Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Краят на света : през 2012 или 2060 година?

Препоръчан отговор

Нищо страшно няма да се случи! Човечеството просто навлиза в едно ново измерение. Това ново измерение е по-скоро ниво на съзнание, отколкото действително място. Случва се онова, което някои наричат разширяване на съзнанието. И това се усеща вече от доста хора. Когато човек живее с отворени не 7, а 12 чакри и всички около него възприемат действителността по същия начин, той ще се намира в 5-то измерение. Според пророчеството, заложено в календара на маите, някои ще преминат отвъд омагьосания кръг на парите и времето, като освободят съзнанието си от всякаква негативност и отворят път към новия свят - на безмерната любов. Този процес, разбра се, няма да се случиш от днес за утре. Но важното е, че вече започва да се случва...

Виж, то е същото като кармичните нужди. Когато се налага да преминеш през определена опитност, ако си подготвен - тя е просто поредна логична стълбичка. Ако си градил в други направления, обаче, тогава идва страшното, защото всичко ненужно трябва да се разруши, а за някой може това да е всичко...

Все пак, маите говорят за разделение.

Същото ни нашепва и Водолеят, а споменатите 26000 (повече - към 25880) години са именно идващото с него встъпване в нова прецесионна (звездна) година.

Ето, нали се ускоряват растежите сега... Който каквото си е посял...

Не, че нещо, кой знае какво, ще стане, но няма да е и съвсем гладко престрояването в другото платно, освен ако не си много добър шофьор...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

График на празниците през декември: 20 декември - подготовка за края на света 21 декември - начало на края на света 22 декември - официално празнуване на края на света 23 декември - край на кра

Публикувани изображения

Виж, то е същото като кармичните нужди. Когато се налага да преминеш през определена опитност, ако си подготвен - тя е просто поредна логична стълбичка. Ако си градил в други направления, обаче, тогава идва страшното, защото всичко ненужно трябва да се разруши, а за някой може това да е всичко...

Все пак, маите говорят за разделение.

Същото ни нашепва и Водолеят, а споменатите 26000 (повече - към 25880) години са именно идващото с него встъпване в нова прецесионна (звездна) година.

Ето, нали се ускоряват растежите сега... Който каквото си е посял...

Не, че нещо, кой знае какво, ще стане, но няма да е и съвсем гладко престрояването в другото платно, освен ако не си много добър шофьор...

Напълно съгласен, Венци! Публикувано изображение

"Положението" винаги е положително, но става "полово", ако се мъчим да НЕ търсим причинно-следствените връзки! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЩЕ ЗАГИНЕ ЛИ СВЕТЪТ ПРЕЗ 2012 Г.?

Пророчество на маите

През 2012 г. върху земята ще се стовари супер-катастрофа: магнитното поле на планетата внезапно ще се обърне. Гигантски земетресения и приливни вълни ще унищожат напълно нашата цивилизация. Европа и Северна Америка ще се изместят с хиляди километри на Север и ще спрат в полярния кръг. Тези апокалиптични събития ще причинят гибелта на почти цялото население на света.

Такива са предсказанията, които идват от маите . Те са били наследници на легендарната Атлантида, която понастоящем е погребана под ледовете на Южния полюс. Атлантите са притежавали изключителни астрономични познания и са били в състояние да предскажат точно предишния световен потоп от 9792 г. пр. Хр. Тогава те са построили десетки хиляди лодки и са успели да избягат към Африка и Южна Америка.

Учените искат да отправят това страшно предупреждение към целия свят, след като са успели да разбият няколко древни кода (с възраст от над 10 000 години). Те са от изключително важно значение за нашата цивилизация, тъй като 2012 г. приближава. През тази година, Венера, Орион и още няколко небесни тела ще застанат в същите “кодови позиции”, в които са били и през 9792 г. пр. Хр. - годината на предходния катаклизъм!

bard.bg

П.П:Дали отново да не прочетем предсказанията на маите - ако не за друго, поне да приготвим един Ноев ковчег, за всеки случай? Вярвам, защото е абсурдно, казвали древните римляни.

Нали не мислите че това е вярно, защото ако е така сте в голямо заблуда, може би частично да, но края на света може да ви гарантирам че няма нищо общо с тази дата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Интересно мнение.

Но аз още искам да науча малко повече за Десетата планета

такава митична планета мой човек не съществува по професия съм Физик сега специализирам Астррономия чел съм матеряли по вапроса и то не малко и трябва да ти кайа,че не струват :angry22: .Това,което разправят според мен са пълни глупости.Каква ще да е тази планета с период на въртене 3000 години и чиято орбита да минава близко до земната ако питаш мен във вътрешната част на слънчевата система няма масто за подобна планета.А и просто не мога да си представя колко "жесток "би бил ексцентрицитетът на орбитата и-някак си не ми се връзват работие.

А относно 2012 година съласен съм с Маите.КАто се замислите Египедският и Вавилонският календари също свършват през 2012 година дори в библиятя се казва,4е последният великден е 2012г.Което си е малко странно и надали е поросто съвпадение.До това какво би се случило,това никои не може да каже(освен може би самите Маи) но според мен няма да бъде свързано с геолкогически катаклизъм или нещо от този род а по скоро с изместване точката на осъзнаване у хората.знам ли

"ще пойивеем и ще видим"

Редактирано от thehol (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с такива теми,че немога да заспя :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

такава митична планета мой човек не съществува по професия съм Физик сега специализирам Астррономия чел съм матеряли по вапроса и то не малко и трябва да ти кайа,че не струват :rolleyes: .Това,което разправят според мен са пълни глупости.Каква ще да е тази планета с период на въртене 3000 години и чиято орбита да минава близко до земната ако питаш мен във вътрешната част на слънчевата система няма масто за подобна планета.А и просто не мога да си представя колко "жесток "би бил ексцентрицитетът на орбитата и-някак си не ми се връзват работие.

А относно 2012 година съласен съм с Маите.КАто се замислите Египедският и Вавилонският календари също свършват през 2012 година дори в библиятя се казва,4е последният великден е 2012г.Което си е малко странно и надали е поросто съвпадение.До това какво би се случило,това никои не може да каже(освен може би самите Маи) но според мен няма да бъде свързано с геолкогически катаклизъм или нещо от този род а по скоро с изместване точката на осъзнаване у хората.знам ли

"ще пойивеем и ще видим"

Абе, те десетата планета не я ли откриха съвсем наскоро? Значи, ще се унищожи света съвсем скоро? Хм. Тогава трябва да побързам и да си изживея живота добре, че нямам много време! Шегичка - споко Амигос!

Ако приемем, че наистина ще има глобални промени, в което аз се съмнявам, то те ще бъдат свързани не с края на света, а както беше писано от някой хора, със сериозни промени на планетата, но тя ще продължи да съществува. Е, много скоро ще разберем дали светът ще престане да съществува!

Стига с такива теми,че немога да заспя :angry:

Ами тогава по-добре не ги чети! Амигос, те тази тема я обсъждат и по други форуми, поради простата причина, че ще е много скоро това събитие.

Колкото до предстоящото разширяване на съзнанието и великото духовно развитие на хората, което би трябвало да се случва в момента и за което се пише на толкова много места, аз не забелязвам подобна тенденция. А вие?

Редактирано от tuksum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

такава митична планета мой човек не съществува по професия съм Физик сега специализирам Астррономия чел съм матеряли по вапроса и то не малко и трябва да ти кайа,че не струват ;) .Това,което разправят според мен са пълни глупости.Каква ще да е тази планета с период на въртене 3000 години и чиято орбита да минава близко до земната ако питаш мен във вътрешната част на слънчевата система няма масто за подобна планета.А и просто не мога да си представя колко "жесток "би бил ексцентрицитетът на орбитата и-някак си не ми се връзват работие.

"ще пойивеем и ще видим"

Може ли да метнеш тука цитатчето от Библията , където се казва, че Последния Великден е в 2012, че нещо се затрудних да го намеря Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава по-добре не ги чети! Амигос, те тази тема я обсъждат и по други форуми, поради простата причина, че ще е много скоро това събитие. ----------------------------------- tuksum Ти да не си от маите та да знаеш,че ще се случи наистина?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава по-добре не ги чети! Амигос, те тази тема я обсъждат и по други форуми, поради простата причина, че ще е много скоро това събитие.

-----------------------------------

tuksum

Ти да не си от маите та да знаеш,че ще се случи наистина?

Амигос, а теб да не те е страх, че наистина ще се случи?

Копирам това, което Maat казва няколко поста по-нагоре:

Нищо страшно няма да се случи! Човечеството просто навлиза в едно ново измерение. Това ново измерение е по-скоро ниво на съзнание, отколкото действително място. Случва се онова, което някои наричат разширяване на съзнанието. И това се усеща вече от доста хора. Когато човек живее с отворени не 7, а 12 чакри и всички около него възприемат действителността по същия начин, той ще се намира в 5-то измерение. Според пророчеството, заложено в календара на маите, някои ще преминат отвъд омагьосания кръг на парите и времето, като освободят съзнанието си от всякаква негативност и отворят път към новия свят - на безмерната любов. Този процес, разбра се, няма да се случиш от днес за утре. Но важното е, че вече започва да се случва...

Аз лично не вярвам в това - нито, че всечки ще умрем през тази година, нито за великото духовно израстване на хората.

Редактирано от tuksum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амигос, а теб да не те е страх, че наистина ще се случи? ------------ Не! Просто ми е забавно да чета такива теми и коментари. Аз казах--индианските племена са съществували преди стотици години и като нямали кво да правят по цял ден,на някой му текнало в акъла за края на света! Да се правиш на гадател и да плямпаш глупости е плод на шизофрения,параноя....какъвто е бил Нострадамус!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амигос, а теб да не те е страх, че наистина ще се случи?

------------

Не! Просто ми е забавно да чета такива теми и коментари.

Аз казах--индианските племена са съществували преди стотици години и като нямали кво да правят по цял ден,на някой му текнало в акъла за края на света!

Да се правиш на гадател и да плямпаш глупости е плод на шизофрения,параноя....какъвто е бил Нострадамус!

Не! Първо, историята за края на света не съществува само при маите, а - нека тук помогнат и хората разбиращи от всякакви религии, съществува при всички народи. Ама ти не се безпокой - първо ще има трета световна война - май ще е скоро, та чак след нея щял да дойде краят на света.

А за Нострадамус не казвай, че е бил шизофреник - той си е имал способности, от които ти не разбираш. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! Първо, историята за края на света не съществува само при маите, а - нека тук помогнат и хората разбиращи от всякакви религии, съществува при всички народи. Ама ти не се безпокой - първо ще има трета световна война - май ще е скоро, та чак след нея щял да дойде краят на света.

А за Нострадамус не казвай, че е бил шизофреник - той си е имал способности, от които ти не разбираш. ;)

Първо ако има 3-та световна това ще е края на света!А не някави затъмнения,падане на астероиди и др.такива глупости.И второ неискам да разбирам от способностите на Нострадамус!!!!

Редактирано от Амигоса (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласна с това, което е написала Maat за маите Публикувано изображение

Амигоса, не се шашкай бе човек,Публикувано изображение каквото ще става, ще става.

А ти дали вярваш или не, си е твоя работа. Не е страшно, че не разбираш нещо. Не ти е дошло времето още.Публикувано изображение

Редактирано от Sirius12 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера разбрах, че Ванга е казала преди, че след време ще настъпи икономическа криза, че американците ще имат чернокож президент и че след това ще има трета световна война. За 2 е познала засега. А ето нещо от онзи сайт 1982 It was all going to end in 1982, when the planets lined up and created magnetic forces that would bring Armageddon to the earth.

Редактирано от reemix (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще има 3-та световна,то даже и съперниците са ясни!А дали това ще е края,ще видим!

И кои ще бъдат??

Които и да са-няма да е това Края.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Краища има много и за всеки ще е различен. С една война свършват много човеци ,но не свършва човечеството. 2012 е и като 2000 година много приказки за нещо което малко разбират. Много казват ,че нищо не стана през 2000-ната година ,доста са и тези които знаят че стана нещо през тази година,та и с 2012 е същото ще стане нещо ,но кой и как ще го разбере е друг въпрос. То не е спирало да става всъщност ,но незнайно защо всеки очаква Библейския апокалипсис като нещо еднократно, бързо и всепоглъщащо,а само ако се опита да се поогледа ще види че той вече е започнал. Лесни неща няма ,трябва да ни е трудно. :) Бавно ,но за сметка на това гадно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
Станалото в Индия доста ме изплаши, сетих се за предсказанията на баба Ванга. Мислите ли, че скоро ще почне Третата световна и че мюсюлманската религия ще е водеща? Че ще се превърнем в киборги? Че ще живеем на други планети?Че ще стареем за няколко секунди? Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че мюсюлманската религия ще доминира-вече е на път,

за Трета Световна не знам

това а киборгите майтап,нали?

Но като се замисли човек:вече има механични крайници,

компютър мисли...импланират разни чипове..

та може и да стане,но ние едва ли ще го доживеем Анн-

така,че си живей спокойно и: по малко телевизия!

за остаряването за минути и това ли баба Ванга е предсказала?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

03 дни, 03 часа, 32 минути до края на света... Всъщност т'ва е времето до края на старата Дата.БГ ;) Лично според мен аз и ти и всички в този форум (освен ако не се намерят някой хилядолетници) няма да доживеем края на света, така че аз не се страхувам от това ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е смешно, баба Ванга казала, че Третата световна ще започне през 2010г Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл мюсюлманската религия ще е водеща? То смисъла на която и да е религия е да спира развитието и да подчинява масите, само че сега е 21 век и вярващите в религии обикновено са слабоинтелигентни и нискообразовани хора. Мюсолманските държави не са развити достатъчно технологично точно по тази причина и няма как да се противопоставят на останалите немюсюлмански държави. Каква 3СВ? Не мисля, че тези които биха могли да предизвикат такава война ще го направят, защото това ще значи край на нашата цивилизация. Това е самоубийство!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е смешно, баба Ванга казала, че Третата световна ще започне през 2010г Публикувано изображение

Хубаво...Аз какво да направя? ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване