Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво карате или какво бихте искали да карате?

Препоръчан отговор

Каква кола карате и каква кола бихте искали да карате, ако имате възможност? Аз лично, бих си взел нещо японско. Една "Mazda 6" да речем, би бил перфектният вариант за мен, но 30 000 хил. Дано да е скоро...

Edit: Забравих да спомена за мен самия. В момента карам една Астричка 92г. , старичка, но за сега толкова - доволен съм. Поне знам, че си е моя ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 269
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Лек ъпдейт на темата:  E го Маздето  Има някои забележки, които ме дразнят, но няма пълно щастие.  Иначе си мисля, че бих искал да се кача в една S класа, но жив

Сега карам едно старо Peugeot 205 CJ (1990) Ама бих скочил в един Ford GT. Иначе една Skoda Superb не бих отказал

Този дзвер... Тук са заедно със сестра и... Всички снимки... Нямам забележки и към двата автомобила,ама то е ясно май...

Публикувани изображения

Аз бих предпочел някое ново Волво или Сааб...

а ако е за изгъзицата - Ламборджини.

В момента карам кракомобила ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам впечатления от шведските возила, но СААБ-93 изглежда просто божествено, особено, ако е маслено-зелено кабрио! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нямам впечатления от шведските возила, но СААБ-93 изглежда просто божествено, особено, ако е маслено-зелено кабрио! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

В Младост пък се мота едно такова мазно синьо Волво. А моите впечатления от шведските автомобили са, че трудно се чупят, че са здрави, удобни и бързи. Още един факт, който ме блазни е, е не са като БМВ-та, Мерцедеси и Ауди-та - да ги кара всеки 3-ти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам да карам най-новия модел на опел астрите, защото мноо ме кефи на външен вид и е много мощен.

В момента карам пешачката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карам Лада, но КамаЗ-ите са ми много любими, особено самосвалите.

Ако трябва да съм сериозен, в момента бих искал да притежавам Lancer Evo VIII или Impreza WRX STI.

Редактирано от Diezel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темичката беше наполовина обсъдена тук: Любима марка коли.

Иначе аз доскоро карах едно Волво 740, много добро беше, макар че беше на баща ми, но го продаде sad.gif

Надявам се скоро да имам възможност да си взема нещо лично мое, което (не се смейте много) да си тунинговам външно, защото още ме тресе простотията.

Иначе в рамките на разумното бих искал да си взема едно Волво S80, защото за мен това е колата-мечта, или може би Пежо 607, но това са само мечти засега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Карам Лада, но КамаЗ-ите са ми много любими, особено самосвалите.

<{POST_SNAPBACK}>

Скоро се возих на Камаз... лудница е :)

Пробвайте да земете завой на ръчна и да влезете в малка квартална уличка... сърцето ви ще подскача след т'ва цял час!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха искам и аз да се повоза в тоя Камаз! biggrin.gif

Нямам кола, абе карам от време на време..Opel omega, но искам да си имам новата Тигра или едно Ауди ТТ. Такива работи :)

Ама има ли смисъл да си мечтаем само..като осъществя ще ви се обада ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелел колко много коли искам да карам!

Но да започнем с това че се сбъдна мечтата ми да карам Audi A6 - купето след 1998г 2.4 с една дума супер кола!

После ми се сбъдна втората мечта да карам Audi S6 - купето е като на гореспоменатото 4.2 , 340 магарета !!! усещането е уникално

Сега може би е ред на Audi RS6 - 4.2 , 450 кончета с тая разлика че сигурно има няколко турбини :sobbing::shake_puter:

А иначе карам бесния Опел кадет на тате laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Темичката беше наполовина обсъдена тук: Любима марка коли.

Иначе аз доскоро карах едно Волво 740, много добро беше, макар че беше на баща ми, но го продаде sad.gif

Надявам се скоро да имам възможност да си взема нещо лично мое, което (не се смейте много) да си тунинговам външно, защото още ме тресе простотията.

Иначе в рамките на разумното бих искал да си взема едно Волво S80, защото за мен това е колата-мечта, или може би Пежо 607, но това са само мечти засега.

<{POST_SNAPBACK}>

Ти много ли челяд имаш, че такива големи коли искаш? laugh.gif

Ако сам ще се возя на нея искам да ми е малка. Баща ми кара Меган, от новите, дето му викат "ръбестия:, но си е много як. Аз искам Лагуна 3, като излезе 2007. :shake_puter:

Laguna%203%20combi.jpg

778286.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечтата ми е BMW HAMANN laugh.gif Иначе в моемнат нищо си нямам sad.gif Но най-ненормалната кола, която съм карал до сега макар и само за 15мин е Volvo S80!!! :sobbing: Трябва да знаете, че това НЕ е кола laugh.gif Само ще ви кажа, че има бутонче, което включва едни реутани в седалката. Това надали е толкова изненадващо. Изненадващотото е че може да си избирате дали да си топлите изцяло задните части или само 1/2 от тях laugh.gif Направо лудница! :shake_puter:

П.С. Никога не съм се качвал с космически кораб но предполагам, че ще е нещо подобно laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз в момента съм с Fiat Uno 1.1 i.e. SX '93, но си мисля, че все пак трябваше да отделя някой лев повече и да си взема Fiat Bravo.

Иначе новите модели на Peugeot, Citroen и Toyota ме кефят отвсякъде, ама няма парички за такова удоволствие ...

sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я и яз да напиша каква кола карам в момента renault megane 96г бива 1.6е 90кс иначе peugeot 307 няма да е зле

<{POST_SNAPBACK}>

A тъй, да живее френското автомобило-строене! :shake_puter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента карам VW Поло /служебно/. Чакам до няколко дена новия служебен Опел Комбо пътнически.

Искам да карам "Хилядолетния сокол" !!! cool.gif Без Чубака за навигатор - ако може А. Джоли/че я бива в тия работи/ :shake_puter:

Редактирано от Юнак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване