Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Боби Смит - Дамски пасианс

Весели празници на всички :rolleyes: , това е от мен за тази година, а за другата нз до колко ще имам време за сканиране. :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Някой знае ли нещо за трета книга след "Родена за любов" , защото тук пише,че било трилогия Клик

не пише че е трилогия а че е сага.две части са си.ето ти линк към библиография на Сандра Браун да се увериш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се сетих, защо толкова се дърпах на "Защото те обичам". В резюмето пише, че главната я намират полу мъртва, цялата в кръв и до нея труп на новородено бебе. Защото си мисля, че бебето е нейно и затва не я исках, че ми се струва, след такова нещо книгата да е тежка. Нейно ли е бебето? И пак не разбрах Исторически ли е или Съвременен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз се сетих, защо толкова се дърпах на "Защото те обичам". В резюмето пише, че главната я намират полу мъртва, цялата в кръв и до нея труп на новородено бебе. Защото си мисля, че бебето е нейно и затва не я исках, че ми се струва, след такова нещо книгата да е тежка. Нейно ли е бебето? И пак не разбрах Исторически ли е или Съвременен.

Нейно е бебето...и да историческа е.

Ако желаете мога да я сканирам след празниците въпреки, че не гарантирам да стане бързо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега, дами, е време за най-голямата досега партида текстови формати :lol6: :

Ан Мейдър - Безбожно богат

Барбара Розуел - Сладко отмъщение

Бевърли Бартън - Мълвата

Бетани Кимбъл - Хиляда рози

Виржиния Хенли - Графиня робиня

Даяна Палмър - Незабравима нощ

Даяна Палмър - Неотразимият дедектив

Даяна Палмър - Прокудена любов

Джейн Фийдър - Целувката на черната вдовица

Елизабет Бевърли - Поверието

Елизабет Лоуел - Огън и дъжд

Ема Дарси - Кадифеният тигър

Кей Торп - Фиктивен брак

Коледна магия 1

Коледна магия 2

Крис Уилямс - Американска авантюра

Лей Грийнууд - Айрис

Лей Грийнууд - Ваялид

Лей Грийнууд - Дейзи

Лей Грийнууд - Роуз

Лей Грийнууд - Фърн

Лидия Джойс - Воалът на нощта

Лий Майкълс - Неочакван обрат

Нанси Мартин - Укротяване на опърничавия

Патриша Грасо Смарагдова магия

Патриша Нол - Странно завещание

Патриша Уилсън - В плен на страстта

Патриша Уилсън - Любовен звездопад

Патриша Уилсън - Оковите на съдбата

Патриша Уилсън - Труден избор

Пени Джордан - Щастливо недоразумение

Роз Дени - Магазин Романтика

Сюзън Джонсън - Табу

Хедър Алисън - Вале купа

Хедър Греъм - Създадена за любов

http://4storing.com/vxdo7/8de5e8da27069d4e...c745c88390.html

Весело изкарване на Нова година cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета на книгата Само ти,която е в PDF format не и е сканирана корицата

много ли ще затрудня този които е сканирал книгата да сканира и корицата,да я сложи в началото на книгата и да ми прати книжката на скаипа ми paollli cool.gif

ще съм много задължена ,благодаря ви предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
момичета на книгата Само ти,която е в PDF format не и е сканирана корицата

много ли ще затрудня този които е сканирал книгата да сканира и корицата,да я сложи в началото на книгата и да ми прати книжката на скаипа ми paollli cool.gif

ще съм много задължена ,благодаря ви предварително

Мила за коя книга говориш? Ако е "Само Ти" на Джоана Линдзи, на първата страница я има, с корица.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някоя случайно да е чела или да има "Само твоето докосване" на Стела Камерън, заплюх си я преди доста време, но все удрям на камък, в търсенето й, моля някой ако я има и има желание нека я добави в списъка си за сканиране, няма значение кога ще стане, благодаря предварително :rolleyes:;):help:

И искам да се обърна къмз всички от София, момичета откъде си копувате книжки сега когато е студено, аз от два месеца нямам нова книга sad.gif , всички книжари ли се изпокриха в студа?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ ВЪВ ФОРУМА.

НА ТЕЗИ КОИТО КАЧАТ И РЕДАКТИРАТ КНИЖКИ-ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ЖЕЛАНИЕТО,ТЪРПЕНИЕТО ,ЕНТУСИАЗМА И СТРАХОТНАТА РАБОТА.

А СЕГА НА ВЪПРОСА МИ -НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ДАЛИ ИМА ПРОДЪЛЖИНИЕ НА "НАДАРЕНИЯТ" ОТ ДАРА ДЖОЙ /КНИГАТА Я ИМА КАЧЕНА И ТУК, НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ Е ДАДЕН ЛИНК НА 1-ВА СТР./

О ужас, наистина я няма нито "Надарения" нито "Тази нощ или никога", явно много съм се омотала, че ги няма. Ще ги сложа довечера, като се прибера. Иначе "Надарения" е страхотна книга, аз лично я обождавам. Принципно има още две книги от поредиццата, едната знам, че е за Реджар, и ако трябва да сме точни точно той е "надарения", но няма нищо. Има и още една книга, не помня за кой беше, май за тоя изчезналия Фамилиер, ако се сещаш дето заловиха Джайън докато той го търсеше. Както и да е, за жалост нито една от тея двете книги не е издадена у нас. Мога да ги намеря обаче на английски и ако има някой мерак да ги преведе, ще бъде супер. Няма да мрънкам на Съни и другите момичета, че сега са се заели да превеждат друго, но ако има други желаещи, ще издиря книжките на английски за да се преведат.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета някоя случайно да е чела или да има "Само твоето докосване" на Стела Камерън, заплюх си я преди доста време, но все удрям на камък, в търсенето й, моля някой ако я има и има желание нека я добави в списъка си за сканиране, няма значение кога ще стане, благодаря предварително ;):help: :help:

Мила, имам книжката. Страхотна е и ако искаш ще я сканирам ;) Всички книжки на Стела Камерън, които съм чела ми харесват. Тази е една от най-интересните. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мила, имам книжката. Страхотна е и ако искаш ще я сканирам :help: Всички книжки на Стела Камерън, които съм чела ми харесват. Тази е една от най-интересните. cool.gif

Хаха, изпревари ме ;) Тъкмо щях да кажа, че я имам и мога да я сканирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мила, имам книжката. Страхотна е и ако искаш ще я сканирам ;) Всички книжки на Стела Камерън, които съм чела ми харесват. Тази е една от най-интересните. cool.gif

Много ще съм ти благодарна, аз нито имам нито съм чела нещо друго от авторката, но тази я видях в един сайт и като прочетох резюмето направо луднах, сигурна съм че е страхотна. Отново много благодаря, че се отзова веднага kiss.gif

Между другото по твой съвет започнах да чета "Скандал", много ми е интересна :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чудесно , щом може аз ще започна първа . Някой чел ли е книгата на Сандра Браун - "Защото те обичам" . Аз в момента я чета и наистина си заслужава.

Здравейте на всички,

досега наблюдавах сайта само отстрани, но като видях, че се заговори за Сандра Браун, просто не издържах да се включа.

Тъй като тя ми е любима авторка от много години (да не кажа единствената която наистина ми влиза под кожата), горещо я препоръчвам на всички. Мисля, че до този момент няма нейна книга която да не съм чела. Даже мъжът ми мисли, че не можела да ми смогне да пише.... :wors:

Относно "Защото те обичам" и "Горещо утро" - това са наистина страхотни книги...

Препоръчвам ви също и "Скрити огньове", която е в две части.....чете се на един дъх...

Поздравявям всички за екипната работа, наистина е страхотно това което сте направили....

Весели празници на всички.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много ще съм ти благодарна, аз нито имам нито съм чела нещо друго от авторката, но тази я видях в един сайт и като прочетох резюмето направо луднах, сигурна съм че е страхотна. Отново много благодаря, че се отзова веднага kiss.gif

Между другото по твой съвет започнах да чета "Скандал", много ми е интересна :)

Мила, на Стела Камерън имам още "Магическо докосване" и "Омагьосана". Те са също толкова интересни и вълнуващи, колкото и "Само твоето докосване". Ако искаш ще се заема с тези двете книжки, а на Тихи ще оставя "Само твоето докосване" -стига да няма нещо против. :bedtime2:

Тихи, извинявай, миличка, ще можеш ли да поемеш "Само твоето докосване"? Със сигурност ще я сканираш преди мен, че съм малко туткава laugh.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мила, на Стела Камерън имам още "Магическо докосване" и "Омагьосана". Те са също толкова интересни и вълнуващи, колкото и "Само твоето докосване". Ако искаш ще се заема с тези двете книжки, а на Тихи ще оставя "Само твоето докосване" -стига да няма нещо против. ;)

Тихи, извинявай, миличка, ще можеш ли да поемеш "Само твоето докосване"? Със сигурност ще я сканираш преди мен, че съм малко туткава laugh.gif

Нищо против, заемам се cool.gif И без това точно тази книжка е в София, не е като да трябва да я нося до там. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички,

досега наблюдавах сайта само отстрани, но като видях, че се заговори за Сандра Браун, просто не издържах да се включа.

Тъй като тя ми е любима авторка от много години (да не кажа единствената която наистина ми влиза под кожата), горещо я препоръчвам на всички. Мисля, че до този момент няма нейна книга която да не съм чела. Даже мъжът ми мисли, че не можела да ми смогне да пише.... ;)

Относно "Защото те обичам" и "Горещо утро" - това са наистина страхотни книги...

Препоръчвам ви също и "Скрити огньове", която е в две части.....чете се на един дъх...

Поздравявям всички за екипната работа, наистина е страхотно това което сте направили....

Весели празници на всички.....

Аз също много я харесвам.Сега започнах втората част "Горещо утро" или "Родена за любов" и също като първата част и тази е много увлекателна.Сандра Браун наистина пише невероятно интересни книги и аз вече съм й почитателка.Ще потърся книгите,които ни препоръча.Сигурна съм,че ще са страхотни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен...

Престраших се и аз да пиша в тази тема. Винаги съм ''мълчаливият наблюдател'' във форуми, но тук не се стърпях, понеже съм мнооооооооооого голям фен на любовните романи. Библиотеката ми е доста прилична, а заедно с тази на моята приятелка, се получава доста внушителна колекция - книги на Даниел Стийл, Сандра Браун, Нора Робъртс, ''арлекинки'' и камари любовни романи от всякакви поредици. Скенер нямам, имам диг.апарат, но не съм сигурна дали ще се справя с това цялото правене на PDF и т.н. Мога да опитам, но може да отнеме доста време. Другият вариант е да се опитам да снимам книгите и да ги пращам по e-mail на някой по-навътре в нещата.

А иначе...

Подсмрък.. sad.gif .. Няма ли още някоя желаеща (която не може да сканира, а има желание да помогне) да се присъедини към групата редактори? computer2.gif Плс..

Вчера сутринта открих темата и както се казва ''си плюх на мишката'' - буквално цял ден четох отговорите и свалях абсолютно всичко, но към 1:30 през нощта (на 80-та страница) се предадох. Днес ги довърших и реших и аз да се включа - като за начало като редактор, пък по-нататък ще видим. И понеже след изчитането наведнъж на всичко в главата ми е пълна каша, да ми кажете пак за програмката за редактиране и да ми дадете задачи за редакция, ''че ме сърбят пръстчетата'' да изкажа благодарността си на всички, които правят възможно четенето на любимите книги. Благодаря ви от сърце и продължавайте в същия дух...

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година!

Пожелавам много здраве, щастие, късмет, успехи и сбъдване на всички желания през Новата 2009 година :):)

Ето линк за "Вземи сърцето ми" на Боби Смит:

http://4storing.com/43yec/ace246ea509b2387...c1ce18076f.html

А ето и линк за първата книга от поредицата от исторически любовни романи "Каприз" на издателство Компас -"Съблазнителката Хариет" на Мери Балоу. Една книга, която вярвам, че няма да ви остави на мира, докато не я прочетете ;)

http://4storing.com/ybhj6/3585514d753f6f61...568d37ffa3.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Честита Нова Година!

Пожелавам много здраве, щастие, късмет, успехи и сбъдване на всички желания през Новата 2009 година :speak::angry:

Ето линк за "Вземи сърцето ми" на Боби Смит:

http://4storing.com/43yec/ace246ea509b2387...c1ce18076f.html

А ето и линк за първата книга от поредицата от исторически любовни романи "Каприз" на издателство Компас -"Съблазнителката Хариет" на Мери Балоу. Една книга, която вярвам, че няма да ви остави на мира, докато не я прочетете ;)

http://4storing.com/ybhj6/3585514d753f6f61...568d37ffa3.html

Много благодаря мила, така да ни върви цяла година все на хубави книжки! ;)

С риск да бъда нахокана от някой модератор, искам да ви честитя новата 2009 година, желая ви много здраве и щастие, за всички да е много, много успешна и само положителни емоции!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година!

Пожелавам на всички здраве, любов и много, много късмет! Нека всяка ваша мечта стане реалност през Новата 2009!

И нека се обичаме, защото любовта ни прави щастливи!!!! :speak::angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ни погнат пак, но не мога да се въздържа. Честита Нова Година момичета. Няма да се правя на оригинална. Пожелавам Ви това, за което всички сме си помислили в празничната нощ. Здраве за нас и за близките ни, много късмет и както се казва да сме на правилното място и в точния момент когато щастието кацне на рамото ни. Нека за всяка от нас това се случи тази година. :headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви е честита Новата година, момичета, живи и здрави да сте, другото се оправя ;)

Ето и Новогодишния подарък от мен.. cool.gif

Мери Джо Пътни - "Ангелът мошеник": http://4storing.com/e4x3u/9005033f6cb7abd5...a6ba39aefd.html

Катрин Каултър - "Херцогът": http://4storing.com/ojkd8/b54f96218c33a6b6...d5407090d1.html

Дженифър Блейк - "Среща на разсъмване": http://4storing.com/x3n0i/094f0228d3cf8a0d...5d3fb427c4.html

Шърли Бъзби - "Сърце за превземане": http://4storing.com/g8vs1/73890de0908edb1d...8a1950e8cb.html

Ако Xesi не накара дъщеря ми да ми скрие кабелите на скенера, както ме заплаши по тела :) , до няколко дни ще имате и останалите четири от списъка ми biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година на всички. Желая ви здраве, щастие, късмет, много много любов и нови книжки.

Мерси на всички за книгите дето сте сканирали. Веднага ще им наслагам линове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още два исторически романса от поредица "Каприз" - също толкова вълнуващи и интригуващи laugh.gif

"Мълчаливият ухажор" от Елизабет Фейърчайлд:

http://4storing.com/2sr2p/2863bf85ad76a93e...7cfee4807f.html

"Мрачният ангел" от Мери Балоу:

http://4storing.com/uu14s/a41a84e29ffa8e94...a8f3b99191.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване