Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Искате ли Nero-Burning ROM на български

Препоръчан отговор

Пробвай от тук:

http://www.spread-it.com/dl.php?id=16e1d08...79024f323078294

А къде се слага този файл? И това превод на цялото Неро ли е, или на част от него?

<{POST_SNAPBACK}>

Kaтo отвориш програмните файлове, а те са "Ahead", ги копираш в папката "Nero".

Задаваш му език - Руски, и това е, при мен работи и превода е перфектен!

:wors::):yanim:

Няма превод на приложенията, добре би било някой да се заеме с това, примерно аз често ползвам "Nero Wave Editor", мен не ме бърка, но чудесно щеше да е на Бг.

То всъшност май е само на Англииски, няма никакъв друг превод, което означава,че Нерото е 100% преведено. :clap:

Хиляди благодарности на човека дето го е направил :wors::wors::wors:

Редактирано от ozzy1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 104
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

При мен стана и на Nero 6.6.0.15. При отваряне на Nero start smart натискате бутона конфигурация и от там в първия най-горен прозорец избирате руски.Успех!

Kaтo отвориш програмните файлове, а те са "Ahead", ги копираш в папката "Nero".

Задаваш му език - Руски, и това е, при мен работи и превода е перфектен!

:)  :)  :yanim:

Няма превод на приложенията, добре би било някой да се заеме с това, примерно аз често ползвам "Nero Wave Editor", мен не ме бърка, но чудесно щеше  да е на Бг.

То всъшност май е само на Англииски, няма никакъв друг превод, което означава,че Нерото е 100% преведено.  :clap:

Хиляди благодарности на човека дето го е направил  :wors:  :wors:  :wors:

<{POST_SNAPBACK}>

Извинявайте за тъпия въпрос, но откъде по-точно се избира език - Руски? sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С коя версия си?Защото на NERO 6.0.0.14 не стана.

<{POST_SNAPBACK}>

С 6.6.0.18 съм аз.

Редактирано от bilves (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен стана и на Nero 6.6.0.15. При отваряне на Nero start smart натискате бутона конфигурация и от там в първия най-горен прозорец избирате руски.Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6.6.0.18 и нещо не се получава.Копирам го в папката на Ahead - Nero , от SmartStart избирам руски стартиран неро бърнинг ром и нищо,стартирам неро експрес и пак нищо.Езикът упорито си стои английски.Моля ви кажете какво да го правя това неро че да ми стане на БГ :-( :-(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм с 6.6.0.18 и нещо не се получава.Копирам го в папката на Ahead - Nero , от SmartStart избирам руски стартиран неро бърнинг ром и нищо,стартирам неро експрес и пак нищо.Езикът упорито си стои английски.Моля ви кажете какво да го правя това неро че да ми стане на БГ :-(  :-(

<{POST_SNAPBACK}>

И при мен е същото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е същото

<{POST_SNAPBACK}>

И при мен(6.6.0.16)

Нали за тая папка става дума?

Nero.JPG

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да за тази папка става въпрос ,само слагаш 2 фаила там и си избираш руския език след това,ако не стане значи инстал.пакета не ви е в ред. Аз съм с този Nero-6.6.0.15- 33 353 кБ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изтеглете си този пакет http://store3.data.bg:80/icebreaker/Progra...20+%20crack.zip

<{POST_SNAPBACK}>

Ти ме разбиваш пич :)

направо на петицата да мина а?!

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cool.gif Сега ще ви кажа това което установих.

Вчера инсталирах няколко от версиите на Неро, и се оказа, че този превод работи само с версия 6.6.0.15.Опитах и 6.6.0.18, като изтеглих фаила за русифициране, заместих двата фаила с тези нашите, но не става.

Може би има начин за вмъкване на БГ език и в други версии, но аз не можах да се справя.По принцип превода е един и същ. Може би трябва да се промени нещо съвсвем незначително, но за сега този превод е само за 6.6.0.15.

Ако някой, който се занимава с програмиране се заеме, може би ще успее да интегрира БГ език и в другите версии, говоря за версии 6.6, защото те на външен вид не се различават, но за сега това е... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако са тези файлове, които съм пуснал,мисля че са само за

6.6.0.15

Човека който се беше захванал да ги превежда дълго време

си ползваше тази версия - така че засега е това. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ТУКА са преводите на Bfaf.Моята 6-ца е преведена по тоя метод на който пише "Кирилизация на Неро"
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ТУКА са преводите на Bfaf.Моята 6-ца е преведена по тоя метод на който пише "Кирилизация на Неро"

<{POST_SNAPBACK}>

Видях това, но то отдавна е известно,тоя превод е само за главния панел на Нерото, а тук пичовете предлагат пълен превод на Неро, но за съжаление работи само с версия 6.6.0.15.Аз ползвам точно нея и при мен стана.Превода според скромните ми виждания е перфектен. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Успях да направя превода и на две от приложенията в "Nero Burning Rom", които според мен са най ползваните, а именно "Nero Wave Editor" и "Nero SoundTrax", смятам, че се получи добре, особено и след редакцията на превода от мой добър приятел. Освен това пригодих пакета за последната версия на шестицата, по точно

- 6.6.0.18.

Заедно с превода на "Nero StartSmart" и "(Nero Burning Rom) съответно (Nero Express), може да изтеглите

"exe" - тo от ТУК

С останалите приложения смятам да се позанимая след малко почивка.Твърдо съм решил да имане цялото Nero Burning Rom v6.6.0.18 написано с български буквички.

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления на Ozzy за превода.

За теглене може да се ползва и този линк :

www.ahead.hit.bg

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

реших да сложа версия 6 на нерото (6.6.0.18)

изтеглих програмата от този линк: http://bginterface.hit.bg/bn/NeroBg%206.6.0.18.exe, понеже другите два в момента на работеха и си го инсталирах, обаче виждам преведен единствено Nero Smart-a.

Някакви предложения?

ПП в момента тегля архива, който е качен от dragozow, да видя и там какво ще стане. Надявам се всичко да е ОК!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с тоя качен от мен ама не съм го разглеждал много защото от тогава съм записвал 2-3 диска.Не помня да му е липсвало нещо.Сега гледам работи Nero cover designer,Nero sound trax,Nero express...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
реших да сложа версия 6 на нерото (6.6.0.18)

изтеглих програмата от този линк: http://bginterface.hit.bg/bn/NeroBg%206.6.0.18.exe, понеже другите два в момента на работеха и си го инсталирах, обаче виждам преведен единствено Nero Smart-a.

Някакви предложения?

ПП в момента тегля архива, който е качен от dragozow, да видя и там какво ще стане. Надявам се всичко да е ОК!

<{POST_SNAPBACK}>

от настройките на неро смарт или от всяко отделно приложение трябва да се избере руски език. За Неро 6.6.0.15 става автоматично при инсталацията, но за 6.6.0.18 инсталатора не променя регистъра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете сега,не съм ли малко генийче... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Поназнайваща само оттук оттам компютрите и софтуера,деинсталирах си старото Неро,изтеглих си 6.6.0.18 и даже си инсталирах без проблем българския превод... Браво на преводача,браво на всички тук,които с постовете си ми помогнаха...:clap::clap::clap:

Продължавйте все така. :):yanim::yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване