Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Квалификации за Евро 2008: България - Беларус

Препоръчан отговор

Националите ще изиграят 2 поредни мача с Беларус.

В каква форма са нашите в момена? Какво мислите за изхода на мачовете?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 52
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

В Беларус бъка от класни играчи, треньорът Пунтус се чуди кого да пусне

01.06.2007

Юрий Пунтус се е хванал за главата. Отборът му прелива от класа

Юрий Пунтус, селекционер на националния отбор на Беларус, се чуди какъв състав да пусне в игра срещу България, съобщава беларуското издание Пресбол, цитирано от БТА.

"Имам толкова много класни, достойни играчи. Не знам все още кои 11 от тях да пусна в игра утре, всеки един от тях заслужава доверието ми", заяви Пунтус в навечерието на съботната евроквалификация от група G.

В същото време Пресбол цитира изказване на временния селекционер на българския отбор Станимир Стоилов, в което изказва учудване защо колегата му Пунтус не е включил в състава си опитния полузащитник Максим Ромашченко от руския Динамо Москва.

Източник: нетинфо.бг

Тази информация много ме разсмя!! :wors:laugh.gifbiggrin.gif

Редактирано от Galleony (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си че първият мач ще е труден за нас,но дано победим,а във тория си мисля че всичко ще е ок и ще ги размажем

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах за трудни победи...но дано Мъри ни изненада и да размажем Беларусците.. :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бербатов предизвика истерия за билети в Беларус

49801.jpg

Пълен стадион и победа за своя тим очакват в Беларус за мача срещу България, съобщиха специално за Sportal.bg. журналистите от Комсомолская правда. От изданието ни уведомиха, че според техни данни до 12 часа днес са продадени около 25 хиляди билета. Хората искали да видят на живо най-вече нашумялата звезда на Тотнъм Димитър Бербатов. „Официалната цифра, която изнесоха от местната федерация бе 20 000 билета, но тя бе за вчера следобяд. По традиция, в Беларус най-много желаещи за мачове на националния тим се появяват един час преди срещата, но със сигурност за двубоя с България феновете, които желаят да си купят билети в последния момент няма да успеят. Търсенето е огромно. Даже се появиха шеги, че УЕФА не дава да продаваме билети и на козирката, иначе щяхме да пуснем”, твърдят колегите от Беларус. Мачът ще се играе на стадион „Динамо”, чиито капацитет е 34 000 зрители. За самия мач журналистите от Комсомолская правда твърдят: „Ще ви бием. Бербатов и Петров са отлични играчи, но домакинското предимство е на наша страна, а и притежаваме не лоши футболисти. Знаем, че Хлеб ви даде предимство, но то е за да ви заблуди.”

sportal

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля си че първият мач ще е труден за нас,но дано победим,а във тория си мисля че всичко ще е ок и ще ги размажем

Определено тук съм съгласен с колегата на 100%,ТРЯБВА да победим за да запазим макар и минималните си шансове за да се класираме..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах точно за това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз също :angry: Надявам се 1 мач да ги бием с 1:0; 2:0 ,2:1 , а 2 вече да ги размажем! Аз ще бъда на мача в сряда и ще викам с пълно гърло за БЪЛГАРИЯ ! Пожелавам успех на нашите национали и в двата мача :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако защитата ни е в добро състояние ще можем и да направим нещо. Аз лично много се надявам България да се класира и ще стискам палци :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се на 2 победи,но имам някакво лошо предчувствие...С тази разпасана команда... :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако защитата ни е в добро състояние ще можем и да направим нещо. Аз лично много се надявам България да се класира и ще стискам палци ;)

Абе да ти кажа само защитата не оправя всичко. Предния път ни липсваха головете и головите възможности ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Господ е българин,Господ е Мъри Стоилов.... :):angry:

Edit:И Бербатов... :P

Редактирано от electric (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво! Добра игра, може и още, но отдавна не бях ги гледал така да играят! Дано в София на 06-ти да се напълни стадиона!

Честита победа! И незнам какво да кажа за Бербатов! Бербо - виртуоз!! :):angry::P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доволен съм от победата, но е по-важно, че отборът игра смислено, поне в по-голямата част от времето - традиционното "скатаване" явно бе "спестено", защото в тактиката на Мъри обикновено не се предвиждат почивки.

Разбира се, че от един мач не могат да се правят каквито и да било изводи, но нашите спечелиха съвсем заслужено този мач, а и резултатът би могъл да е далеч по-внушителен.

:sobbing: Отначало не разбрах кой пази на нашата врата, не помня откога не съм виждал Иванков с коса :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТА ПОБЕДА! Добра игра на нашите момчета ( от доста време не са играли така)! Надявам се и втория мач да завърши с победа на България и да се класираме нататак :sobbing: ! Колкото до

Дано в София на 06-ти да се напълни стадиона!
не знам за другите, но аз ще съм там и ще викам с пълно гърло! Още веднъж Ви честитв победата и пожелавам на нашите момчета да победят и във втоеия мач :) Редактирано от mAlChO_Ch (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заслужена победа!Отдавна не съм виждала нашите да играят толкова добре.Всички заслужават похвали, защото наистина играха блестящо.Бербатов и Иванков обаче се отличиха.Първия гол беше просто..невероятен.Ако беше вкарал всички положения просто равен нямаше да има.Но и от това съм доволна.С една дума мача много ми хареса :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Мъри ще ни оправи, за пореден път доказа че е най-стабилния ни треньор. Дано остане в националния :sobbing: Разбира се не подценявам и футболистите. С този състав (от снощния мач) и с този треньор вярвам че ще се класираме на европейското, заслужаваме!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играхме с идея, а това веднага се отрази и върху головите положения и резултата, разбира се.

Имаше тичане, себеотдаване... изобщо хубав мач стана.

Мен лично за пореден път ме издразниха бълагрските коментатори. Просто такива тъпанари другаде няма...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на всички. За пръв път от години виждам Бербатов да се раздава така с националната фланелка. Мисля, че и без Мъри щяхме да бием, но се видя, че с треньор, който си разбира от работата, нещата стоят по съвсем различен начин. Едуард Ераносян, Стефан Грозданов или от скоро безработният Ясен Петров също биха свършили добра работа.

Редактирано от windowpane (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига хвалили само Бербатов. Че игра - игра, че се раздава - раздава се. Но нима щеше сам да бие Беларус?

Просто играхме като отбор - всички заедно. Единия като изостане друг го покрива и т.н. и т.н.

Има хляб в отбора и ако продължава така ще жъне успехи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано Мъриньо да размисли и да остане в отбора след мачовете с Беларус! Видя се,че при него футболистите играха коренно различно,с желание,с интелигентност,с изненада. А не като при некадърника Стоичков...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване