Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да си направя/намеря система като vbox7?

Препоръчан отговор

как да си направя/намеря система като vbox7?

Ако някой знае нещо по въпроса и ако желае да помогне моля да сподели :nono:

(извинявам се за предишната тема не бях прочел правилата...)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз имам сорса на you tube и вскоро време ще го пусна в моемтна само го оправям и се готва да го пусна на хост biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е че то си го има на сайта им http://www.youtube.com/dev

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аде де верно, ко стана :tooth:

какво стана с тая система напрайте ли я smile.gif

Хаха. Много сте забавни бе хора. Ако има някоя наистина хубава такава система предполагам че е платена, а ако някой я има от някъде безплатно, съмнявам се, че ще даде линк. А най-малко вероятно е да седне да я пише, а дори и да го направи ще отнеме доста, доста време. Така че мнения от рода на горните са излишни ;)

Редактирано от Simona777 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хаха. Много сте забавни бе хора. Ако има някоя наистина хубава такава система предполагам че е платена, а ако някой я има от някъде безплатно, съмнявам се, че ще даде линк. А най-малко вероятно е да седне да я пише, а дори и да го направи ще отнеме доста, доста време. Така че мнения от рода на горните са излишни :)

Проектът се нарича е107tube (точно копие на YouTube). Платформата е е107. Точен линк не мога да ти дам, анонс има на форумите на e107.org, колегата който го разработва е с ник aureea ако не се лъжа. Демото е на http://e107tube.aureea.com

Последно пак на е107 форумите мярнах и BBcode за e107 за публикуване на видео от YouTube

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

немога да я подкарам има малко повечко грешки в РНР в момента ги поправям и горе долу имам успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хаха. Много сте забавни бе хора. Ако има някоя наистина хубава такава система предполагам че е платена, а ако някой я има от някъде безплатно, съмнявам се, че ще даде линк. А най-малко вероятно е да седне да я пише, а дори и да го направи ще отнеме доста, доста време. Така че мнения от рода на горните са излишни :)

Това е вярно че са платени! Аз лично накарах братовчет ми от италия да ми купи 2 такива системи. Едната струва $89 някъде, бе близао $90. Не са много за такъв сайт, но пък си струва. Ще попитам от къде може да я купи, този които желае и ще ви кажа ;)

НЕ МЕ ПИТАЙТЕ ДА ВИ Я ДАВАМ!! ЩЕ ОСТАНЕТЕ РАЗОЧАРОВАНИ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване