Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за правене на календар (merged)

Препоръчан отговор

Искам да направя един календар,картинана която е за фон ще я направя с фотошоп.Обаче месеците е голяма играчка ако ги правя с него.Гледам ,че в в много фотата правят календари много лесно някой ако знае какъв софт използват да каже ще съм му много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Corel Dr. има скрипт който прави това което искаш. Отвори си скриптовете които си инсталирал с Corel (ако си ги инсталирал) и стартирай скрипта Calendar. Останалото е лесно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Corel Dr. има скрипт който прави това което искаш. Отвори си скриптовете които си инсталирал с Corel (ако си ги инсталирал) и стартирай скрипта Calendar. Останалото е лесно.

<{POST_SNAPBACK}>

Не съм работил с Корел само с фотошоп но щом казваш че лесно,коя версия на програмата да търся има ли значение.Мерси за ифото ;)

@Митака

май си ми адаш :) твойта програма ще я пробвам ама на мен ми трябва нещо дето да направи всички месеци в/у готова картина и после да се печати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навремето бях попаднал на много хубава програма, ама не знам ще я намеря ли

А засега можеш да погледнеш Calendar Builder

Предполагам идея е да разпечатиш календара?

Единствено, което не може тази програма е да сложи фон. Но можеш да запазиш календар като картинка и с Photoshop лесно ще я добавиш към вече направен фон

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет !!! Лично аз ползвам Konfabulator и съм много доволен. Това е програмка, която за мене е № 1. Може да си я изтеглиш от тук konfabulator cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата седмица се блъсках с подобен проблем. В крайна сметка го реших с Calendar Creator 10. Теглих го от някакъв чужд торент.

Но тука идеите, които ти дават са добри. Особено Corel.

Calendar Mine не съм я пробвал, но сега ще я потърся. Ако ти си я пробвал, моля да споделиш впечатления

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Миналата седмица се блъсках с подобен проблем. В крайна сметка го реших с Calendar Creator 10. Теглих го от някакъв чужд торент.

Но тука идеите, които ти дават са добри. Особено Corel.

Calendar Mine не съм я пробвал, но сега ще я потърся. Ако ти си я пробвал, моля да споделиш впечатления

<{POST_SNAPBACK}>

Пробвах я но не е точно това което ми трябва.Сигурно с Corel ще стане най-добре ама не мога да открия скрипта.А ти какъв резултат получи с Calendar Creator 10.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах я но не е точно това което ми трябва.Сигурно с Corel ще стане най-добре ама не мога да открия скрипта.А ти какъв резултат получи с Calendar Creator 10.

<{POST_SNAPBACK}>

Абе бая си поиграх докато го накарам да ми направи това което исках.

Виж например това

febvar218oh.th.jpg

П.П. Calendar Mine не е това което ми трябва на мен. Но за общи календари не е лоша. Ако и ползваш вградените картинки. Аз вече я изтрих :clap:

Редактирано от lordjohn (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Значи търся някакво програма с която да мога да си направя календар.Да си сложа снимка отпред и отзад да има месеците и годината.Моля някои ако знае такава програма да ми я каже или да даде линк към нея.Също ако има време да каже как се работи с тази програма и ако може да даде снимка на крайният резултат (само ако може не е задължително). Ще съм ви много благодарен.

Има една такава тема в форума обаче линковете към програмите не работеха и не бяха обеснли как се работи с нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи търся някакво програма с която да мога да си направя календар.Да си сложа снимка отпред и отзад да има месеците и годината.Моля някои ако знае такава програма да ми я каже или да даде линк към нея.Също ако има време да каже как се работи с тази програма и ако може да даде снимка на крайният резултат (само ако може не е задължително). Ще съм ви много благодарен.

Има една такава тема в форума обаче линковете към програмите не работеха и не бяха обеснли как се работи с нея.

<{POST_SNAPBACK}>

TKexe Kalender

http://www.tkexe.de/

Безплатна е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

steady:

С Windows XP съм и тази рпограма която си ми я дал щом е за линикс не става.

Ashley Riot:

Сега ще я пробвам програмата и ще видя дали ще ми свърши работа.

П.П. Програмата не става или поне аз не мога да разбера как да стане.Ако може някои друг да даде друга програма ще съм много благодарен.

Редактирано от vipo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
П.П.  Програмата не става или поне аз не мога да разбера как да стане.

Наложи се да я дръпна (TKexe Kalender) и да погледна що за програма е. Не виждам какво сложно има в нея.

Изисквания:

System requirements:

Windows NT, 2000, XP

5 MB free disk space

Database driver MDAC and Jet - това се инсталира с всеки Office пакет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Виж това, безплатно е, дано ти свърши работа!

http://www.thebestsoft.com/calendar-visual-designer.html

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 9 месеца по-късно...

Здвейте, предложете ми някоя програма за правене на календар .

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Calendar Builder 3.45 може да пробваш ето :) .Дано ти свърши работа

Редактирано от RaD3v (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Трябва ми програма за правене на календар , като искам всеки един месец след това да може да се разпечата на формат А4.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване