Премини към съдържанието
Weezy

RQ:Kingsun KS-959 bluetooth driver за Samsung

Препоръчан отговор

Моля ако някой знае от каде мога да си зема bluetooth driver за Samsung да пише.

Благодаря на всички помогнали предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Това е програма за всякакви модели: Цък, а това е за разбиване на паролата: Цък , а иначе ако не се оправиш, паролата е illusion@www.iphone-forum.org . Ако не стане с тази ми пиши лично съобщение да кача една друга, която аз ползвам, но тази се води по-добра.

Редактирано от ciborg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам но нещо неможе да се инсталира пише ми: This installation package could not be opened.Verify that the package exist and that you can access it,or contact the application vendor t overify that this is a valid windows Installer package

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Незнам но нещо неможе да се инсталира пише ми: This installation package could not be opened.Verify that the package exist and that you can access it,or contact the application vendor t overify that this is a valid windows Installer package

Ами аз ползвам тази. Имам оригинално копие, но ме мързи да го качвам в нета, затова пробвай от тук . Дано да съм ти полезен. :)

Редактирано от ciborg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To xyбаво и аз я имам ама неще нещо да ми намери тел-а ако можеш да обясниш как я оправяш ще сам ти много благодарен :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
To xyбаво и аз я имам ама неще нещо да ми намери тел-а ако можеш да обясниш как я оправяш ще сам ти много благодарен :lock:

Ми... Сега не съм си у нас, но ше се опитам да ти кажа. То ни би трябвало да имаш проблем - включваш си блутута на телефона, блутута на компа и даваш на програмата да си рефрешне листата. Ако го намери се появява едно телефонче. Цъкаш 2 пъти на него и отгоре, дет` има едни иконки на файл трансфер сървис. Довечера, като се прибера, може и да ти покажа с картинки, ако не се оправиш. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...