Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз също съм на мнение, че адресите трябва да се изпращат чрез ЛС, най-малкото защото по този начин email ботовете няма да могат да си обогатят колекциите с още някой и друг адрес за спамване. Но на който не му пука, моля ...

:)

@Tragedy: Мисля, че най-удачен ще e вариант 1, защото при него има най-малка вероятност за дублиране, наистина. Но пък трябва да измислим и начин, когато поканите свършат, да обявяваме това някъде (може и тук, в тази тема), за да не ни наводнят с бележки за нови покани, на които ще трябва да отговаряме по един и същи начин: свършиха се поканите

biggrin.gif

Редактирано от Daemon (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 114
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Аз също съм на мнение, че адресите трябва да се изпращат чрез ЛС, най-малкото защото по този начин email ботовете няма да могат да си обогатят колекциите с още някой и друг адрес за спамване. Но на който не му пука, моля ...

:speak:

@Tragedy: Мисля, че най-удачен ще e вариант 1, защото при него има най-малка вероятност за дублиране, наистина. Но пък трябва да измислим и начин, когато поканите свършат, да обявяваме това някъде (може и тук, в тази тема), за да не ни наводнят с бележки за нови покани, на които ще трябва да отговаряме по един и същи начин: свършиха се поканите

biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Апсолютно те подкрепям вариант 1 е най-удачен по този начин няма и да се наводни темата с постове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен липсва такъв надпис и брояч.

<{POST_SNAPBACK}>

Възможно е тогава да нямаш в момента възможност да каниш някой. Ако трябва спешно да изпратиш на някой, дай мейл и ще му пратя покана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че се искаше пощата ти да е на повече от две седмици, за да можеш да изпращаш покани..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля, че се искаше пощата ти да е на повече от две седмици, за да можеш да изпращаш покани..

<{POST_SNAPBACK}>

Аз бях на няколко дена когато пратих първата си покана. Може и да съм в грешка де, ама все пак...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бях на няколко дена когато пратих първата си покана. Може и да съм в грешка де, ама все пак...

<{POST_SNAPBACK}>

Не знам, аз получих първите си 6 покани след близо 2 месеца ползване, но това все пак беше август месец... малко след пускане на ГМейл....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но пък трябва да измислим и начин, когато поканите свършат, да обявяваме това някъде (може и тук, в тази тема), за да не ни наводнят с бележки за нови покани, на които ще трябва да отговаряме по един и същи начин: свършиха се поканите

biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Може да съобщаваме това и да изтрием името на съответния потребител от списъка по-горе, даже си мисля да направя отделна тема само с един пост с имената на хората, които могат да дават регистрации.

Ако сте съгласни - дейсвам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря на всички, които се отзоваха на молбата ми за покана. получих вече няколко, затова вече си изтрих съобщението от форума. излишните покани съм ги изпратил на приятели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
... даже си мисля да направя отделна тема само с един пост с имената на хората, които могат да дават регистрации.

Ако сте съгласни - дейсвам...

Най добре направи нова тема. Цитирай имената на тези , които са готови да дадат покана, а ако някой иска да се включи в този списък нека да ти изпрати ЛС и ти ще го добавиш.

А който иска покана, нека да изпрати ЛС до някой от списъка, като провери първо дали този човек е във форума. Тогава може да очаква , че ще получи поканата бързо. В противен случай може да се наложи да поизчака. А ако на някой случайно започнат да му свършват поканите, то да го обяви във форума.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този линк дето беше даден тук http://isnoop.net/gmail/ пратих си покана на мен и на няколко приятелчета и си пристигат! Благодаря! :clap

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси и ако може да ми кажете как се пращат покани ще сам ви още по благодарен :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

Ми в ляво имаш едно текстово поле, отгоре пише Invite a friend... трябва само да му попълниш e-maila

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вижте и това приложение за GMAIL.

<{POST_SNAPBACK}>

Това е доста практично, един приятел си mount-на Gmail като Линукс партиция :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера забелязах че Google са вдигнали на 2GB свободното пространство :down: Това сигурно е отговор на това че Yahoo обяви, че ще започне да предлага безплатна поща с свободно дисково пространство от 1000MB cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми в ляво имаш едно текстово поле, отгоре пише Invite a friend... трябва само да му попълниш e-maila

<{POST_SNAPBACK}>

Tва що ли не можах да го намеря?Да не би да сам влязал в друг прозорец :eek ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oх дано ама те някаде толкова минаха

<{POST_SNAPBACK}>

Споко аз моите ги получих след 10 дни и бяха само 4 после 10 и тн

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най добре направи нова тема. Цитирай имената на тези , които са готови да дадат покана, а ако някой иска да се включи в този списък  нека да ти изпрати ЛС и ти ще го добавиш.

А който иска покана, нека да изпрати ЛС до някой от списъка, като провери първо дали този човек е във форума. Тогава може да очаква , че ще получи поканата бързо. В противен случай може да се наложи да поизчака. А ако на някой случайно започнат да му свършват поканите, то да го обяви във форума.

:bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Готово cool.gif

Gmail регистрация

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tва що ли не можах да го намеря?Да не би да сам влязал в друг прозорец :eek ohmy.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ето тук ще ти се появи текстовото поле с което ще можеш да пращаш покани cool.gif

Invite a friend

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах че със всеки изминал ден капацитета на пощата се увеличава след година сгурно ще стане 4МБ ако не я качат още.А това нещо на моята поща го няма.Дано се появи. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Забелязах че със всеки изминал ден капацитета на пощата се увеличава след година сгурно ще стане 4МБ ако не я качат още.А това нещо на моята поща го няма.Дано се появи. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ако ти трябва покана даи меил и аз ще изпратя покана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване