Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не знам дали има друга такава тема,ако има, се извинявм.

Интересно ми е какво изживяване или нещо друго ви кара да настръхнете от удоволствие, пък може и от ужас, но за предпочитане е първото.

Аз лично вчера гледах Music idol и ,когато Теодор запя "Моя страна, моя България" и всички в залата станаха на крака, аз настръхнах, направо не мога да опиша какво изпитах, но беше прекрасно? В такъв момент се чувствам горда, че съм българка, че имаме такива изпълнители, че имаме такава история...

Ако искате споделете и вие вашите подобни изживявания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занимавала съм се години наред с музика и най-вече пеене. Когато настръхна и ме побият тръпки е индикация (която ползвам от години и винаги й се доверявам), че някой пее вярно и наистина хубаво. Доста различно е и настъхването при всеки глас, в зависимост шлифован или не, тембър и песента, която изпълнява.

А другото, което ме кара да настръхна е когато ме докосват на разни определени места, но никога не е едно и също мястото за съжаление :wors::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докторе, опревергаваш тезата, че мъжете масово са нечувствителни в тази област :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък за първи път чувам-че са били нечуствителни. ;) лично аз съм- и то много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато ме хапят по зърната :(

и аз.... също и доковането на 2дневна брада където е по- тялото, докосване по косата ( не говоря за заравяне на пръсти, че тогава си... ), случаен допир от непознат в рейса, дори по китката само, нечий дъх да погали кожата ми ( някой в опасна близост biggrin.gif )... като се замисля доста неща са. в момента поне много на ум ми идват, някои от които страшно прозаични. Например звук на течаща вода или на електрожен.

Но кофтито е, че адски много ми проличава, когато настръхна :( за мен кофти, за други (разни воайори) не чак толкова....

Иначе за песни - адски много са, нямам как да изброя. И да - определено всички, свързани с България, ме карат да настръхвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои любими песни, някои любими хора, някои любими филми,докосването на машинката на фризьорката до вратът ми,както и докосването до някои други части от тялото... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Докторе, опревергаваш тезата, че мъжете масово са нечувствителни в тази област ;)

Аз също не съм чувала,че мъжете не са чувствителни там.

Освен от музика ми се е случвало да настръхвам и докато гледам някой филм и разбира се при докосване, но много зависи кой докосва и къде, ама тая тема ,ако продължаваме така, ще трябва да я изместим в друг раздел :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ходя на зъболекар, мисълта, че трябва да ходя на зъболекар, мисълта за машинката на зъболекаря, самата машинка на зъболекаря, а от вида на зъболекаря с машинка в ръцеееееееееее.... :):);)

От разни насекоми, които ме лазят, от мисълта за разни пълзящи насекоми, които може би, ме лазят...:lol6:

С останалото си приличам, с изказалите се по - горе потребители...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настръхвам, когато на работа, докато говоря по мобилния, звънне другия мобилен и докато се чудя как тактично да разкарам единия, да звънне и стационарния...

Настръхвам от скърцащи вратички на гардероб или шкаф...

Настръхвам, когато докато мия съдовете и съм със сапунисани ръце, гаджето застане зад мен, прегърне ме и почне да ме целува...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:cant believe: Аз ще ти отговоря за второто - хиляди пъти съм настръхвала от ужас, когато чуя, че някъде е загинало дете, по една или друга причина sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Настръхвам, когато докато мия съдовете и съм със сапунисани ръце, гаджето застане зад мен, прегърне ме и почне да ме целува...

//офф: С чинии май не се е случвало, но колко манджи загоряха така... :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато съм на фризьор и ми пипат косата и ми масажират главата докато ми слагат гел...дори освен настръхването се и замайвам лекичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така с чиниите и зъболекаря. Въпреки, че моя е много добър, просто настръхвам само с доближаването до стола! :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато съм на фризьор и ми пипат косата и ми масажират главата докато ми слагат гел...дори освен настръхването се и замайвам лекичко

Хмм, това с косата е интересно, на мен ми е готино, като си играят с нея или я решат, но чак да настръхвам-не, но виж,ако ме оскубят, може и да настръхна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера един човек ми прошепна нещичко на ухото, но така го направи, че цялата потреперах. Не знам за вас, но на мен не ми се бе случвало досега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Скъпа, настръхнах от аватара ти !

Да му е... м... , настръхвам, когато жената каже сбогом. Така настръхвам, че чак се треса, та масата си изпатва най-много :ph34r:

Боже, колко мъка има по тоя свят ...

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също в много отношения се припокривам с останалите-при физьор подобно на Иво и Уайтхарт, докосвания по тялото в определен момент на определено място, а също така - незнам защо, но много ми действа рекламата на Загорка - просто настръхвам като се заслушам в нея, но не пия бира Загорка!! :)laugh.gif;)biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично настръхвам като чета някои постове тук... особено в Поезия и Лично творчество...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз лично настръхвам като чета някои постове тук... особено в Поезия и Лично творчество...

О,да. Това ми се случи и на мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОХА :beer: ....аз настръхвам само от мисълта за морето...лекият допит на водата до пръстите ми....изгревите на плажа.....нощта...дискотеките...кораб4етата и приятелите,които споделят радостаа ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настръхнах, когато Максим и Албена станаха световни шампиони по фигурно пързаляне за 2-ри път и в Япония се издигна българското знаме над канадското и американското (или френското, не помня). И зазвуча химна:offtopic_s:

Иначе настръхвам, когато някой мноог нежно си играе с косата ми...ммм просто обожавам.

Настръхвам като чета някоя емоционална книга (или разказ).

Настръхвам когато някой ми разказва нещо ужсно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес,когато самолетът с медиците ни кацна на родната им земя :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настръхвам когато чуя химна на България,когато някой ме погали в областта зад коляното,когато нещо ме полази или нещо кацне на мен.Когато чуя рязко спиране на кола, когато чуя сирената на пожарната,когато някой докосне устните ми,когато телефона звънне късно през нощта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено при акапелни песни или при много чист и въздействащ глас на някой певец, като ми е студено и за друго не се сещам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.