Премини към съдържанието
_Bri_

Краят на света : през 2012 или 2060 година?

Препоръчан отговор

Аха, Боят настана. Ами заради бойните римички... не за друго. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде видя бойни рими при мен... Моите са побойнически... Откакто сипа "две халби ругатни на пълен глас", не ми дават мира... Четири интерпретации върху тях и още напират... А не знам защо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде видя бойни рими при мен... Моите са побойнически... Откакто сипа "две халби ругатни на пълен глас", не ми дават мира... Четири интерпретации върху тях и още напират... А не знам защо!

Края на света няма да настъпи докато има какво да му даваме(и вземаме), тъй че - марш в римите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе - ходих там. Но нищо не се чува заради жабешкото крякане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук съм събрал доста любопитни неща:

Геомагнитната аномалия на Земята, зафиксирана на 9 април 2010

Публикувано изображение

Изчезването на Южния полюс е продължило около половин час,

тъй като за такъв кратък период от време в анимацията е едва забележимо.

Тогава спътника SOHO няколко дни не е правил снимки.

Нашето пътешествие и Голямата измама (George Kavassilas - Our Journey & The Grand Deception)

Джордж Кавассилас - Наш путь и Великая иллюзия ; Джордж Кавассилас - Нов Световен Ред няма да има!

Джордж Кавассилас е австралиец от гръцки произход, практикуващ ОИТ.

Според него на 28 октомври 2011 год.  човечеството ще е завършило своето грубо преобразяване, а  от края на 2011 г. до 21-ви декември 2012 година ще  е фината подготовка за трансформацията, чийто финал ще бъде на 21-ви Март 2013 год. "След тази дата  планета ни ще е с по-ниска от 5-та плътност на светлината и вече нищо няма да съществува както в сегашното ни възприятие за нея, а тя ще се превърне в звезда за нас"

Интернет страница: http://georgekavassilas.org/

Инфо: http://the-insider.ru/2010/%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B6-%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5/ ; http://2012god.ru/forum/forum-6/topic-776/page-1/

Сергей Апин: Конец электричества 2012 и Ответы на вопросы ; Хроники перехода 2012 ; Пробуждането - трилогия - "The Prophecy"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полюса може ли да изчезне? Може да се премести. Теория за ново прегрупиране на континентите както след първия Апокалипсис :)) Ще очаквам да видя в небето розово сияние. И си гасете автомобилите видите ли го, иначе ще се изпържите зад волана :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЩЕ ЗАГИНЕ ЛИ СВЕТЪТ ПРЕЗ 2012 Г.?

П.П:Дали отново да не прочетем предсказанията на маите - ако не за друго, поне да приготвим един Ноев ковчег, за всеки случай? Вярвам, защото е абсурдно, казвали древните римляни.

Светът може да изчезне и след 14 секунди, но това никой не може да го каже.

А дали ще е през 2012 или 2060 е без значение. Зависи на кой колко му остава.

Човек ако се задълбочава с четене на такива предсказания, по-добре да вземе една лопата да си изкопае една дупка и да легне с очакване да хвърли топа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,да ви запитам наистина ли през 2012 ще свърше светът и какво означава това?

Означава, че слушаш и вярваш на глупости. :cheers:

Хората не могат да предскажат деня на собствената си смърт, камо ли унищожението на целия свят.

Нашето Слънце има още 4-5 милиарда години живот. Предполагам, че ще ти стигнат. :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Означава, че слушаш и вярваш на глупости. :biggrin:

Хората не могат да предскажат деня на собствената си смърт, камо ли унищожението на целия свят.

Нашето Слънце има още 4-5 милиарда години живот. Предполагам, че ще ти стигнат. :)

Сигурна ще ми стигнат :wink12:

Мислех си го за вярно защото има и филм за това не съм го гледал защото майка ми недава.И всички го казват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурна ще ми стигнат :biggrin:

Мислех си го за вярно защото има и филм за това не съм го гледал защото майка ми недава.И всички го казват.

Филмът е "2012". Много е зрелищен, но внушенията в него не са за неукрепнали хора, тоест хлапета.

В него има страхотни сцени, които забавляват възрастните, но могат да навредят на дете.

След четиринайстата си година можеш да го гледаш, но задължително с разумен възрастен до теб, за да ти разтълкува правилно импликациите на филма.

Има милиони други филми, подходящи за теб. Гледай тях. За всичко си има време.

Като пораснеш, ще можеш да гледаш всичко, но ако натрупаш много знания, повечето зрелища ще са ти скучни.

Още повече зрелища ще са ти скучни, ако не натрупаш никакви знания, така че сега залягай над книгите! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те пък не се спряха да говорят за тая 2012-та. Дразня се вече чесно. Как може да си мислите, че за 1 ден ще измрат 7 милярда души аз това не мога да разбера... за 1 ден не може да стане такъв катаклизъм, че всички да се испарим... както говорят всички, както на филм да стане. Пък и мен не ми пука, защото... кво пък... каквото за мен такова и за вас. Нещата поне ще са взаимни :biggrin:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те пък не се спряха да говорят за тая 2012-та.

Дразня се вече чесно.

Как може да си мислите, че за 1 ден ще измрат 7 милярда души аз това не мога да разбера... за 1 ден не може да стане такъв катаклизъм, че всички да се испарим... както говорят всички, както на филм да стане.

Пък и мен не ми пука, защото... кво пък... каквото за мен такова и за вас. Нещата поне ще са взаимни :biggrin:.

Не яж чесън, когато си решил да се дразниш. Така ще можеш да се ядосваш съвсем честно.

И 70 милиарда души могат да изчезнат не за един ден, а за няколко мига. Достатъчно е да настъпят подходящите условия.

Това, че ти не можеш да си представиш тази картина, не означава, че е невъзможна.

Вероятността да има такъв катаклизъм през следващите сто години е милиони пъти по-малка, отколкото да спечелиш шестица от тотото. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То може бе човече, ама става въпрос, че и да ставаше... нямаше да го разкажат просто ей така. Гледал си филми, в които се разказва за края на света, ще падат метюрити, комети, ще се мре, ядрени войни и кво ли още не и в повечето филми това са секретни неща :biggrin:. Никой не ги разказва... просто ей така. Тъй, че Холивуд спечели милярди от тази тема. Каза се веднъж 2012-та и филми направиха, и книги писаха и кво ли не говореха. И на хората им стана интересно. И започнаха да купуват. И пак навлизаме в теория на конспирацията, за която не ми се пише. Майте докъто са живяли са си писали календара и след като са изчезнали им е бил написан до 2012... Кой ще им го напише по нататък... няма кой А относно българския календар никой не говори. Все пак е най-точния :wink12:. И какво... Това са пълни глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светът няма да свърши. Ще стане по- имнтересно място за живеене и ще бъде точно такъв , какъвто си го поискаш. Мечтай и Не се Страхувай мечтите Ти да бъдат дръзки :) Не се страхувай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След Атлантската епоха настъпила Арийската (на освобождението) но понеже човеците се моткаме, ще има ново прегрупиране, нова космична нощ, после утро, което ще сложи край на материалната сфера и ще съществуваме извън нея.

Според календара на маите Нощта на Слънцето е започнала още през 1992 година,трае 20 години-т.е.до 2012-та.

После ще настъпи Утрото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
2012 Event Horizon: (2) Prophecies and Science of a Golden Age, by David Wilcock Пък може и така. Ъм, това влиза в графата псевдонаука, но вярвам, че на който му трябва, ще е интересно. По въпроса за 2012 - след 25 мин :) Редактирано от El. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е станало всъщност? Писал маиския учен календара и като стигнал до далечната 2012 с вик "Е.ал съм му мамата и аз съм човек" захвърлил календара и отишъл да пие една ракия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е станало всъщност? Писал маиския учен календара и като стигнал до далечната 2012 с вик "Е.ал съм му мамата и аз съм човек" захвърлил календара и отишъл да пие една ракия.

Маите и ракия са пиели-аз пък да не знам виж значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маите и ракия са пиели-аз пък да не знам виж значи

И не само един вид :

чича - ферментирала алкохолна напитка на основата на царевично тесто,ананас и ечемик

осточе - алкохолна напитка на основата на царевичен сок и кафява захар

сендечо - алкохолна напитка на основата на покълнала царевица и чили

тепаче - алкохолна напитка на основата на царевица, кафява захар и вода

тесгуино - алкохолна напитка,подобна на бира,приготвена от покълнала царевица и плодове

самбумбия - ферментирала,подсладена,алкохолна напитка на основата на ечемик

прочети първо, провери, след това се изказвай.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се мре бе!!! Хората щяли да избират къде да отиват душите им и така нататък, но до 2012 ще направят космически кораб до Титан - спътник на Сатурн, където има кислород! :instant hit::down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се мре бе!!!

Хората щяли да избират къде да отиват душите им и така нататък, но до 2012 ще направят космически кораб до Титан - спътник на Сатурн, където има кислород! :instant hit::down:

Да не си разменил цифричките в годината ?

2120 или 2210 по-вероятно изглежда да стане.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През 2060 г. може и да няма селско население

Публикувано изображение

В случай, че сегашните тенденции към силно негативен естествен прираст, огромна смъртност и нищожна раждаемост в България продължат, през 2060 година няма да има селско население.

Прогнозата е на Николай Цеков от Института за изследване на населението и човека към БАН.

Той подчерта, че преди 100 години само 20% от населението на страната е било градско.

Сега тенденцията е обратна и това крайно негативно явление превръща огромни райони в страната "в музеи, съставени от селища-призраци", обяснява Цеков.

Около 200 са селата-призраци в момента у нас.

Около 500 села са с население от 10 до 50 жители и тези села ще се увеличават.

При 60-процентно намаление на селските жители за периода 1946-2010 г., броят на селата е намалял около 15%.

По-склонни да напуснат селата са жените, просто защото не успяват да открият брачен партньор.

Смъртността и заболеваемостта в селата е по-голяма отколкото в градовете.

"Районът на Северозападна България е един музей на депопулацията", коментира ученият. Там естественият прираст е минус 20.2 пункта.

Според Цеков, има необходимост от държавна политика за българското село, която да включва инвентаризация на потенциала на всички села.

Той добави, че изоставянето на селата води до огромни проблеми при усвояване на европейските фондове.

vesti.bg

Съвпадение на цифри или...

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тежко и горко на тези, които се присмиват на това, което иде. Казано е, че истинските промяни ще станат, когато Египет и Сирия паднат. О невежи люде, треперят ли ви вече шортите, предсказаното се сбъдва с всеки изминал ден, а вий се правите на ударени, таейки някаква надежда, че вас персонално няма да ви закачи. Ще ви закачи всичките и всекиму според делата. Отричайки очевидното, само страх ужасен се вижда в душите ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отричайки очевидното, само страх ужасен се вижда в душите ви.

А-а-а, грешиш! Много ми е спокойна душата. Знам, че ще се мре, но не знам кога.

Мислиш ли, че паниката, обвиненията, съденето и т.н. могат да помогнат?

Защото аз не мисля така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване