Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Възможно ли е да се регистрирам в Gmail и ако да, как

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 114
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Не се бъзикаи така с децата, а вие малчугани махнете го този Гмаил а вижте това по добро е

http://www.walla.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

как мога да се сдобия с gmail account? чичо google каза че е още бета и не е "widely available". :eek

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
как мога да се сдобия с gmail account? чичо google каза че е още бета и не е  "widely available".  :eek

<{POST_SNAPBACK}>

Някой регистриран трябва да ти изпрати покана за "клуба".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой регистриран трябва да ти изпрати покана за "клуба".

<{POST_SNAPBACK}>

Имам около 90 покани които иска да даде маил

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
sad.gif Понеже съм малко ( или повече ) невеж, някой можели да обясни какво е gmail. :)

<{POST_SNAPBACK}>

Поща в Google.Предимството е, че поддържа РОР3 и можеш да работиш с пощенски клиенти от твоя комп като Outlook Express, Bat и подобни.Аз нямам поща там, защото

ISP-то ми дава такава безплатана, но за гугълската чета недоволни, че трябвало да търпиш реклами и спам.Мода си е да имаш поща там, а и давала голям размер на кутията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спам и реклами не съм видял, но единственият проблем за мен е кирилицата sad.gif Като ползвам Thunderbird пък като изтрия писмото, то всъщонст не се изтрива sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поща в Google.Предимството е, че поддържа РОР3 и можеш да работиш с пощенски клиенти от твоя комп като Outlook Express, Bat и подобни.Аз нямам поща там, защото

ISP-то ми дава такава безплатана, но за гугълската чета недоволни, че трябвало да търпиш реклами и спам.Мода си е да имаш поща там, а и давала голям размер на кутията.

<{POST_SNAPBACK}>

:):angry::angry:мерси :angry::wors::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не се бъзикаи така с децата, а вие малчугани махнете го този Гмаил а вижте това по добро е

http://www.walla.com/

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за линк-а, ще видя дали има някакви предимства пред ГМейл.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

От скоро имам GMAIL и съм доволен от нея. Във всеки момент мога да влезна в нея само с натискане на иконката и е с 1 GB място. Безупречно работи с Outlook Express. Има програма за автоматична настройка на акаунта.

Поканата получих от познат на SKYPE (чужденец), но как мога аз да изпратя покана на мои познати?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SOLAR - точно под панела вляво имаш секция Invite a friend и под това име има поле, а вдясно имаш брояч за останали покани, които можеш да пратиш. Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
SOLAR - точно под панела вляво имаш секция  Invite a friend и под това име има поле, а вдясно имаш брояч за останали покани, които можеш да пратиш. Успех.

<{POST_SNAPBACK}>

При мен липсва такъв надпис и брояч.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, не всеки има възможността да изпраща покани:

I have Gmail, how do I invite someone else?

You may not have any Gmail invitations to give away. If you do, they will be shown as links on the left-side. You can hand invites out to friends, or strangers at the Gmail Invite Spooler.

Ще посъветвам всички да проверят следния сайт за покани към Gmail - http://isnoop.net/gmail/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SOLAR, ще можеш да каниш само трябва да проявиш малко търпение. Google ще ти дадат тази възможност. Въпрос на време е. За пример аз получих покани 2-3 седмици след като се ме инвайтваха и се регнах, после аз поканих един приятел, а на него още друия ден му бяха дали покани :eek . при това му дадоха цели 50 броики. в последно време става все по-голямброят на поканиоте който дават. явно вече искат да я разпространят. no one knows...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз разполагам с покани. Интересното е , че ми възстановиха бройката , т.е. бях изпратил няколко покани, хората се регистрираха и по - едно време станаха пак 50

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз разполагам с покани. Интересното е , че ми възстановиха бройката , т.е. бях изпратил няколко покани, хората  се регистрираха и по - едно време станаха пак 50

:)

<{POST_SNAPBACK}>

Само да не стане дублиране на изпращането на покани. Затова помолих хората, които са получили или да кажат това във форума или да уведомят този, който им е пратил поканата. Аз даже си мисля да изтривам молбите им, за да не се получи двойна покана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само да не стане дублиране на изпращането на покани. Затова помолих хората, които са получили или да кажат това във форума или да уведомят този, който им е пратил поканата. Аз даже си мисля да изтривам молбите им, за да не се получи двойна покана.

Прав си . По някакъв начин трябва да се отрегулира кой на кога е изпратил покана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер! Радвам се, когато има толкова много хора, които искат да помогнат.

Досега желание за помощ са изразили:

steliyan

johnkata

lordjohn

CoLLiSioN

Daemon

nofear

Искам да предложа два варианта и ще се радвам да кажете какво мислите за тях или да приемем друг вариант.

Единия е потребителите, които искат регистрация да се обръщат директно чрез ЛС към някой от хората, предлагащи покани и по този начин няма да се получава дублиране.

Втория вариант е, да се постват тук молбите и който прати покана, да цитира молбата и да каже че е пратил, за да не се получи дублиране. Иначе аз мога да изтривам впоследствие молби, на които е отговорено.

Споделете ако искате и вашето мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване