Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво карате или какво бихте искали да карате?

Препоръчан отговор

хххе уважавайте руските машини

в момента си карам съвсем спокойно една такава АЗЛК

за жалост с нея ходя само до морето за риба

а имам от миналата година golf 4 tdi

и засега не съм имал проблеми с него просто е перфектен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 269
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Лек ъпдейт на темата:  E го Маздето  Има някои забележки, които ме дразнят, но няма пълно щастие.  Иначе си мисля, че бих искал да се кача в една S класа, но жив

Сега карам едно старо Peugeot 205 CJ (1990) Ама бих скочил в един Ford GT. Иначе една Skoda Superb не бих отказал

Този дзвер... Тук са заедно със сестра и... Всички снимки... Нямам забележки и към двата автомобила,ама то е ясно май...

Публикувани изображения

Значи аз в момента нищо не карам обаче бих искал в бъдеще да карам накакво Пежо от наи нивите модели или Ланборджини. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато до преди време нямах книжка карах Опел Кадетт GSI 1.8 i 115 к.с., тъй де, карах я когато тате ми я даваше :), но за съжаление една сутрин ставаме от сън и колата я нямаше. После продължих да си карам АЗЛК-а (мама му и танк). В момента карам пак Опел Кадетт 90 к.с. 1.6 карбуратор. По-добре е от кракомобила :). Пък какво искам да карам ли ?? Ех Мини Куупър С :)link. Иначе най-мощното което съм карал до сега е Mercedes E300 .. с неговите 3000 кубика .... просто немам думи :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АЗЛК-АХ ЗАЩО ЛИ те КУПИХ хахахахха

аз в момента нищо не карам, защото нямам книжка ама като стана на 18 искам да карам CADILLAC ESCALADE

ето да го видите

ТУК и ТУК

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък най си обичам каручката с магаренцето на село ;)

не мога да карам ама и едва ли ще се намери някой луд да ми даде книжка, че ще трябва да обявяват час и график на маршрута ми.. да намалят жертвите :);)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента се мъча с един раздрънкан Москвич пикап, който дори не е мой, а на един приятел на баща ми. Вземам го от време на време, колкото да не загубя тренинг. Иначе ми се иска да си имам една Тойота Корола, много я уважавам тая марка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ами не бих отказал на едо BMW 120,Peugeot 206,Audi A3...

Като става въпрос за мечти де..!Но имайки предвид как паднаха цените на колиците и тези манияшки лизингови схеми смиятам че едно Peugeot 206-не е толкова далече.Само дето съм с предрасъдъци малко за френските коли.Като исключим Mercedes-a за мен марката кола е Audi и BMW във всичките им разновидности без големи предпочитания и все пак спортните моделчета са на дневен ред.

Иначе си карам едно опелче Kadett хечбек 87 година е.Не старичко амииии...Така че Tragedy да не се притеснява че кара стара Astra.Аз лично съм си доволен,щом дори и на газ на тези годинки успява да вдигне 180 значе е Perfecto.Само да има кой да го кара така че аз малко съм си стреснат от тая гледна точка.Преди години от такъв Opel като моия изхвърчах през предният прозорец с около 90-110км/ч.Един челен удър и кажи речи ти се равалия кефа от шофьорлъка за напред(макар че тогава не карах аз,само се возих).колкото до колиците дето ни се карат смятам че темата е вечна имайки предвид как излизат новите модели.Като гъби след дъжд са -- хе хе хе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огромно мое желание е да имам пикап черен мазда,в момента карам хюндай като гущерче. :) :bye: laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как съм я пропуснал тази темичка по рано!Моята мечта е да карам Saleen S7 или Ferrari 575 Maranelo,за момента съм си харесал BMW 320i,за всеки ден не бих отказал и новата 3-ка на BMW.А за вечерта със Saleen S7 cool.gif .Ако се чудите защо BMW сетете се за емблемата на BMW,аз само ще допълня,че са започнали като фабрика за самолетни двигатели,все пак най бързата серийна кола McLaren F1 LM e с двигател на BMW :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, ти наистина си болен на тая тема biggrin.gif В момента много ми се иска да имам един Peugeot 307 SW HDI или новия Renault Megane, обаче седан...Но за сега се задоволявам само с едно старичко Ренде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все още не сам взел книжка, но все пак най-добрата кола която съм карал е Land Rover - Freelander последен модел. cool.gif Иначе по принцип на село си карам Нисана на баща ми. И разбира се се надявам за бала ми да ми вземат едно Пежо 206 :wors:

Rover-а може да го видите тук

Редактирано от NebeseN (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не карам, но ще... Или поне се надявам. Бих се израдвала на една черна тигра с лилава тапицерия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кефи ме, че са малко прернишките мнения, според които колата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е немска. След дълги консултации с механици (не с автоджамбази) се качих на невероятно комфортната и мощна Пежо 605. След като не мога да си позволя Мерцедес или BMW от този клас и годиня, нямах намерение да правя компромиси със смешни голфчета и астрички... :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега мисля какво да си купя какво ще ми подхожда повечко малко или голямо но не съм стигнал до решение.Инак много искам да карам Х5 на БМВ но докато си събера парички да си я купя ще минат няколко годинки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега АУДИ ...е с климатик е .Върши работа в жегите.

какво бихте искали да карате?

Пак АУДИ ама с климатроник и по възможност модел поне 2005 г.

То след 2004 г. едва ли ще липства такава екстра.

Харесвам и френските коли но са много нежни за българските пътища.

Здрави автомобили са може ви японските , поне доколкото съм чул от прятели

но са със скъпа подръжка.Все пак са за предпочитание пред предишните модели на ОПЕЛ които са с мноко слаби ламарини и започват да гният около калниците и праговите.Без да пренебрегвам коли като ФОЛКСВАГЕН,ШКОДА,СЕАТ и други като италиански,корейски за които нямам точна информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента още нямам книжка, но когато взема - Пежо 307 дизел, климатроник, лети джанти /19 цола/

Абе трепач. Карам от време на време нелегално и много добре се държи на пътя /спрямо пежо 405, въпреки че 405 за годините си е страшен/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си друсам з*****а на "Фиеста"Не е комфортна но е икономична.

Мечтая си за Mersedes CLS500.

А на този красавец искам само да се повозя:

http://www.babez.de/maybach/exelero/newpic07.php

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надежда всяква остави.По-вероятно е да изкараш уикенд на луната.gentleman.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.babez.de/maybach/exelero/newpic07.php

<{POST_SNAPBACK}>

Искам да го пробвам това бебче :yanim: Поздравления за добрия вкус! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване