Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за марихуаната

Препоръчан отговор

Полицията е открила и иззела 37 стръка канабис от дома на 70-годишната В. М. в кюстендилското село Мламолово, съобщиха от пресцентъра на МВР. Жената е обяснила пред полицаите, че отглежда растенията като цветя.

По същото време дупнишки полицаи са открили в дома на 56-годишната Е.Х. в село Овчарци четири килограма и 255 грама зелена листна маса, която при първоначалния тест реагира като канабис.

Полицейските управления в Бобов дол и Дупница продължават работата по двата случая. В последните години полицията в България често разкрива засаждения с канабис в градините на възрастни хора.

Много нахакани тия баби бре :angry:

Източник : Днес.бг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 338
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ама продължаваш да пишеш в тая "маловажна" за теб тема, а? Хайде тихичко, като нямаш какво да добавиш, освен да спамиш.

Източник: РИА Новости На снимката: Кристен Стюърт от сериала "Здрач" Честита да ни е новата 2010-та!

Ами тогава не пишете тук, бе другарко. Намерете си тема за лелички със закостенели мозъци, не се бутайте при свободномислещата младеж.

Преди се учудвах как шайките от 5-6 клас продават тревичка, обаче това наистина ме разбива! Щом чак бабетата са започнали с тревната индустрия значи в тая държава наистина нещо куца Публикувано изображение Да взема да подхвърля идеята на моята баба ли ... Тя и без това все се оплаква, че пенсията не й стига ... (базикам се, но все пак...)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Peace бабо,peace :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е баба ми бе Публикувано изображение С тези малките пенсии какво да прави жената, аз на шега й го предложих, ама тя обича цветятя... Публикувано изображение

Редактирано от Novkov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го прочетох от начало си помислих да не е моята ама до преди 2 дена не бях забелязал такова нещо в двора :) и се успокоих като видях от къде е :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от Дупница и даже знам едно място дет расте Зелен мед, ама стрелят на месо :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука в Шумен, покрай т. нар. ни Боклуджа, дива ганджа колко ти душа иска. Някои мои познати често се възползват от това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък може да си е отглеждала за да си прави"инхалация" от време на време.Пък нищо чудно някой от внуците и да ги е засадил, аз познавам еин дето преди си гледаше на терасата и каза на майка си, че тва били перуански домати аххахаха, кви ли ги няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А казват, че българина бил прост. Друг път е прост. Щом и бабите се ориентират толкова добре в бизнеса с наркотици...Ама какво да прави жената. Та както казва Boco67, с тия малки пенсии.Днес канабис в двора, утре цехче за синтетична дрога в избата...Важното е предприемачески дух да има. ;);)

Редактирано от ani_2 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А казват, че българина бил прост. Друг път е прост. Щом и бабите се ориентират толкова добре в бизнеса с наркотици...Ама какво да прави жената. Та както казва Boco67, с тия малки пенсии.Днес канабис в двора, утре цехче за синтетична дрога в избата...Важното е предприемачески дух да има.  :yanim:  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

хахахаа мн ме разсмя с цеха :)

но не съм сагласна само с едно нещо,а именно тревата не е дрога

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахаа мн ме разсмя с цеха :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

напълно подкрепям! и не разбирам защо толкова хора не пряват разлика..

а като сме почнали за баби вижте тук, а това направо ме разби! ег*ти зарибените бабки.. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има толкова много тревомани, точно защото повечето хора(90%, от които са малолетни) си мислят, че тревата не е наркотик и, че към нея не можеш да се пристрастиш. Към нея дори е много по-лесно да се пристастиш, защото си мислиш, че можеш да я спреш по всяко време("нищо няма да ми стане от още една, мога да спра да пуша когато си искам"), докато накрая вече не ти оправя проблемите и посягаш към по-тежки наркотици. Поздрави.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има толкова много тревомани, точно защото повечето хора(90%, от които са малолетни) си мислят, че тревата не е наркотик и, че към нея не можеш да се пристрастиш. Към нея дори е много по-лесно да се пристастиш, защото си мислиш, че можеш да я спреш по всяко време("нищо няма да ми стане от още една, мога да спра да пуша когато си искам"), докато накрая вече не ти оправя проблемите и посягаш към по-тежки наркотици. Поздрави.

<{POST_SNAPBACK}>

за тревата има много спорове.. някои я причисляват към наркотиците (тя е "мек" наркотик), а други я слагат отделно.

истина > "..към нея не можеш да се пристрастиш" -- вярно, че някои успяват да станат зависими, но не задължително! при пушенето на канабис може да се появи само психологична зависимост, но едва при тежка редовна употреба.

полу-истина > "..90%, от които са малолетни" -- ее поувлече се :) вярно, че преобладават под 18 години ама чак пък 90%.. :blink:

мит > "..Към нея дори е много по-лесно да се пристастиш, защото си мислиш, че можеш да я спреш по всяко време("нищо няма да ми стане от още една, мога да спра да пуша когато си искам").." -- по-лесно от кое?! от твърдия наркотик?!! ооо много жестоко се лъжеш!! вярно, че много хора започват да пушат, защото си мислят, че от тревата нищо няма да им стане. Естествено това не е вярно! Тя води до много заболявания и също уврежда белите дробове, дори повече от обикновените цигари. Но за да се пристрастиш към нея е нужно много повече време и по-честа употреба, отколкото към хероина, кокаина или там другите наркотици.

класическия мит > "..докато накрая вече не ти оправя проблемите и посягаш към по-тежки наркотици" -- кво да кажа.. то толкова е обсъждано вече това нещо, че.. Ами не е вярно! разбира се, че има такива конкретни случаи, но те не се случват толкова често, че да ги обобщаваме така! ти изкара хората пушещи трева вече с едния крак в гроба ;)

какво разбираш под "тревоман"? аз разбирам човек, който е пристрастен вече към ганджата. Тъй че тревоманите не са тоооолкова много.. повярвай, повече са хората, които пафкат от време на време, когато са в компания, но не са пристрастени.

Поздрави и от мен!

ПП > преди да пишете прочетете линковете, които stone пусна в темата "Над 300 000 българи се друсат!", ето тук !

:yanim: отклонихме се от бабите! Публикувано изображение

Редактирано от kitty (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

напълно подкрепям! и не разбирам защо толкова хора не пряват разлика..

а като сме почнали за баби вижте тук, а това направо ме разби! ег*ти зарибените бабки.. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Аз лично и да се спъна в някоя китка канабис няма да го разпозная. Наскоро, докато се правех на турист се натъкнах на марихуана. Как я познах ли? Ами защото листенцето и е нарисувано на една марка водка и покрай дебатите в пресата запомних как изглежда. Та такива са ми познанията за тревите. А дали е дрога или не, дали трябва да се употребява или забранява съвсем не смятам да коментирам. Всеки си има нещо, към което е пристрастен. Аз пуша по 2 кутии цигари на ден, пия по литър кафе. Според учените това също е много вредно. Ако на някой му хрумне да забрани цигарите и кафето, не ми се мисли...Сигурно ще си насадя ред тютюн, кафеено дръвче...Да не дава Господ! :);) :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще кажа направо - тия бабки никак не са глупави,още п-малко - изкукали :)

Знаят си работата Публикувано изображение

Редактирано от regiii (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя пенсионерски бизнес направо ме разби! Дали да не пратя и моята баба при тях да вземе няколко урока по отглеждането на "билки".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 8 месеца по-късно...

Публикувано изображение

Тринадесетгодишно момче от немския град Хановер подало оплакване в полицията, че майка му го карала да пуши трева като награда за всяко написано домашно, съобщава АП.

Всеки път, когато момчето приключвало с домашните си упражнения, майка му запалвала цигара и я изпушвали двамата.

Самата Аманда Лин Ливелсбергер разказва пред полицията, че това е практика в дома й, откакто синът й навършил 11 години.

След сигнала на момчето, полицаите обискирали дома му и намерили плик марихуана, необходими за пушенето й аксесоари и 500 евро, за които майката обяснила, че са на наркопласьор.

Аманда Лин Ливелсбергер е обвинена в притежание на марихуана и склоняване на малолетен към употреба на наркотици.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зорлен наркоман да направи :whist:Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такава не може да е майка. На такива трябва да се отнемат родителските права. Много е жестоко, ама напълно си го е заслужила :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване