Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам забележки към Gmail. Първо, тя няма качествени филтри - няма опция да блокира мейл-адрес. Има само да ги премести в други папки - изхвърлени, тем подобни, а не да ги блокира /не ги искам в пощата ми!/Друго е, че много често напоследък има проблеми с ПОп и смтп-тата. Има още, но още ми се спи и не мога да се сетя :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 114
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

tao , ни все пак е още бета и я разработват cool.gif Не знам колко още трябва да чакаме до като тръгне официално но тогава вече ще можем да си кажем твърдо, заслужава ли си или не

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм много доволен никви проблеми нямам с поп и смтп-то проста е което е най важното и ме радва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен до сега не е имало проблем с поп и смтп-то.Но това за блокирането трябва да се помисли по този въпрос.Незнам вие както мисилте за ГоогалТалк, на мен определено ми допада полезно е.

пс.Не, че в АБВ/то като има на някой емайли просто не иска да ги блокира но това е друга тема.

Редактирано от sfmf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Gmail-a е хубава поща, по която обаче има да се работи още.

Не ми харесва, че ако човек реши да изпрати писмо с прикачен файл, Gmail-а не го uploud-a и след това изпраща, а направо го uploud-a и праща. Да сега несъм успял да пратя прикачен файл със Gmaila, все някаква грешка дава. Вързах Outkook Exppress - същата работа. Дори една програмка голяма 1.8МБ немога да изпратя. Ояснява ми, че навдишава допустимия лимит sad.gif

@Магда, само да ми кажеш как научи Gizmo да ти мачка Voicemail в mp3 128kbps, защото намен ми го праща в .wav?

Благодаря

Редактирано от morfei1 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, че ако човек реши да изпрати писмо с прикачен файл, Gmail-а не го uploud-a и след това изпраща, а направо го uploud-a и праща. Да сега несъм успял да пратя прикачен файл със Gmaila, все някаква грешка дава. Вързах Outkook Exppress - същата работа. Дори една програмка голяма 1.8МБ немога да изпратя. Ояснява ми, че навдишава допустимия лимит sad.gif 

@Магда, само да ми кажеш как научи Gizmo да ти мачка Voicemail в mp3 128kbps, защото намен ми го праща в .wav?

Благодаря

<{POST_SNAPBACK}>

здравейте,

искам да кажа няколко неща за Gmail-а на мен не ми прави никакви проблеми относно изпращане на файловете до сега секи файл който съм решил да прата съм си го пратил и човека си го получил без никакъв проблем. Вярно е че от време на време има проблем с ПОП3-то но това при мен е временно явление.

С уважение:SCORPIO

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря

<{POST_SNAPBACK}>

Батак, почти нищо не ти разбрах от поста. Мога да ти кажа само, че прикачнето на файлове никога не ми е създавало проблеми, както през web така и през POP. Незнам как си си настроил Оutlook, но ако не си задал SSL криптиране на smtp.gmail.com съвсем нормално е да ти дава грешка при пращане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

има един руски саит който ти дава да теглиш музика през gmail

влизаш със съответната парола и юсер и ти излизат папките с изпълнителите

до тук добре намираш каквото ти трябва маркираш копи - паст и тръгва да тегли

всичко си върви много добре до един момент когато всичко спира и gmail започва да се логва на ново

някой има ли представа как може да се оправи тая работа

може би всичко е въпрос на настройки

да кажа че съм със SP2

значи ако си инсталирал gmail drive се логваш с логин "olddisco" и парола "alldisco"

иначе сайта е http://olddisco.da.ru/

Редактирано от eysan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
здравейте може ли да ми пратите 1 покана за GMAIL много ще съм ви благодарен!!!  [email protected]

<{POST_SNAPBACK}>

Готов си cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте може ли да ми пратите 1 покана за GMAIL много ще съм ви благодарен!!!  [email protected]

<{POST_SNAPBACK}>

Искам отново да кажа на всички потребители, че за наше и ваше улеснение съм създал специална тема за покани за GMail (най-вече за да не се получава такова дублиране).

Ето и линк към темата - Изпращане на GMail покани

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Аз съм си много доволен от Gmail а и мога да кажа че вече само нея я използвам писна ми от абв.бг. Всеки си има там поща и по добре за мен е да бъда малко различен а да не говорим за предимставата му 2.7 гигабайта ПОП3 достъп и какво ли не ... А забелязали ли сте че вече от google вече не използват име@gmail.co a име@googlemail.com ??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пич доста стара тема дигна във форума...

За мен Gmail е една от наистина най-добрите съществуващи пощи в нета,има много предимства нека да не ги изброявам защото няма смисъл - всеки си ги знае! лично за мен най-важното предимство е че на накои места в нета ако се регистрираш и ако дадеш българарски адрес за получаване на mail-и познайте - няма писма! логично за такава известна поща като Gmail няма такива проблеми.

Нека да не забравяме и че почти няма никакви реклами и е напълно опростена за бързо зареждане което за мен е голям плюс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Завоевателят

Да, предимствата са много, обаче аз като почитател на Hotmail смятам, че по дизайн издухва по всички показатели Gmail. Не може да ползва изходящите сървъри, а и има само 2мб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам пощата от няколко месеца и съм много доволен от нея.Имам много добър спам-филтър и е много опростена и ефективна.Има още какво да се добави,но се надявам в течение на времето да се изгладят недостатъците.Препоръчвам я на всеки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз в последно време имам проблем с изпращането на e-mail, когато има attachment към него. Само при мен ли е така?

<{POST_SNAPBACK}>

Ами пробвал съм файлове .exe или архивирани и не става.Мисля си че от Google имат ограничение?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами пробвал съм файлове .exe или архивирани  и не става.Мисля си че от Google имат ограничение?!

<{POST_SNAPBACK}>

Това със сигурност е така. Обаче имам проблеми и с .jpeg и .doc

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

IMAP в Gmail

http://mail.google.com/mail/help/about_whatsnew.html

Редактирано от pavl0v (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това със сигурност е така. Обаче имам проблеми и с .jpeg и .doc

И при мен някой път ги прикачва много трудно, чакам по 4-5мин, но като ги качи, няма проблем и се пращат, ама си е гадно да чакам 5мин и отдолу стои "изпращане на заявка до mail.google.com", но това не е всеки ден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И при мен някой път ги прикачва много трудно, чакам по 4-5мин, но като ги качи, няма проблем и се пращат, ама си е гадно да чакам 5мин и отдолу стои "изпращане на заявка до mail.google.com", но това не е всеки ден

При мен става веднага,предварително си ги конвертирам да не са много големи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Аз през SMTP последните 2-3 седмици не мога да изпратя почти никакъв email, който съдържа прикачени файлове. Пробвах с какви ли не и не става. Зацикля и край! Обаче като ги пращам през браузъра се изпращат. Някой да има подобен проблем? Не мога да си върша работата като хората...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента преминават на нова платформа Gmail2 beta..сигурно скоро може да се оправи, опитай през Outlook, при мен до 8МБ атачмънти приема!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване