Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Понякога не ви ли писва от всичко?!?!

Препоръчан отговор

• Отговори 122
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Да писва ми,но не мога да се откажа.В такъв свят живеем,че не може да оставиш вятърът да те духа и да си вечно безгрижен/а.

Ако сте от хората,които преследват някаква цел е нормално и ежедневно дори да ви писва от всичко,но то е защото се стремите към нещо,а този стремеж си има цена...още по-лошо е обаче да сте спокойни,но безцелни....

Явно цената на стремежите ни е много висока?! :rolleyes: Никой не обича да плаща цената на каквото и да било...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

cool.gif Писва ни ,но какво от това.Някой ще ни се усмихне,

ще каже добра дума и това чувство ще отшуми.

Все по-често ми липсва тази мотивация... Писва ми от хората с които съм заобиколена всички са намръщени, отчаяни и недоволни и явно това е заразно или пък просто с годините се уморява човек ... Знам ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писва ми, много често ми писва от всичко и от всички, щото не мога да търпя много много, но какво да направя. Понякога се налага да стиснеш зъби, но в друг момент е*аваш мамата на всичко и си караш както си знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писнало ми е от 3 месеца и се чудя какъв е смисъла на живота, но това е друга тема. Апък ми писва от това майка ми и баща ми да ме мислят за първокласник, все още да си мислят че съм с акъл на бебе и немога да разсъждавам, писна ми да ми нареждат за работи които вече не е нужно, писна ми и от хора които си мислят че знаят и могат всичко, и от такива които се мъчат да ме съветват в живота, а и да не забравям тези които се мъчат да дават наклон на гребена ми, нужно е да спомена че ми писна и от шибаната държава и от мизерията, от малоумните ни министри / не всички:)/. Може би ми писна и от факта, че близките години едва ли ще се оправи мижавата ни държавица, писна ми и от разни изказвания от рода на "до 2010 износа на България ще се повиши с 6-7% и ще ни донесе незнам си колко милиони" писна ми от и от лъжливите обещания на политиците, и най-вече ми писна от това някои да ми каже че съм едва на 16 скоро ще навърша 17 години и, че немога и нямам право да говоря така защото съм бил твърде малък и не съм ги разбирал нещата. А и май неказах че мразя надути превземковци които са отраснали в СОФИЯ и се мислят, че са по на ти със всичко от нас "селянчетата" от провинцията, на тях им казвам: София е съставена от няколко села ти от кое си??? :) Надявам се не съм ви отегчил и надявам се тези които мислят че ние подрастващото поколение сме прости да си променят мнението защото са в голяма заблуда може да не съм добре с правописа biggrin.gif но това не ми пречи да съм доста по интелигентен от много възрастни които могат да си напишят името без грешка и пишат писмо от 100 думи само с една пропусната запетайка. :)

Редактирано от ПеЧеН ЛиГлЮ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Охо, определено ми е писвало! От всичко и от всеки!

Писва ми от уроци, проблеми ... за щастие е преодолимо, но преди това целият ти свят е крив!

Тежко е, когато това се случи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 3 месеца по-късно...
А как не ви писва да се измъчвате от "любовни мъки" :))

Писва ни!И то много даже!

Вай, на мeн обикновенно като ми писне съм много ядосан и троша :huh::hush:

Какво трошиш?! :clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си струва да чакаш някой, който само обещава и не изпълнява. Този който те заслужава няма да те кара да чакаш :)

Мерси за отговора!Може и да си права!

Ако наистина ви писва от всичко, то е много жалко, че нямате нищо достатъчно скъпо.

Да, жалко е!

Жалко е да е жалък човек и да не иска да има нещо ценно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече не ми писва.Имам си бебенце,което не го интересува мама в какво настроение е,то си иска папото и играта biggrin.gif

Научих се покрай него да контролирам емоциите си и да гледам по позитивно на нещата.Малкият Боби ми показа,че животът не е толкова черен,колкото си мислех преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Омръзва от много неща и често човек се чувства притиснат от тях.Но когато намериш причина за да правиш дадено нещо намираш смисъл в него и продължаваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не ми писва когато се отрътя от света просто го напускам както до сега мн. хора са го правили доказетелство в това може да намерите в музиката в барок , в ренесанс и други стилове до днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато в края на някой ден съм изнервена на макс и всичко ми се вижда ужасно, писнало ми е от идиотщини, и не искам да виждам никой ...намирам утеха в музиката... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече не ми писва.Имам си бебенце,което не го интересува мама в какво настроение е,то си иска папото и играта biggrin.gif

Научих се покрай него да контролирам емоциите си и да гледам по позитивно на нещата.Малкият Боби ми показа,че животът не е толкова черен,колкото си мислех преди.

Браво на него явно може да твори усмивки!!! ;)

Когато в края на някой ден съм изнервена на макс и всичко ми се вижда ужасно, писнало ми е от идиотщини, и не искам да виждам никой ...намирам утеха в музиката... :gift:

Да, а аз си пускам да слушам до безкрай една и съща песен!Така забравям за всичко друго и мисля за музиката!

писна ми от пренебрежението на хората :> писна ми от това всеки да мисли за себе си ... писна ми от това всеки да гледа да те използва...

Нека не ти писва от това, защото всеки е бил използван и в един момент просто става такъв-не му пука...Защото му е пукало, обаче е видял, че на никой не му пука за него ...И така! :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, а аз си пускам да слушам до безкрай една и съща песен!Така забравям за всичко друго и мисля за музиката!

Дам, и аз така правя. Особено ако искам да се отпусна още повече си пускам някое трансче или баладка, или chill out... ;) Ех, вярна си е приказката ... Music is Power! cool.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване