Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Мерси за книжките!!!

Искам да попитам дали някой се е заел да сканира 2-те книжки за братята Макейд (НораРобъртс) - Девин и Рийф мисля беше

Мерси предварително :speak:

Рейф го има.Остана само Девин,но някой обеща да го направи.Губи ми се кой беше.

Колкото до 1-ва страница-моите линкове ще ги събера и дам при първа възможност

Редактирано от peppinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Здравейте,момичета. :speak:

Нови книжки

Мили създания- http://4storing.com/tqcjf/5b44388651d977f4...34508981e0.html

Опасна мисия- http://4storing.com/5xwmy/dc689c8139c971c4...5be85a762a.html

Пламенна мечта- http://4storing.com/pz7zd/36c949d6aef5b5ca...f99264f0f6.html

Семейният призрак- http://4storing.com/slrjr/3f97333efe6929ea...f805aacf37.html

Грехът на отшелника- http://4storing.com/pza2d/fb1f973dd53846db...f1173bcea9.html

Напразни терзания- http://4storing.com/my1lj/e5c025f593286ce9...f959d84e4f.html

Скоро ще пусна още

Чао и целувки :P:jeer:laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зов за помощ!!! :):help: :help: Моля, ако някой има минисерията "Черния опал" на Миранда Лий, състояща се от 6 книжки и издадена от "Арлекин" в поредицата Изкушение, да се смили над бедната душица. :wors: :wors: :wors: Четох анотацията и ми се стори обещаваща. Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зов за помощ!!! :):help: :help: Моля, ако някой има минисерията "Черния опал" на Миранда Лий, състояща се от 6 книжки и издадена от "Арлекин" в поредицата Изкушение, да се смили над бедната душица. :wors: :wors: :wors: Четох анотацията и ми се стори обещаваща. Благодаря предварително

ganinka, ще ти ги натреса и шестте да ги редактираш, така да знаеш.. :P (не се и съмнявам, че някой ще ги качи.. ;) )

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ganinka, ще ти ги натреса и шестте да ги редактираш, така да знаеш.. :help:

Омаала съм ги за нула време :):help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Омаала съм ги за нула време :):help:

:wors: Симпатягааа.. kiss.gif Знаех си, че ще изтърсиш нещо от този сорт.. :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:help: Симпатягааа.. kiss.gif Знаех си, че ще изтърсиш нещо от този сорт.. :)

Нали знаеш, че живея, за да редактирам. Пък и моя мъж вече ме заплаши с развод, ако не се отлепя от компа, така че вече ще имам повечко свободно време. Та може и да ги стигнем преди 2178 година, както вече предрекох. :help:

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нали знаеш, че живея, за да редактирам. Пък и моя мъж вече ме заплаши с развод, ако не се отлепя от компа, така че вече ще имам повечко свободно време. Та може и да ги стигнем преди 2178 година, както вече предрекох. :wors:

Бе за какво ти е мъж, като има книжки.. :help: Редакциите са на първо място.. :wors: Ама да не започнеш като мен по някое време.. :help:

Момичета, извинявайте за :) (все пак размяната на реплики не е точно в темата на форума), ама си е забавно да се мятат шеговити реплики понякога :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти дружина!

Една молба - в момента обработвам на Джудит Макнот 4 книжки. Обаче печата е доста лош - на места доста блед и разчитането е гадно. Ако на някой му попадне нещо такова, нека да увеличи брайтнеса и контраста още при сканирането - аз работя с уизърда на скенера, че става най-бързо - на 300 dpi, черно-бяло. Грешката в никакъв случай не е на сканировчиците, а на печатницата, но може да си "вържем гащите" предварително cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много, много благодаря за книжките kiss.gif:) . Няма значение, че са малко забавени, важното е, че сега ме изненада много приятно :Pcool.gif

Поздрави и на Stontontina, която се завърна с пълна пара и с цял куп сканирани книжки :offtopic_s::lol6:

Приятен ден на всички! ;)

Редактирано от Desi_Zh (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста търсих линка, от който бях дръпнал тази книга, но така и не го намерих. Мисля, че беше в тази тема, но така и не се оправих.

Шефът беше изчезнал от офиса в петъка и малко се бях заиграл с аби-то и уорд-а...

Книжката е в ПДФ, защото иначе може да се загуби и-то с ударение.

Забравих да кажа, че става дума за Изумрудите на Бианка (1997) от Нора Робъртс.

Благодаря и на човека, който я беше сканирал.

Izymrydite_na_Bianka.pdf

П.П. Дано не е проблем, че съм прикачил файла в съобщението.

Редактирано от waterjess (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100% е сребърният ангел. взела съм я при мене. мога да я сканирам ако бързате. на джоана съм взела и наследникът, и чаровникът,който я укроти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зов за помощ!!! :) :) :help: Моля, ако някой има минисерията "Черния опал" на Миранда Лий, състояща се от 6 книжки и издадена от "Арлекин" в поредицата Изкушение, да се смили над бедната душица. :wors: :wors: :wors: Четох анотацията и ми се стори обещаваща. Благодаря предварително

Аз имам 2-едната е за Нейтан Уитмор,а другата за Ленор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Рейф го има.Остана само Девин,но някой обеща да го направи.Губи ми се кой беше.

Колкото до 1-ва страница-моите линкове ще ги събера и дам при първа възможност

А можеш ли да ми кажеш на коя страница е книгата за Рейф, защото аз намирам само тези за Шейн и Джаред Макейд

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря и на човека, който я беше сканирал.

Izymrydite_na_Bianka.pdf

П.П. Дано не е проблем, че съм прикачил файла в съобщението.

Няма проблем :) А и вече я има и от наша страна в текстова форма. Ако имаш време и желание, можеш да се присъединиш към групата редактори, така няма да се получава дублиране. За целта просто се свържи с Xesi и тя ще ти обясни всичко. Но пак повтарям: само ако имаш време и желание laugh.gif

Аз имам 2-едната е за Нейтан Уитмор,а другата за Ленор.

kiss.gifkiss.gifkiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А можеш ли да ми кажеш на коя страница е книгата за Рейф, защото аз намирам само тези за Шейн и Джаред Макейд

Сори ,но съм сгрешила.Как човек може да обърка Рейф с Шейн :) ?!?

Иначе съм я чела-хубава е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля те, сканирай Чаровнинът, който я укроти :):) Защото в града ми не можах да я купя, дори в книжарницата Пингвините не се вижда. Не знам защо е така, там има доста романтични книги (само дето ни една на Ирис). Ще можеш ли да я качиш?

няма проблем, само че тя не е на ирис, а на плеяда. нареждам я на опашката и когато стане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сори ,но съм сгрешила.Как човек може да обърка Рейф с Шейн :rolleyes: ?!?

Иначе съм я чела-хубава е.

Е мерси все пак, сега остава да разбера кой ги има тия две книжки, че ме човърка да прочета и тях sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте дами:rolleyes: Първо искам да благодаря на хората допринесли за създаването на този форум, за тяхната упоритост и отделено време за да споделят с нас тези прекрасни книги.Браво.Убедена съм,че тук всеки ще намери нещо за своята душа;)))) Бъдете сигурни ,че сте оценени и признати.

Бих искала да ви попитам нещо.......преди на 1-ва страница имаше нещо като каталог с много книги-виждаше се предната и задната част на книгата заедно с рисунката.Сега обаче нещо не мога да ги видя.....Да не би да са преместени??? Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте дами:question: Първо искам да благодаря на хората допринесли за създаването на този форум, за тяхната упоритост и отделено време за да споделят с нас тези прекрасни книги.Браво.Убедена съм,че тук всеки ще намери нещо за своята душа;)))) Бъдете сигурни ,че сте оценени и признати.

Бих искала да ви попитам нещо.......преди на 1-ва страница имаше нещо като каталог с много книги-виждаше се предната и задната част на книгата заедно с рисунката.Сега обаче нещо не мога да ги видя.....Да не би да са преместени??? Мерси предварително

Отговора на този въпрос е на 137 стр., коментар #2047. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

emito71 тези книги вече са пуснати при нас в текстови вариант от Xesi, ако ги сваляш от друг сайт, първо провери.

линковете, който пускаш са неправилни и неточни (даваш линка за изтриване, а не за сваляне). Не го приемай като критична забележка, просто ти го казвам за да обърнеш внимание.

:question:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zdraveite..bих искала да ви попитам нещо.......преди на 1-ва страница имаше нещо като каталог с много книги...kade iz4ezna....a i sa6to taka iskam da pro4eta Sladko otma6tenie na Ket Martin...nqkoi be6e pisal 4e q ima i 6te sam mnogo blagodarna ako q skanira :question:

Zdraveite..bих искала да ви попитам нещо.......преди на 1-ва страница имаше нещо като каталог с много книги...kade iz4ezna....a i sa6to taka iskam da pro4eta Sladko otma6tenie na Ket Martin...nqkoi be6e pisal 4e q ima i 6te sam mnogo blagodarna ako q skanira ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ги линковете за моите книжки.Близнаци на Катрин Стоун се дублира,явно съм я качвала в самото начало и съм забравила.Някои са в bgshare ,за съжаление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Zdraveite..bих искала да ви попитам нещо.......преди на 1-ва страница имаше нещо като каталог с много книги...kade iz4ezna....a i sa6to taka iskam da pro4eta Sladko otma6tenie na Ket Martin...nqkoi be6e pisal 4e q ima i 6te sam mnogo blagodarna ako q skanira :question:

Усещам, че Инка трябва да сложи едно съобщение на 1ва стр. относно каталога. Мила, прочети няколко поста по-нагоре ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване