Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тьрся плеър за гледане на филми, докато се свалят

Препоръчан отговор

Здравейте Приятели Искам да ви попитам за някои плеар които може да плеива филм докато тои се тегли.Смисал да пусна да гледам филма до там до кадето се е свалил на харда.Ако има такова нещо и го споделите ще сам ви много задьлжeн и благодарен :wors: Сажалявам ако сам нарушил правилата на форума и ако има правописни грешки :blink:

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Crystal Player мисля, че има тази възможност, но не съм сигурен дали работи като хората. Поне го има в опциите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето торент клиенти си имат вградени плеери но филмите тръгват едва като са почти свалени или изцяло свалени. Ти ясно ли ти е воопще как се тегли филм от торентклиент !!! ами началото на филма може и последно да го изтеглиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С комбинацията Firefox + MediaPlayerConnectivity + VLC можеш да гледаш филми от data.bg и др. сървъри директно, без да ги теглиш. Става за превю, т.е. да видиш какво е качеството, преди да го изтеглиш. Очевидно този начин е неприложим за торенти.

На въпроса ти - опитай с VLC, може и да стане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

да така е прав си,но все пак щом ми трябва ми е ясно за какво ще го използвам мерси все пак ще пробвам Cristal player и с останалите плеари. Пак и няма да тегля филм от торент downloada e директен просто премахнаха опцията play onnline. мерси още ведньж

Редактирано от BeHky (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами правя понякога, пък макар и рядко това, когато скоростта е ниска и не ми се чака, а искам да проверя дали филмът е с нужното качество. Спирам тегленето (Strong DC) или копирам сваления до момента файл и използвам Media Player Classic или BSPlayer. Вярно, че не тръгва веднага, за известно време (според големината на сваления файл) протича процес на конвертиране и накрая тръгва. Не винаги от началото, както стана дума по-горе, но поне няма проблем да се ориентирам дали да продължавам тегленето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключвайки тегленето от торенти , при директно теглене KMPlayer и GOM поддържат гледането при продължаващо теглене !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,не мисля,че cristal player има такава опция.Аз ползвам една програмка ares galaxy,която еp2p и си има плеър с който можеш да гледаш/да слушаш/файловете едва когато са на 20%даунлоуд,но не знам дали те устройва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключвайки тегленето от торенти , при директно теглене KMPlayer и GOM поддържат гледането при продължаващо теглене !

GOM-a позволява гледане дори докато торента се тегли.JetAudio също.Пробвай някой от двата-ще ти свърши работа.Само на файла му дай десен бутон,отвори с...;избор на програма-задаваш му някой от двата плеъра за отваряне(понеже файла ще ти е примерно с разширение".avi.bc!")
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не сте ли чували за avi prewiew? :whist: знам че при теглене от торенти невинаги работи но от dc++ е ок

Разликата между торентите и DC++ е огромна ! При първото се тегли разбъркано отделните части , а при второто последователно и затова може да се гледа !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки добър плеър поддържа търсената от тебе функция : KMPlayer.GOM.MPC.BSP.VLC и други ! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Здравейте Приятели

Искам да ви попитам за някои плеар които може да плеива филм докато тои се тегли.Смисал да пусна да гледам филма до там до кадето се е свалил на харда.Ако има такова нещо и го споделите ще сам ви много задьлжeн и благодарен :angry:

Сажалявам ако сам нарушил правилата на форума и ако има правописни грешки :angry:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Значи има такъв плеар ,с коит можеш да гледаш филми и да слушаш музика от торенти дори без да ги сваляш , плеарат е RARBG Player и още е в разработка

работи на принципа че трябва да отвориш фаила на задачата с нега и да изчакаш 10 секунди да зареди филма в буфера .И гледаш филма дори без да е нужно да си регистриран в кой дае торент тракер единтвеното неудобство е че все още невървяд субтитри с него но до няколко дни ще го оправя .Но с филмите с БГ аудио няма проблем. Ако го искате в това му състояние да го кача в нета и ще дам линка към него.При мен работи идеално от доста време.

Сажалявам ако сам нарушил правилата на форума и ако има правописни грешки .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече го качих в нета радвайте му се защото е българско пройзводство ето каде е http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Vi...RARPlayer.shtml

когато го доуправя да чете и суптитри ще ви съувщя. За сега гледайте филми с него без да ги сваляте от торентите.

http://www.roko11.co.cc/

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от roko11 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам ти ли си го правил, но плеъра го има от 27.07.08 г тук :

http://www.download.bg/index.php?cls=progr...t&id=477712

а иначе го има и на рарбг.ком

Редактирано от eleena1999 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има няколко начина да гледаш така филмите... 1/ Сваляш филма с Opera и го пускаш с какъвто и да е player и филма си върви - това се прави когато интернета ти е добър за да сваля филма нормално :headphones: 2/ GOMPlayer или The KMPlayer за мене The KMPlayer е по-добър, но всеки си има вкус... П.п. -> По точка 1 става и с торент файлове!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Здравейте Приятели

Искам да ви попитам за някои плеар които може да плеива филм докато тои се тегли.Смисал да пусна да гледам филма до там до кадето се е свалил на харда.Ако има такова нещо и го споделите ще сам ви много задьлжeн и благодарен :wors:

Сажалявам ако сам нарушил правилата на форума и ако има правописни грешки :cool:

Вече от всеки торент тракер може да се гледат филми онлайн. За повече инфо - Тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако си с Bitcomet то си има плеар,като пуснеш филма да се сваля само цъкаш един път върху филма в Bitcometa и ти излиза една синя черта. Това ти показва до къде може да гледаш филма и има си една иконка плай цъкаш там ако я нямаш плейара ти излиза направо да я свалиш сваляш,инсталираш,и си готов

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване