Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Всичко зависи от ситуацията, но никога не бих се продал за да издам или предм тайна която ми е доверена или приятел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
(И... не се чувствайте длъжни да се ограничавате само до материалните възнаграждения.)

<{POST_SNAPBACK}>

А като пускаш подобни теми, няма ли да ни кажеш - ти за какво се продаваш например?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно какво значи да се продам. Не съм стока и адски много се дразня когато ме възприемат така. Достойнството е твърде важно за мен.

Но пък Холивуд доста уважава тая тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересно какво значи да се продам. Не съм стока и адски много се дразня когато ме възприемат така. Достойнството е твърде важно за мен.

Но пък Холивуд доста уважава тая тема.

<{POST_SNAPBACK}>

Стига де - първия който ти даде 1 милион $ за една вечер с него и си се продала ( аз също бих го направил де само че за 2 cool.gif )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каквото не се купува с пари се купува с много пари. всеки е готов при определени обстоятелства да направи компромис със себе си, всичко зависи от ситуацията. в крайна сметка човек си има приоритети, сигурен съм че за над 90% от жените определена сума пари, даже не и 1 милион, стои доста по-нагоре от унижението да спиш с някой заради пари, всеки иска да се уреди живота по някакъв начин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
каквото не се купува с пари се купува с много пари. всеки е готов при определени обстоятелства да направи компромис със себе си, всичко зависи от ситуацията. в крайна сметка човек си има приоритети, сигурен съм че за над 90% от жените определена сума пари, даже не и 1 милион, стои доста по-нагоре от унижението да спиш с някой заради пари, всеки иска да се уреди живота по някакъв начин.

<{POST_SNAPBACK}>

А мъж... за определена сума да спи с друг мъж?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разбира се, сигурен съм че има и такива. не казвам че аз бих го направил, защото по принцип предпочитам сам да постигам нещата, но в крайна сметка всичко, или почти всичко, си има цена. в такъв смисъл даже не мисля и че е чак такова унижение да се спи с някой за пари, в крайна сметка и двете страни получават по нещо от тази т.нар. сделка, няма безплатен обяд, нали знаете:yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На един прием Бърнард Шоу попитал една дама:

Ще спите ли с мен за 20 000$?

Ммммм... Да... :down:

А за 2$?

Не!!! Та вие за каква ме мислите??? :down:

Вече разбрахме каква сте, сега уговаряме цената...

Винаги си е било и винаги ще си бъде едно и също - всичко си има цена... Може да е много висока, да е непоносимо висока, но всичко си има цена ;)

P.S. Моля дамите да не ми се сърдят, просто историческата случка е такава... Може да има и за мъже, но аз не съм я чувал :yanim:

Редактирано от VanTheMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, че говорите само за секс. Какво ли се върти в главите ви? :ph34r:

Аз не говоря глобално. Има нора, за който това е нормално нещо, но смятате ли , че искате ( можете) да си `отстъпите` ценностите( нямам предвид телата ) за някаква сума. Оставете майтапа и си помислете сериозно , ако в този момент някой ви предложи пари за най- ценното ви ще го дадете ли, заради нещо което не е сигурно, че ще ви донесе щастие.

Въпрос на принципи е според мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А като пускаш подобни теми, няма ли да ни кажеш - ти за какво се продаваш например?

<{POST_SNAPBACK}>

ми сигурно..... продавам се за близките си...да са добре...а ако някой ми обещае да съм здрава до края, може би бих се продала. според мен най-лесно е да се продадеш за секс...

Редактирано от djidji (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който казва, че не е подкупен - ряпа да яде :ph34r:

Аз съм корумпирана личност - зависи от настроението... понякога може и една усмивка и мил поглед да ме накарат да направя нещо, което иначе не бих направил...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да забравя любимия девиз на "хакерите" в казармата (тези, които работеха на компютри в канцелариите):

Хакера е безмилостен, безскрупулен тип, но за 2 литра Кока-Кола може и да си помисли.

Иначе всеки човек си има цена, въпроса е колко висока е тя и за какво трябва да се "продаде".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах много добре въпроса,ако ми го обясните ще съм ви крайно благодарна.

"За какво се продавате?" Това риторичен въпрос ли е?!

или по скоро какво точно очакваш да ти се отговори.

Всеки се продава за пари,някой за много други за по-малко.

И какво означава да не се ограничаваме само от матереиалното?!

След като става въпрос за продан,то следователно точно материалното ще играе важна роля,а не духовното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хакера е безмилостен, безскрупулен тип, но за 2 литра Кока-Кола може и да си помисли.

<{POST_SNAPBACK}>

... и БигМак oт McDonalds :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако приемем, че да се "продадеш" значи да направиш нещо против твойте жалания, то тогава, всеки от нас се продава, всеки ден, по една или друга причина, ходим на работа, когато всъщност искаме да останем вкъщи, качваме се в претъпкан автобус, когато искаме да просто малко лично пространсво, но да стигне все пак на време, угаждаме по цял ден на хора, който при други обстоятелства бихме .... освободили от мъките им(щях да кажа една простотия ама айде). С всяко нещо което правим се продаваме малко по малко, за наше(в по-редките случаи) или нечие друго удоволствие. Всеки, който казва, че не би се продал за нищо на света, е или Бил Гейтс, или 6 годишно дете гений :baby: което още не е вкусило истинкият вкус на живота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре то по твоята логика излиза, че живеем живот, в който сами се продаваме с всеки изминал ден в крайна сметка какво остава накрая? Какво ни е останало от нас самите...кое не сме продали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако приемем, че да се "продадеш" значи да направиш нещо против твойте жалания, то тогава, всеки от нас се продава, всеки ден, по една или друга причина, ходим на работа, когато всъщност искаме да останем вкъщи, качваме се в претъпкан автобус, когато искаме да просто малко лично пространсво, но да стигне все пак на време, угаждаме по цял ден на хора, който при други обстоятелства бихме .... освободили от мъките им(щях да кажа една простотия ама айде). С всяко нещо което правим се продаваме малко по малко, за наше(в по-редките случаи) или нечие друго удоволствие. Всеки, който казва, че не би се продал за нищо на света, е или Бил Гейтс, или 6 годишно дете гений :clap:  което още не е вкусило истинкият вкус на живота.

<{POST_SNAPBACK}>

Е, аз си харесвам работата и с удоволствие ходя на нея :) И не се качвам в пълни автобуси - това е издевателство над самия себе си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егати държавата, егати хората! На търговци ни превърнаха, а бяхме такива приятни чавдарчета и пионерчета... :)

Бартер възможен ли е? :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
добре то по твоята логика излиза, че живеем живот, в който сами се продаваме с всеки изминал ден  в крайна  сметка какво остава накрая? Какво ни е останало от нас самите...кое не сме продали?

<{POST_SNAPBACK}>

Еми какво ни остава, ти да си чул/а някой да е излязъл жив от живота!?

И бихте попитали "Няма ли друг живот?" и ще ви се отговори "Има разбира се! Бтв свобода и забавления" :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Мисля, че определено бих заменила 10000 безсмислени мига от жижота си, в които се е налагало да си губя времето с глупости, за 1 миг с любимия човек. А бих продала мозъка си за пари...за жалост всички го правим. Иначе нямаше да работим май :hush: Но достойнството и гордостта си (или каквото е останало от тях) никога не бих ги продала. Бих се унижила само за човека, който обичам, но и това не би станало лесно...Просто имам принципи.

Редактирано от SheLly (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щях да напиша същото, което и Maverick, но реших да погледна дали някой не го е писал преди това и видях мнението му.

Някоя по-горе каза че не била стока, та да се продава. В България сигурно едно 85-90% не харесват работата си и ходят с нежелание на нея, включително и аз предполагам, така че отговорът е прост:

Продавам се за пари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяко нещо си има съответната цена. Филмът "неприлично предложение" с Робърт Редфорд е по действителен случай. Японска стюардеса - 200000$. За които вероятно ще работи цял живот или поне 10 години. За у нас поради мизерията не ми се мисли колко ниско е слезнала "мизата".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване