Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-важното нещо в живота ми!

Препоръчан отговор

Кое е това, което ви поддържа и е номер едно в ежедневието ви? Планове за бъдещето, надежда, себеотрицание или егоцентризъм, човек, или предмет?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 60
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

ако трябва да съм сериозен ще кажа че това е семейството ми. преди това беше прятелката ми.

иначе пенисът ми също е доста нагоре в класацията :sobbing: хахахаха

(сори, просто ме сърбеше да го кажа:shake_puter:)

кефи ме обаче в сряда следобяд какви екзистенциални въпроси ви занимават :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля,че човек може да си избере едно нещо и да кажа "Айде от днес живея за теб(това)" Не става!

а ако това нещо изчезне,живота ни свършва ли?!

За това не мога да отговоря на този толкова "интересен" въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента са плановете за бъдещето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз живея за топ банер място в kaldata.com!

Всъщност живея заради себе си. може би като имам деца ще живея и за тях, но засега не признавам дори 5 годишната си връзка с приятелката. Когато на мене ми е угодно и тя е щастлива както и на повечето около мен. Не си заслужава да живееш за нещо, някого или въобще да определяш смисйла на живота си с нещо. аз съм си аз и съм си достатъчен. аз определям това какво ще направя, какво ще стане и до кога ще е. за това живея за себе си. да не би НЯКОЙ (евентуално вярвайки в него/нещо) ще ме дари с любов, комфорт, бъдеще, добра заплата, хубав живот или къща на хавайте. НЕ, просто защото всичко зависи от мене си дали този някой ще го направи или не. не казвам че съм господ или нещо такова. просто вярвам в себе си и съм си толкова достатъчен че живея за себе си. но не казвам че съм и егоист. това да вярваш в себе си и да можеш да управляваш съдбата си егоизъм ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българина го е казал:

"Засади дърво, построй дом, отгледай деца".

Какво повече има да се добави?

Всички останали "важни" неща са преходни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страх ме е да си помисля колко неща са всъщтност... Преди живеех за да намеря за какво да живея, но в последно време нещата станаха толкова много, че им губя бройката. Живея за приятелката си и бъдещето ни заедно.

За да си запазя място в рая или там каквото се пада длъжен съм да кажа че живея за Господ, Кришна, Аллах, Буда (този май не се брои) и всички пожества и подбожества които можете да се сетите. Сега работата вече ми е опечена... нали така, Slammer???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за което живея са приателите ми и работата ми, това са нещата които ме потдържат а също и моето семейство. Живея с мисълта, че стана майка, че ще имам човек до себе си на когото да разчитам и така малки обикновенни неща, но понякога трудно изпълними :eek:

Редактирано от varvarinata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-важното нещо в живота ми?

Животът ми!

Това за което живея са приателите ми и работата ми, това са нещата които ме потдържат а също и моето семейство. Живея с мисълта, че стана майка, че ще имам човек до себе си на когото да разчитам и така малки обикновенни неща, но понякога трудно изпълними :eek:

<{POST_SNAPBACK}>

Ще го кажа с най-добри чувства.

varvarinata, дръпи още малко ципа на орехчето, пусни клавиатурата и мечтите ти ще се сбъднат! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което е важно за един мъж - на първо място жена, която да обичам; на второ - добра работа.

В момента нямам нито едното от двете, но се надявам че няма да е за дълго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това, което е важно за един мъж - на първо място жена, която да обичам; на второ - добра работа.

В момента нямам нито едното от двете, но се надявам че няма да е за дълго.

<{POST_SNAPBACK}>

Което ме навежда на една друга тема: кое е по-важно: жена, която да обичаш или жена, която да те обича :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо място живея защото ми се живее много. Живея за да се науча как по-добре да живея.Живея за да опозная по-добре самият себе си и хората покрай мене.И не на последно място живея за да се уча и да опозная по-добре света .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На първо място живея защото ми се живее много. Живея за да се науча как по-добре да живея.Живея за да опозная по-добре самият себе си и хората покрай мене.И не на последно място живея за да се уча и да опозная по-добре света .

<{POST_SNAPBACK}>

"17. И насочих сърцето си да познае мъдрост, да познае безумие и глупост; но узнах, че и това е гонене на вятър;

18. защото, голяма мъдрост - голямо страдание, и който трупа познание, трупа тъга".

КНИГА НА ЕКЛИСИАСТА, гл. 1

Казал го е човекът, но това е ориста на всички интелигентни.

Редактирано от NikolayV (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се казваше в една история за едни много мъдър професор: "Колкото и да ви е пълен живота винаги ще се намери място за две бири " :yanim:

Колкото и важни неща да имам в живота, за бира време винаги ще намеря, всичко останало е временно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много важни неща в живота и самите ние в различни моменти от него имаме различни важни неща, заради които живеем. В началото са мама и тати, след това идва училището, приятелите, любовта, работа, кариера, пари и много други. Казвам това, защото дори самия аз не мога да отговоря еднозначно на въпроса и затова ще се опитам да дам по-обширен отговор, без да посочвам контректни неща.

За мен най-важното в живота ми е да карам хората край мен да се чувстват добре. Това ме кара и мен самия да се чувствам добре. Най-голямата награда, която мога да получа това са усмивките на хората, които съм направил щастливи.

В друг ред на мисли, най-важното нещо в живота ми съм самия аз и начина по-който си живея живота, а също така винаги да виждам смисъл в живота си.

Иначе както казаха преди мен всички останали неща са преходни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Което ме навежда на една друга тема: кое е по-важно: жена, която да обичаш или жена, която да те обича :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

Ами то е ясно, взаимност и споделеност трябва да има, иначе нещата не се получават. ;)

Редактирано от JollyRoger (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-важното нещо - въздуха, който дишам

най-важния човек - този, който ще спре този въздух, когато го видя

най-важното събитие - всеки следващ миг може би :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"... Две неща ми трябват на земята,

туй са любовта и свободата.

Безвъзвратно жертвал бих живота за любов,

любовта да дам за свободата съм готов!"

Шандор Петьофи

П.П. Дали го казах максимално ясно?! :yanim:

Редактирано от Destiny (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Най важното нещо в живота ми ли! Личната ми свобода!Хората близо до сърцето ми и надеждата за лично щастие и успех в кариерата! Един ден си мечтая да имам къща която аз да си построя според моите вкусове и потребности на някое китно и спокойно местенце където да усещам аромата на природата и тази къща да я споделя с жената на сърцето ми и с нашите дечица!!! Тогавa ще се чувствам наистина успял!!!

Редактирано от airfen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване