Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Заглавието на собствения ми живот!

Препоръчан отговор

ами какво повече да кажа за темата .... давайте...

аз все още не мога да го измисля това заглавие...прекалено много се двуумя...но мисля

че 'Когато вали...' е едно добро начало ( много важно е многоточието накрая... аз винаги слагам многоточия )

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега заглавието не го знам,но може би бих започнала книгата така-"Когато валеше в сърцето ми слънце грееше на вън..." или нещо подобно!!! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ми е рано да го озаглавявам,

но може би това което е стана до сега

през тези години, бих нарекла......

'Fairy Tale-Или как да оцелея в джунглата

на Ада' ... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, Ада не е джунгла, джунгла си е вашия свят, айде без обиди :)

А иначе моя живот ... моя живот отдавна вече е озаглавен... с простичките думи 'тъмна светлина'

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За начало надали някой би могъл да напише друго от "Като се родих бях мазен лепкав и целия в кръв. И не стига всичката тази гадост ами и ревях така че земята се тресеше" :). Това в г*за на шегата разбира се.

Живота ми се казва "Яна" и надали някога ще го преименувам... пък и честно казано второ издание надали ще има ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Живота ми се казва "Яна" и надали някога ще го преименувам... пък и честно казано второ издание надали ще има :)

<{POST_SNAPBACK}>

Я какво съвпадение ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми интересен въпрос, може би бих го нарекла...или по точно казано озаглавила: "Разкази с неочакван край" това е заглавие на една дълга поредица...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересен въпрос.Живяла съм малко и няма да е точно заглавието,но ще го кажа,защото..може утре да не дойде,не мога да кажа бъдещето е пред мен,защото нищо не се знае.

"Сама сред приятели" ohmy.gif май нещо такова се получава,но това заглавие се роди по-скоро в следствие на моментното ми настроение,но няма значение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хм...а коя е Яна? В смисъл, животът ви принадлежи на момиче? Това е кофти...после много боли....

<{POST_SNAPBACK}>

Кой каза, че животът му принадлежи на Яна?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

"Едно безкрайно приключение със своите разочарования и авантюри"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Бих присвоила без капка свян заглавието на един прекрасен роман на Маркес "Сто години самота" или пък бих попроменила едно друго известно заглавие, което в моя случай би прозвучало като "В търсене на изгубеното АЗ". Ами това е.....трябва да е кратко, наситено и точно....а как точно би пасвало "Защото те обичам...."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми се да имах интересен живот като на Шърли МакЛейн, но той не е такъв. Затова бих нарекла такава книга с непретенциозното име "Мемоари". Ще поживеем, ще видим cool.gif.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване