Постарах се да записвам всичко, но може и да съм пропуснала да кача някои книги в главната страница. В списъка ми останаха само "Да се влюбиш в непознат", "Игра на любов", "Рийгън" и "Коледна магия 2". Всеки, който не си види книгата в списъка предварително се извинявам и моля да ми пуснете линк за да ги кача. Отделно ако има някоя книга за допълване в списъците чакащи за сканиране, или сте сканирали някоя, а аз не съм я премахнала моля да ми кажете. Веднага ще се поправя.

Иначе аз се извинявам, че моя списък си седи един и същ и нищо не съм сканирала. Покрай празниците на работа съм страшно заета, а и съм в сесия, не знам кога ще мога да сканирам нещо. Ако някой желае някоя книга много, а друг има желание да му я сканира, кажете ми да я махна от моя списък за да може друг да я сканира и да не ме чакате с години.

Целувки на всички

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xesi, закъснявам, ама докато се направи pdf файла... голямо чакане беше. Ето я книжката, та да завършим поредицата ;)

"Ваялид" - Лей Грийнууд -- > http://4storing.com/ato1t/99d6e1ca1839f4f6...edb112a541.html

Прятно четене на всички! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Xesi, закъснявам, ама докато се направи pdf файла... голямо чакане беше. Ето я книжката, та да завършим поредицата :P

"Ваялид" - Лей Грийнууд

Супер, поредицата вече е пълна :rolleyes: Аз още се мъча с Дейзи, трудна се оказа след разпознаването, но до утре ще я свърша и мятам следващата cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване