bushoncheto

Търся програма за правене на клипове....

15 мнения в тази тема

Търся програма за прав ене на клипове освен Movie MAker.... Мерси Предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Sony Vegas, Premiere Pro...аз използвам Vegas-а и ти я препоръчвам! Ако си роботил само с Movie Mаker то по-добре започни с Vegas...Premiere Pro е за по напреднали(за мен...поне е рано)...но пък Vegas-а си ми харесва...

Редактирано от Liguid (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен по-добра от Camtasia Studio 4 няма!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Sony Vegas, Premiere Pro...аз използвам Vegas-а и ти я препоръчвам! Ако си роботил само с Movie Mаker то по-добре започни с Vegas...Premiere Pro е за по напреднали(за мен...поне е рано)...но пък Vegas-а си ми харесва...

А как се работи с тази програма?Нито картинки мога да сложа на лентата,нито пък да сложа музика.В моите файлове ли е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по принцип ползвах Ulead Video Software, но нямах регистрационен ключ и ми свърши...а с мууви мейкъра имам проблеми като например не мога да добавям текст посмъртно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по принцип ползвах Ulead Video Software, но нямах регистрационен ключ и ми свърши...а с мууви мейкъра имам проблеми като например не мога да добавям текст посмъртно

Movie Maker се прецаква.. на който и да е комп.. за тва няква друга програмка да кажите по-добра от макер'а и ако може и линк да дадете ще сте супер!;)Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Movie Maker се прецаква.. на който и да е комп.. за тва няква друга програмка да кажите по-добра от макер'а и ако може и линк да дадете ще сте супер!:newspaper:Публикувано изображение

Downlaod: Camtasia Studio 5.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал DpsVelocity на Leitch (сега на Harris)...ама иска специфичен хардуер който е доста скъп така че можеш да погледнеш това:

Публикувано изображение

Pinnacle Studio 10

Download: (249 MB) DEMO-то за версия 10 изтича след 30 дни

Публикувано изображение

http://cdn.pinnaclesys.com/Supportfiles/Studio10Trial.exe

Също не е от най-леките програми, но тя заедно с dpsVelocity и Adobe Premiere се ползват най-често от професионалисти и монтажисти от различните телевизии...

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

някой може ли да ми обясни как се правят клипчета с Sony Vegas че нещо не я сващам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте :) Преди месец си свалих Camtasia Studio 5.0 и започнах да я разучавам. За съжаление твърде бързо изтече безплатният срок и сега , при стартиране на програмата, ми иска "a software key". Ще съм ви благодарна , ако можете да ми помогнете с намирането на такъв или поне да ми предложите подобна ( лесна на пръв поглед) програмка.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?act=boardrules

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

InterVideo WinDVD Creator 3 - лесна програма за начинаещи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ти трябва нещо лесно за правене на клипчета препоръчвам Muvee 6.Изключително лесна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ти трябва нещо лесно за правене на клипчета препоръчвам Muvee 6.Изключително лесна.

Пич ще съм ти много благодарен ако дадеш некъф линк щот никъде не я намерих :S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пич ще съм ти много благодарен ако дадеш некъф линк щот никъде не я намерих :S

Точното име на програмата е muvee autoProducer.

Потърси я из тракерите като замунда и арена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход