Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Tomb Raider: Anniversary 2007

hafte

Препоръчан отговор

Здравейте Моля за помощ с едно ниво. Ако някой е стигнал до там или го е минал нега сподели как? Нивото е GREECE и по точно накрая в tomb of tihocan. След като взема втората част на ключа от Пиер излизам от храма и се събуждат 2-бр кентаври които хвърлят огън и те вкаменяват. Няма къде да се скрия а с пистолетите им взимам много малко кръв. Няма начин да оцелея 30 мин в бой с тях двамата. Е нямат убиване да им ....... Моля някой да даде акъл как да ги убия и да продължа напред, че играта е супер Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 557
  • Създадено
  • Последен отговор

Аз сега съм в гробницата след водопада и T-Rex. И се чудя как да сваля гонга от куката, за да счупи и другата част от площадката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами това го минах. Ибий динозавъра и той ще ти отвори пътя. Никаква камбана не чупиш. След като умре динозавъра събаря част от стената и продължаваш напред. Хайде бе хора никой ли не е стигнал до там още??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра, но както и да е, минах го вече това място дето бях запецнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ми значи с кентаврите.... те имат 2 специални атаки като ги разгневи6(като напълниш червената лента)...те се редуват(атаките) едната е като те вкаменяват - за да я избегнеш трябва да скочи6 в водата като ти пуснат тея лъчи(поне аз само така оспях да я избегна) другата е като единия тръгва да бяга към тебе - прави6 онова комбо дето е на забавен кадър и като го стрелне6(мерника трябва да е червен)кентавъра спира на място и сякаш се крие. тогава пускаш оная кука"Q" и му зима6 щита(на кентавъра)и той пада на земята. от тук нататак е много лесно. като се опитват да те вкаменят отиваю до щита и го използва6 с "E" - насочва6 го към този кентавър който се опитва да те вкамени и той сам се удря с атаката си. докато е обездвижен го стреля6 и му хабиш доста кръв. това повтаряш колкото пъти ти трябват докато обие6 и двата звяра.. надявам се да съм ти помогнал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф баси тъпото. това намерих в един сайт: The centaurs attack and you have to use the bullet time and shoot their head. Remember: You have to press and hold the Crouch button, and when you see the target on a centaur's head, shoot it. If you succeed, the centaur will slump down and expose his shield, which means that he will turn the shield and the ring at the back will face your direction. You then have to use the Grapple, catch the ring and pull the shield out of his hands. Once the shield is on the ground, the centaur will not pick it up again. Repeat the same procedure until the second centaur loses his shield. Случайно направих bullet time два пъти и взех щита на единия но умрях. И до тук каквото и да пробвам не мога да го направя пак. Кажете как точно се прави тоя трик с shift. Никога не мога да го оцеля кога да го натисна и на къде да скоча или коя посока да избера. Моля обяснете като на малоумен как и кое след кое да направя за да ми дава кръгчетата които да им целя главите. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф баси тъпото.

това намерих в един сайт:

The centaurs attack and you have to use the bullet time and shoot their head. Remember: You have to press and hold the Crouch button, and when you see the target on a centaur's head, shoot it. If you succeed, the centaur will slump down and expose his shield, which means that he will turn the shield and the ring at the back will face your direction. You then have to use the Grapple, catch the ring and pull the shield out of his hands. Once the shield is on the ground, the centaur will not pick it up again. Repeat the same procedure until the second centaur loses his shield.

Случайно направих bullet time два пъти и взех щита на единия но умрях. И до тук каквото и да пробвам не мога да го направя пак.

Кажете как точно се прави тоя трик с shift. Никога не мога да го оцеля кога да го натисна и на къде да скоча или коя посока да избера.

Моля обяснете като на малоумен как и кое след кое да направя за да ми дава кръгчетата които да им целя главите.

Благодаря

Когата минотавара се разгневи и идва към теб времето се забавя и в този момент натискаш SHIFT веднаж после тя се прицелва Снимка и ти трябва само да стрелнеш.

Но не стреляи преди да се прецели.Поне при мен така се получи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгеле ги убих. Оаче пак запецнах на Scion of Tihocan. След като съборя левият и десния пилон остава едно парче камък в ляво. Изтеглям сандъка и от него скачам на камъка. От там според мен би трябвало да скоча на стената на която да се хвана и да взема кръвта но... Колкото и да скачам ни мога да хвана стената която е на моето ниво и би трябвало да мога. Дали това е бъг при мен или трябва от другаде да тръгна. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравете на всички! Нивото е 4 - LOST ISLAND - Natla's Mines влязох в една мина и трябва да намеря 3 ключа червен,зален и син.Проблема е там че не мога да намеря червения ключ,а без него не мога да продължа! Благодарности на всеки които помогне!!! :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте зациклих в Гърция на входа към Damocleus влизам в и стигам до залата. горе има камък, който дърпам с въжено с магнита, той пада и се отваря дупка над вратата. и дотам. като се опитам да се хвана за вратата като се качва нагоре тя /вратата/ пада и не става. като пъхна камъка под вратата и се хвана за нея и скоча - не стигам до дупката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

зациклих в Гърция на входа към Damocleus

влизам в и стигам до залата. горе има камък, който дърпам с въжено с магнита, той пада и се отваря дупка над вратата. и дотам. като се опитам да се хвана за вратата като се качва нагоре тя /вратата/ пада и не става. като пъхна камъка под вратата и се хвана за нея и скоча - не стигам до дупката.

Това е бъг и то най-досадният в цялата игра (в това ниво има още един, но за него си има начин на минаване) - до като тук, нещата са както се казва на "магия" - скачаш до като успееш да се хванеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е бъг и то най-досадният в цялата игра (в това ниво има още един, но за него си има начин на минаване) - до като тук, нещата са както се казва на "магия" - скачаш до като успееш да се хванеш!

бате, аз от вчера наобяд скачам бе.

благодаря все пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега...Препоръчвам на всички да си намерят играта на инсталационен iso файл (не я играйте от оня рипнат релийз, защото там играта е в "най-суровия" си вариант и виждате какво става), да си я инсталират и да сложат всички излезли до сега пачове за нея - предполагам, че те изчистват тези бъгове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bluesprite благодаря за съвета - минах го! Сега забих на едно място кадето стреляш по едни бутони,излизат едни изроди и се показват разни лостове и за определено време трябва да минеш по тях!На едно от местата,минавам 3 лоста,скачам и се хващам с куката и времето свършва.Как да го мина остават още 2 скока а няма време!!! Нивото е LOST ISLAND - The Great Pyramid

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bluesprite благодаря за съвета - минах го!

Сега забих на едно място кадето стреляш по едни бутони,излизат едни изроди и се показват разни лостове и за определено време трябва да минеш по тях!На едно от местата,минавам 3 лоста,скачам и се хващам с куката и времето свършва.Как да го мина остават още 2 скока а няма време!!!

Нивото е LOST ISLAND - The Great Pyramid

Трябва да спестиш време докато стачаш по лостовете. Опитай да не се превърташ като хванеш лоста, а скачай директно на следващия. Доста е трудно, и после има още едни гадни скокове ама ще се справиш. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да спестиш време докато стачаш по лостовете. Опитай да не се превърташ като хванеш лоста, а скачай директно на следващия. Доста е трудно, и после има още едни гадни скокове ама ще се справиш. ;)

А честито! И аз съм стигнал до там и няма и няма минаване! Това всичкото е благодарение на "пИрфектнУтУ" управленийце измислено от Crystal Dinamics и на камерата, която си се върти на където и когато си иска. Публикувано изображение

П.П. Що Райдъри съм изиграл, но до сега такова чудо не съм срещал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички Tomb Raider манияци.Обръщам се към всички вас за помощ.Аз съм голям фен на играта и в момента играя последната излязла част от серията - Tomb Raider Anniversery.Сега съм стигнал до Peru-The lost Valley и съм много затруднен.Има някакви колела който трябва да се завъртят.До тях има един водопад.До водопада има разни скали и камъни.Като се покатеря по камъните стигам до началото на водопада.Продължавам да вървя няколко метра по реката и после скачам,вися по парапетите,използвам след това магнитното въже и стигам до един въжен мост.От двете му страни също има водопади.Когато застана от едната страна на моста мога да стрелям по посока на мястото,където е закрепен.Тогава мостът пада и не знам каквоп да правя. Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете.Мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване