Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

• Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Здравейтее :)

Новият форум е факт вече http://lovesnovels.com biggrin.gif Единствено ще Ви помоля само да се регистрирате наново тъй като не ми дадоха базата данни от фрийто sad.gif но мненията са копирани biggrin.gif

Също така можете да прикачвате файлове и те ще се пазят на сървъра.

Поздрави :wub::speak:

Ако имате проблеми пишете :)

Здравей :)

Радвам се, че новият сайт вече е факт :beer: Благодарности!

Ще има ли и в него такова подразделение на сканираните книги на Исторически, Съвременни и т.н, както в предния или всичко ще бъде на едно място както тук? Понеже виждам, че засега няма подобно разделение.

Поздрави ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаа понеже съм голяма патка заспала :speak: съм забравила да дам достъп на COPPA потребителите и затва виждахте само 1 форум ама сега всичко е наред :beer:

Редактирано от cherna_prashka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейтее :)

Новият форум е факт вече http://lovesnovels.com biggrin.gif Единствено ще Ви помоля само да се регистрирате наново тъй като не ми дадоха базата данни от фрийто sad.gif но мненията са копирани biggrin.gif

Също така можете да прикачвате файлове и те ще се пазят на сървъра.

Поздрави :wub::speak:

Ако имате проблеми пишете :)

Браво, чудесно ! Благодарности за новия форум :beer:

Мила, на качените вече линкове във форума им няма кориците. А пък ми се струва, че ще бъде по-добре към линка да има и корицата, за по-голяма нагледност. cool.gif

И още нещо по отношение на качените вече списъци за сканиране. Сега само админа може да ги редактира, а не всяка от нас, на която е списъка. Ако трябва на ново, всяка да си качи списъка с нейния акаунт, за да имаме достъп до списъците и да ги редактираме, когато се налага :)

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво,но защо чекмеджето се заключва и какво ще има вътре?Пък на мен не ми излизат нито линковете нито предишните мнения нормално ли е ;)

ще може ли да се направи на български ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво, чудесно ! Благодарности за новия форум :clap:

Мила, на качените вече линкове във форума им няма кориците. А пък ми се струва, че ще бъде по-добре към линка да има и корицата, за по-голяма нагледност. cool.gif

И още нещо по отношение на качените вече списъци за сканиране. Сега само админа може да ги редактира, а не всяка от нас, на която е списъка. Ако трябва на ново, всяка да си качи списъка с нейния акаунт, за да имаме достъп до списъците и да ги редактираме, когато се налага :wors:

Ами аз ги сложих защото нямах достъп до базата данни на стария форум и викам поне да се знае за момента , но може да направите нова тема и да си сложите наново списъците и да си ги редактирате. А за картинките също изчаквам ще ги кача по- късничко просто имам проблемче с сървъра за качване, поне при мен

Браво,но защо чекмеджето се заключва и какво ще има вътре?Пък на мен не ми излизат нито линковете нито предишните мнения нормално ли е ;)

ще може ли да се направи на български ;)

Нормално е да не ти излизат предишните мнения, няма я старата база - данни онези гадове от фрии.бг не ми дадоха достъп.

Чекмеджето е на Съни и там ще има превод на някой книги, който не трябва да ги има из пространството и не всеки ще има достъп до там . Впрочем Съни си решава за този раздел, кой да чете и кой не.

За Бг версия на phpBB3 форум все още няма бг версия

Редактирано от cherna_prashka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нормално е да не ти излизат предишните мнения, няма я старата база - данни онези гадове от фрии.бг не ми дадоха достъп.

Чекмеджето е на Съни и там ще има превод на някой книги, който не трябва да ги има из пространството и не всеки ще има достъп до там . Впрочем Съни си решава за този раздел, кой да чете и кой не.

Благодаря за отговора ;)

Съни имаш ли идея кой ще включиш в списъка любопитна съм cool.gif;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз ги сложих защото нямах достъп до базата данни на стария форум и викам поне да се знае за момента , но може да направите нова тема и да си сложите наново списъците и да си ги редактирате. А за картинките също изчаквам ще ги кача по- късничко просто имам проблемче с сървъра за качване, поне при мен

Момичета при мен проблема е друг - сайта ми е на български и нямам никакви линкове за книгите, помогнете ми sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичета при мен проблема е друг - сайта ми е на български и нямам никакви линкове за книгите, помогнете ми sad.gif

Е линковете към книгите са в този раздел http://lovesnovels.com/phpBB3/viewforum.ph...db787c131d0160c

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря за отговора ;)

Съни имаш ли идея кой ще включиш в списъка любопитна съм cool.gif;)

Маги разбирам любопитството ти, но в това чекмедженце, което си изпросих, и за което съм много благодарна на админката ни ще има сурови преводни материали, които си разменяме с другите момичета. Те не са готови преди вещата редакция на хеси и екипа и да са в нета, а тъй като момичетата живеят в чужбина комуникацията ми по скайп понякога е доста затруднена. Това е причината да имат достъп само те и аз, за да си свършим работата просто и да ни е по-лесно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен да ми остане малко време да погледна новият сайт. Само да попитам нещо видях че NELG е вписала там Синеокият Варварин на Джоана Линдзи така че ще помоля Ralna да я махне от моя и още нещо hol_back_girl е сложила в своя списък е Пленница на любовта на Джоана Линдзи, но нея вече я има сканирана. Малко е объркващо и с форума и новия сайт за това кой какво ще сканира понеже ги няма нещата и на двете места. ;) Поздрави момичета за неуморната работа :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже дали "След невинността" на Бренда Джойс е от поредицата за семейство Браг? ;) ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
момичета не мога да си сваля последните качени книги !някой може ли да ми каже какъв е проблемът? :P

Миличка, свалят се без проблем. Пробвай през друг браузър. При мен преди имаше проблем, но се оказа, че мозилата ми е забила нещо и оттогава свалям с IE. Ако и така не стане, кажи и ще измисля как да ти ги пратя. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инче, това е списъка ми оттук насетне.

вече обаче е за сканиране а не за преписване.

като го свърша ще сложа други книжки в него.

моля те, добави го на първа страница.

отдаването - аманда куик

необуздана страст - карен робърдс

пирати на любовта - карен робърдс

нежна грубост - катрин харт

страст - катрин харт

падналият ангел - катрин харт

изкушение - катрин харт

измамникът - фабио

пиратът - фабио

за любов и чест - флора спиър

танц с непознат - кит гарлънд

благословията - джуд деверо

ангел за емили - джуд деверо

сребърният ангел - джоана линдзи

синеокия варварин - джоана линдзи

наследникът - джоана линдзи

чаровникът който я укроти - джоана линдзи

поредицата за черния опал

само да допълня че не е това хронологията по която ще действам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пoлзувай някой от сайтовете за качване на файлове, например:

www.bgshare.com

www.skatafka.com (там обаче ограничението на файла май беше до 50MB)

4storing.com

Успех :)

Здравейте момичета!

От няколко дни се опитвам да сваля книги от www.bgshare.com но не става.С другите линкове няма проблем,свалят се.Присъединявам се към вашата група,тъй като и аз съм любителка на романтичните книги.Открих около стотина в един торент-сайт но незнам дали е уместно да го спомена.Кажете ми дали е разрешено.Благодаря че има такива ентусиастки като вас! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте момичета!

От няколко дни се опитвам да сваля книги от www.bgshare.com но не става.С другите линкове няма проблем,свалят се.Присъединявам се към вашата група,тъй като и аз съм любителка на романтичните книги.Открих около стотина в един торент-сайт но незнам дали е уместно да го спомена.Кажете ми дали е разрешено.Благодаря че има такива ентусиастки като вас! cool.gif

добре дошла!

няма проблем да споменаваш и да даваш линкове. в същия торент сайт именно ние ги качваме.

приятни мигове с нашите книжки!

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички, които дълго очакваха седмата книга

от семейство Малори на Джоана Линдзи ви предлагаме

любителски превод на "Да се влюбиш в негодник"

със Съни ви желаем приятни мигове с книжката и очакваме вашите коментари за нея след като я изчетете!

980748c523c16989.jpg

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всъщност е втора от поредицата за Деланза. :)

ех, аз пак нещо не съм разбрала biggrin.gif

е добре, аз тая поредица сега я чета, и точно от книжките, които сте качили тук - те са 7 и това е цялата поредица за семейство Браг и една от тях си е точно "След невинността"? А знам, че май има и такава поредица за Деланза, но евентуално да се припокриват заглавията? ох, вече много взех да гадая :indian:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ех, аз пак нещо не съм разбрала biggrin.gif

е добре, аз тая поредица сега я чета, и точно от книжките, които сте качили тук - те са 7 и това е цялата поредица за семейство Браг и една от тях си е точно "След невинността"? А знам, че май има и такава поредица за Деланза, но евентуално да се припокриват заглавията? ох, вече много взех да гадая :doh:

Мила, може би това ще ти помогне. cool.gif

http://www.kaldata.com/forums/index.php?au...;showentry=5034

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Още един хубав арлекин специално за Деси cool.gif

Серия "Страст" №154

Керъл Бък - Алени дантели

Приятно четене!

Мерси много за Арлекинчето, maxin kiss.gif;) И аз днес вечерта ще пусна няколко Арлекина, че напоследък само си почивам vacation1.gif и взе да ме хваща срам от всички работещи пчелички тук sad.gif Поздрави! :P

Редактирано от Desi_Zh (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами опраих проблема с писането на темите...можете да си пишете спокойно без минава през мод Ама понеже съм влюбена затва праа такива грешки :P : Лошо админче лошо:huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета , виждам че в този форум има доста почитателки на нора робъртс .чудех се дали някоя от тях не може да сканира и да качи романа честни предателства?много го харесвам а е неоткриваем в сайтовете за електронни книги!предварително благодаря!!! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване