Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Здравейте, аз съм нова във форума, но понеже тегля и чета от книжките, които сте сканирали, бих искала и аз с нещо да помогна. Доколкото разбирам от последните страници, търсят се радактори. Каква програма ми трябва за да редактирам и какво точно трябва да правя.

Благодаря предварително! ;)

Свържи се с XESI, мила, тя е главната редакторка. Можеш да й драснеш едно ЛС и тя ще ти обясни подробно.

ПС: Мале, Xesi, скоро редакторите ще станат повече от сканиращите :conversation::camera2::lol6::P;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

искам информация за книгите и как да ги тегля

Напълно подкрепям идеята за наше собствено местенце, казвайте само как да помагам!(Мечтая си за такова нещо от години)!! :rolleyes:

хора , включете ме и мен! тези книги са моя живот! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Свържи се с XESI, мила, тя е главната редакторка. Можеш да й драснеш едно ЛС и тя ще ти обясни подробно.

ПС: Мале, Xesi, скоро редакторите ще станат повече от сканиращите :lol6: :lol6: :lol6: :lol6: :lol6:

Де тоз късмет де.. cool.gif Но напоследък се убеждавам, че имам късмет - екипа ни бавно, но стабилно получава подкрепления и то солидни.. :speak: Трябват ми още 4-5 момичета и ще започнем да насмогване на наплива от книжки.. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Де тоз късмет де.. cool.gif Но напоследък се убеждавам, че имам късмет - екипа ни бавно, но стабилно получава подкрепления и то солидни.. :speak: Трябват ми още 4-5 момичета и ще започнем да насмогване на наплива от книжки.. :lol6:

Олеееее, Xesi, тогава ще викаме търсят се сканировчицииииииии laugh.gif Тъкмо мислех като ми сваршат книгите за сканиране и аз да дойда в отбора на редакторките cool.gif

Благодарности на Ели за поредната сканирана книга, с която ни зарадва "Завръщане към живота" на Сандра Браун: :lol6:

http://4storing.com/cy74x/896c3559ffe2cedb...cf2ab02829.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Олеееее, Xesi, тогава ще викаме търсят се сканировчицииииииии laugh.gif Тъкмо мислех като ми сваршат книгите за сканиране и аз да дойда в отбора на редакторките cool.gif

Благодарности на Ели за поредната сканирана книга, с която ни зарадва "връщане към живота" на Сандра Браун: :speak:

http://4storing.com/cy74x/896c3559ffe2cedb...cf2ab02829.html

само да допълня че от сандра браун това ми е любимата книжка.иначе имам цялата черна колекция.ако някой търси някоя да каже.следващата ще е "фантазия", че е поредица с тази.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Ела, ела - помощ не отказвааам cool.gif Ама само след като вече нямаш какво да сканираш, иначе няма да те вземааа :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:angry: Ужас сканирах една книга поне пет пъти и все не мога да я докарам, но другата поне става за четене така, че ще я прикача пък Зовът на сърцето на Елизабет Лоулел, ще я остава накрая. Каси Едуърдс - Диво Желание За съжаление тъкмо почнах да разучавам скенера на работа и малкия се разболя. Добре, че е Xesi та отговаря на тъпи въпроси и винаги обяснява на леко скарани с техниката като мен :shake_puter: Навивам половинката за домашен скенер та и аз да участвам активно, но за сега ще е така когато има време на работа. т.е ще съм бавничка, но пък всички които съм ги обещала ще ги пусна sad.gif
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък аз си мислех, като се редактира всичко, да почна да сканирам тези от моите книги, които не са качени тук. laugh.giflaugh.giflaugh.gif . Ама коя година ще стане, незнам. ;)

Използвам случая да попитам за Съблазнена за един женкар на Кони Мейсън, все още ли няма кой да я сканира? Ако никой не се обади до петък, ще я вместя през уикенда за сканиране, понеже обещах на lunichkata90. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, дами, мина ми единия изпит. За сега няма да се хваля независимо, че уж добре мина, защото не си знам резултатите, ще ги науча в Петък. А до тогава ще се надявам всичко да ми е вярно и ще пускам по някоя книжка (следващият изпит е чак на 5-ти ;) ). За начало:

"Троен шанс" - Барбара Бозуел --> http://4storing.com/5216y/b31ee398d49c4452...fa77d8d0b4.html

Вече и последната книга за тризнаците е на лице! cool.gif Приятно четене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Използвам случая да попитам за Съблазнена за един женкар на Кони Мейсън, все още ли няма кой да я сканира? Ако никой не се обади до петък, ще я вместя през уикенда за сканиране, понеже обещах на lunichkata90. ;)

Благодаря,благодаря laugh.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е, дами, мина ми единия изпит. За сега няма да се хваля независимо, че уж добре мина, защото не си знам резултатите, ще ги науча в Петък. А до тогава ще се надявам всичко да ми е вярно и ще пускам по някоя книжка (следващият изпит е чак на 5-ти ;) ). За начало:

"Троен шанс" - Барбара Бозуел --> http://4storing.com/5216y/b31ee398d49c4452...fa77d8d0b4.html

Мерси, че започна от Арлекинчето, Lindsey kiss.gif Сега ще видя защо Съни я харесва толкова тази книжка ;) Пък щом изпитът е минал добре, дано и резултатът в петък да ни се хареса :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кои са другите от поредицата за Тримейн :)

до тук знам за три: Троен шанс; Сладко отмъщение и отвличането

Е, дами, мина ми единия изпит. За сега няма да се хваля независимо, че уж добре мина, защото не си знам резултатите, ще ги науча в Петък. А до тогава ще се надявам всичко да ми е вярно и ще пускам по някоя книжка (следващият изпит е чак на 5-ти :P ). За начало:

Браво злато пак на линия а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво злато пак на линия а?

Разбира се, не мога да живея без вас, живота е прекалено скучен и безцелен иначе! cool.gif

До два часа ще пусна и двете книжки на Кони Мейсън от поредицата за Австралия. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните книжки:

"Дръзка любов" - Кони Мейсън --> http://4storing.com/nedwv/d40b1db20e2f681f...08e1e57051.html

"Нежно изкушение ( Дива любов ) " - Кони Мейсън -- > http://4storing.com/1s0eg/7232258bd2efbbe7...84e1aa1abd.html

За днес толкова, утре още :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за книгите :) ,Нежно изкушение сигурно е доста стара щом е с тази корица :)

Ralna мила ако нямаш време за Блейз съгласна ли си друг да я поеме за да те отмени :) не те препирам но виждам че си много заета ;) и почти не влизаш във форума

а ако някой е свободен и я има Блейз на Сюзън Джонсън моля да я поеме :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми припомни нещо относно тлилогията на Кони Мейсън-аз съм чела само "Смела любов", и по имената се ориентирах че "Дръзка любов" е за брата на героя от "Смела любов", а героят от Нежно изкушение?Приятел ли им беше или не се споменава в "Смела любов" :) И още един въпрос Нежно изкушение издавана ли е под някаква форма от Ирис?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми припомни нещо относно тлилогията на Кони Мейсън-аз съм чела само "Смела любов", и по имената се ориентирах че "Дръзка любов" е за брата на героя от "Смела любов", а героят от Нежно изкушение?Приятел ли им беше или не се споменава в "Смела любов" :) И още един въпрос Нежно изкушение издавана ли е под някаква форма от Ирис?

Не съм я чела поредицата, макар че я имам и доколкото се сещам мисля, че в "Нежно изкушение" главния герой е приятел на братята, а иначе да, "Ирис" са издавали "Нежно изкушение" под заглавието "Дива любов", написала съм го в скоби. :P

"Дръзка любов" също я има издадена от издателството на "Нежно изкушение" като "Съблазън", даже корицата е същата. Случи ми се да ги имам и двете книги и в двата варианта, бях си ги купила без да знам, че са едни и същи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес попаднах на този форум и направо останах смаяна... Казвам се Таня, от Пловдив съм.

Четенето на любовни романи е моя страст, която мислех, че много малко хора споделят с мен... Изжглежда съм грешала , и това е една изключителон приятна изненада!

За съжаление нямам скенер, с който да ви сканирам мои книги, но с радост ще помагам, ако знам нещо къде се продава или желая да споделя интересна книга.

И имам една много искрена молба - най-любимия ми любовен роман, Шейхът, на Е. М. Хюл, го дадох на една приятелка да го прочете. Тя така и още не ми е върнала книгата, а аз много искам отново да я прочета. Някой може ли да ми даде линк на книжката сканирана?... Ще съм неприлично, неопишимо, невъзможно и вечно благодарна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм я чела поредицата, макар че я имам и доколкото се сещам мисля, че в "Нежно изкушение" главния герой е приятел на братята, а иначе да, "Ирис" са издавали "Нежно изкушение" под заглавието "Дива любов", написала съм го в скоби. :)

"Дръзка любов" също я има издадена от издателството на "Нежно изкушение" като "Съблазън", даже корицата е същата. Случи ми се да ги имам и двете книги и в двата варианта, бях си ги купила без да знам, че са едни и същи.

така е. и аз ги имам и в двата варианта. макар да знаех че са едни и същи.купих си ги и от ирис макар вече да ги имах, заради колекционерска мания-талоните отзад,нали се сещаш?за премията.събирам всичко поред.нямам пропуск от ирис.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Днес попаднах на този форум и направо останах смаяна... Казвам се Таня, от Пловдив съм.

Четенето на любовни романи е моя страст, която мислех, че много малко хора споделят с мен... Изжглежда съм грешала , и това е една изключителон приятна изненада!

За съжаление нямам скенер, с който да ви сканирам мои книги, но с радост ще помагам, ако знам нещо къде се продава или желая да споделя интересна книга.

И имам една много искрена молба - най-любимия ми любовен роман, Шейхът, на Е. М. Хюл, го дадох на една приятелка да го прочете. Тя така и още не ми е върнала книгата, а аз много искам отново да я прочета. Някой може ли да ми даде линк на книжката сканирана?... Ще съм неприлично, неопишимо, невъзможно и вечно благодарна!

Добре дошла, ето линк

http://4storing.com/0s3w6/17bdcb6f4ba2152d...fc9ba4b5d6.html

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили момичета, ето още една книга от мене. Извинявайте за малкото забавяне.

Катлийн Удиуиз - Вълкът и гълъбицата

http://4storing.com/b14zb/db7917b37d73567b...5b7f3b1f1c.html

Момичета, след няколко мартинита :hush: май докарах Лилия в нощта - Шърли Бъзби

http://4storing.com/68o0c/36ad78ff217d920c...bf893d4552.html

Приятно четене :)

Слънце, огромни благодарности за книгата, но моля те, снимай пак 336 и 337 стр. че липсват. cool.gif

Май вярно мартинитата са виновни :lol6:

Редактирано от gaytanka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довърших следната книжка:

Ема Голдрик - Избраник на съдбата

Izbranik_na_sudbata.pdf

П.П. Ето и още един линк, ако има проблем с горния:

http://4storing.com/aqsae/1b7281e5ef03887e...cfbb274092.html

Редактирано от waterjess (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Довърших следната книжка:

Ема Голдрик - Избраник на съдбата

Izbranik_na_sudbata.pdf

кака да я свалим без линк ohmy.gif:) на мен ми се отваря в прозорец

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване