Премини към съдържанието
M1st3r_X

Помощ със задача на Ajur L 5.5

Препоръчан отговор

Не знам дали нацелих раздена, но дано е така.

В училище учим по счетоводство за въпросната програма и започнахме една задача , обаче никак не мога да се оправя с нея.Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.Ако е по-близко и почерпка ще има.Само да се оправя със задачата , защото онази откачена учителка ще ме остави на поправителен в 12 клас... :nono:

Ако някой може да помогне ще напиша и задачата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Днес се отървах, но имам срок за другия Петък. Помогнете, моля ви, защото тая ще ме остави на изпит в 12-ти клас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:rolleyes: М-да, изглежда, когато е трябвало да учиш, си правел други неща. Дано наваксаш сега, през малкото време, което ти остава.

Когато започнеш работа, никой няма да прощава грешките и пропуските ти в знанията. Повярвай ми, по-добре е да повториш 12-ти клас и да "запълниш дупките", отколкото да те изхвърлят за последен път от работа поради недостиг на образование.

Както и да е, дори тогава ще можеш да си намериш работно място, изискващо ниска квалификация. От глад ще умреш, само ако те мързи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е примерно имаме 1 път седмично да работим с тая програма. Ако е имах у нас щях да я разцъкам и поне някои неща да ми станат ясни, ама оная скочубра не дава диска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Е примерно имаме 1 път седмично да работим с тая програма. Ако е имах у нас щях да я разцъкам и поне някои неща да ми станат ясни, ама оная скочубра не дава диска

Може би програмата има някакъв безплатен учебен вариант, макар че е малко вероятно.

Опитай скришом да копираш диска с CloneCD или CloneDVD, стига компютрите ви да не са тояги от миналото хилядолетие. Не вярвам защитата на АЖУР-Л да е нещо невиждано. Не забравяй да препишеш внимателно /или сканираш/ написаните по диска или опаковката кодове.

Ако не стане, направете една ученическа делегация при директора с мотив, че сте жертви на образователната система и че не ви достига компютърно време за работа с програмата. Ако не ви отпуснат допълнително време, пишете до МОН. Ако МОН ви пренебрегне, карайте нагоре по стълбата, докато стигнете до Страсбург. Лошото е, че краят на учебната година не е най-подходящото време за такива походи.

Ако дотук нищо не ти върши работа, намери счетоводна фирма, в която срещу заплащане да получиш нужното просветление.

Търси възможности и в Google.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Програмата мога да си я намеря ако се разтършувам, ама като не й отбирам нищо от самото начало ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Програмата мога да си я намеря ако се разтършувам, ама като не й отбирам нищо от самото начало ...

Ако е имах у нас щях да я разцъкам и поне някои неща да ми станат ясни, ама оная скочубра не дава диска

?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Зарежи. Като я видя направо тая програма и откачам. Не искам да се допирам до PC , на който да ми се наложи да работя с нея. Ще гледам да изкарам някоя тройка колкото да не ме остави...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А къде мога да си я намеря безплатна или поне демо версия, но да има всичко вътре, а не да въвеждам сумати сметки ала бала?

?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.