Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

http://mpesch3.de/

На този адрес се намира, пробваите го.По лек е дори от Аполо (100 кб) но качеството на звука е поразително.При добавяне на пльгини може да просвирва и други формати освн мр3.Поддьржа плеолисти, както и всички основни функции на винамп.Заема малко място в рам ~2МБ, буквално не се усеща от процесора.Дано Ви хареса, аз вече сьм негов фен :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се инсталира. Има пост за програмката почти във всеки форум, свързан с комп. или подобни. Ползвам я отдавна, добавянето на нови формати става с *.dll.

Това си е плеър за папки със сортирана музика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

бравос, че ме светнахте, 1by1 e нещо наистина невероятно. стопля ми се сърчицето като виждам, че са останали хора, които гледат да не раздуват програмите и не програмират на delphi.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това плейърче го знам от 3 години :clap: Наистина е много леко и все пак функционално :P

А ако някой все още не е открил функцията за търсене, да ви я кажа - маркирате папка и натискате Cntrl+F ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !!!!

Наистина плейърчето е жестоко,но искам да ви попитам откъде могат да се свалят плъгини и за други формата.Ако не ви затруднява,да дадете и линк .

Благодаря предварително :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте !!!!

Наистина плейърчето е жестоко,но искам да ви попитам откъде могат да се свалят плъгини и за други формата.Ако не ви затруднява,да дадете и линк .

Благодаря предварително :wors:

<{POST_SNAPBACK}>

работи с плъгини за winamp, е не всички стават, просто опитай. за .ogg, mp3pro и cd audio стават. ей тука има много добър за cd audio ;) а иначе те съветвам да си сложиш само това, което наистина ти трябва. успех и прочети хелпа, за да видиш колко още възможности има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добър плейър за филми освен БиСи Плейър няма според мене.

По-добър плейър за музика освен Уинамп не съществува и никога няма да !

Хората напразно се опитват да надминат тези страхотни програмки.За тяхно нещастие опитите им винаги ще бъдат неуспешни :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
XMMS RULEZ

еми то туй плеърчи изглежда готино, и лесно при големи колеции. Ама е само за под линукс

<{POST_SNAPBACK}>

Нещо си се объркал. 1by1 си е само за Windows!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо си се объркал. 1by1 си е само за Windows!

<{POST_SNAPBACK}>

XMMS рекламира човека. Много се кефя на хора, дето не обичат да са оригинални и със собствен облик. Думички като RULEZ, рулира и подобни направо ми пълнят душата с изворна вода и аромат на люляк... Българския език е достатъчно богат за да се използват глупави и безмислени чуждици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kayovas, много ме радваш. тамън прочетох постовете по темата за атака и сега това, направо получавам душевен организъм. смятам да ти основа фенклуб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По-добър плейър за филми освен БиСи Плейър няма според мене.

По-добър плейър за музика освен Уинамп не съществува и никога няма да !

Хората напразно се опитват да надминат тези страхотни програмки.За тяхно нещастие опитите им винаги ще бъдат неуспешни  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ммм. Даааа. А най-добрата операционна система е Windows(нарочно не съм посочил версия, за да съответства на поста ти). Който, колкото и да се опитва, по-добра няма да направи. :)

Мхм. Aми Mplayer. Пък и личния ми фаворит Crystal. Даа.

А пък 1по1 си е много хубав даже. Жалко, че няма source. Че всеки си е всикнал с негов intterface и клавишни комбинации. А за тези дето са свикнали с плъха - Microsift.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Излезе нова версия: http://www.mpesch3.de / BG Mirror

1by1

version 1.51

2006-01-11

97 KB

What's new

· Drag & drop for file- and playlist improved

· VU meter improved

· Default button style changed, bitmaps with older buttons

· Now always storing playlist content

· Gapless bug fixed

· ID3v1 genre bug fixed

· Some other fixes and enhancement

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Свалих го, хареса ми, но имам един проблем, когато пусна някоя мп3 тя върви само по предните два канала на съраунда, а ако същата мп3 е пусна със winamp или със някой друг плеър звука от мп3 тръгва по всички канали на съраунда, ще ми кажете ли как мога да оправя този проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже мой! На това чудо еквалайзера му е само с три вида честоти!?!? Досущ като някой стар "Респром" :angry:

П.П. Моите уважения, но нито е по-лек от foobar2000, (примерно) нито по-добър от него cool.gif .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване