Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Български преводи на програми - bg-software.hit.bg.

Преводите не са професионални и не претендират за такива. На който не му харесват, да не ги използва :)

Дано поне на някой да са полезни. :bye:

Редактирано от Sisyphos (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
52]

Очаквах да видя далеч по-голям архив!

<{POST_SNAPBACK}>

Архива е само на преводите, които аз съм правил.

Вярно, не са много но такива са ми възможностите. Не гоня бройка, това ми е хоби.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се кога някой ще направи сайт за събиране на БГ преводи, така че всичко да е на едно място. Ако има такъв нека да го каже.

Иначе браво на теб - за един човек си е напълно нормална бройка, а и знам как се прави превод (превеждах преди време JV power tools) и е ужасно досадна работа :).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Чудя се кога някой ще направи сайт за събиране на БГ преводи, така че всичко да е на едно място. Ако има такъв нека да го каже.

Иначе браво на теб - за един човек си е напълно нормална бройка, а и знам как се прави превод (превеждах преди време JV power tools) и  е ужасно досадна работа :whist:.

<{POST_SNAPBACK}>

Реших да направя bgsoft.bul.to страница за български преводи изобщо, а не само на програмите, които аз съм превеждал. Към превода на всяка програма ще бъде вписвано името на автора и e-mail-а му (ако някой иска да е анонимен - няма проблеми!).

И така, ако някой иска да му включа превода в сайта - да ми пише на e-mail или ICQ (има ги писани и в профила ми, и в сайта).

P.S. Обнових сайта, промених дизайна и изчистих HTML-то на страниците, че FrontPage-а беше нахакал сума ти ненужен код. Надявам се новият вид да ви допада, ако не друго, то поне вече не е шаблон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Български преводи на програми - bgsoft.bul.to.

Преводите не са професионални и не претендират за такива. На който не му харесват, да не ги използва  ;)

Дано поне на някой да са полезни.  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

защо не мога да се конектна към сайта ти?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Незнам дали е тука мястото ама дали някой може да се опита да преведе Jet Audio.....гледам тук: http://www.cowonamerica.com/download/jetaudio_lpack.html има доста преводи на други езици.Ако не става здраве да е,но програмката е хубава и заслужава да има превод и на нашия език.Предварително благодаря!!!! :bye: :bye: :bye: :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Ако някой има желание, нека преведе Opera 8.50 - първата безплатна версия. Смятам че по този начин Opera ще настъпи по-добре в България, което никак не е лошо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се,ако се отклонявам,но линка който си дал нещо не ми се отваря.Ако можеш да дадеш друг или да ме насочиш към някой,където има превод на Математика 5.2 ще ти бъда много благодарен.

Мерси предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 8 месеца по-късно...
Реших да направя bgsoft.bul.to страница за български преводи изобщо, а не само на програмите, които аз съм превеждал. Към превода на всяка програма ще бъде вписвано името на автора и e-mail-а му (ако някой иска да е анонимен - няма проблеми!).

И така, ако някой иска да му включа превода в сайта - да ми пише на e-mail или ICQ (има ги писани и в профила ми, и в сайта).

P.S. Обнових сайта, промених дизайна и изчистих HTML-то на страниците, че FrontPage-а беше нахакал сума ти ненужен код. Надявам се новият вид да ви допада, ако не друго, то поне вече не е шаблон.

Защо немога да отворя този сайт, който си направил?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване