Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Браво.Мечо!Изразявай си мнението колкото си поискаш,нали за това сме се събрали.Само да ти кажа,че колкото и да повтаряш една лъжа,тя истина не става.Който те е излъгал за обратното,носи му много здраве !

А да обиждаш събеседниците си е на- малкото проява на лош вкус. Публикувано изображение

Затова не се учудвай ,ако ти отговарят по същия начин. Публикувано изображение

Посредствено ми звучиш. От страшно много време. Освен това си се самоизлъгал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посредствено ми звучиш. От страшно много време. Освен това си се самоизлъгал.

A аз отдавна ти казах,че слабо се интресувам от мнението ти за мен.Не съм се самоизлъгал,а и на никого не позволявам да ме лъже.Май това ти е болката?Посредствен е ПиДи.А последователите му са още по зле. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A аз отдавна ти казах,че слабо се интресувам от мнението ти за мен.Не съм се самоизлъгал,а и на никого не позволявам да ме лъже.Май това ти е болката?Посредствен е ПиДи.А последователите му са още по зле. Публикувано изображение

Посредствени са разсъжденията на испанската камериерка. Даже повече от твоите. Както и на твоят приятел Рамус. Винаги съм го сметал за глупак. Вътрешно се чувствам нещо повече от всички вас. И само това е моята слабост. Че ви възприемам като кретени. И продължавам да ви мисля за такива. Но мога ли да сложа в опаковка лайнената ви нагласа и да "видя ангелът който стои до вас" и " и "се грижи за вашето духовно развитие", по думите на Петър Дънов? И когато ви "обиждам вас", всъщност "обиждам усилията на този ангел"?.

Не не мога. Прав си , Нео, Дънов е бил донякъде наивен. Продължавам да ви виждам като тъпанари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

camarero,привет!

Аз не им отговорих,наистина няма смисъл. Особенно да отговаряш на провокациите на Мечолари,съвсем е ненужно.

Ама като сте почнали,ще си кажа и аз мнението.

Дънов са го зомбирали много качествено по време на обучението му в щатите.Но накрая е прозрял какво е направил,но е нямало време да поправи грешката.А и зомбираните от него самия последователи,не биха му позволили.Даже и да се е опитал да го направи ,доказателствата са унищожени. А че се е самоубил е съвсем сигурно.Дали с въженце/прекалено екшън версия според мен/ или с съзнателно умиране /бронхопневмонията лесно се предизвиква от човек добре познаващ човешката физика и психика/ ,е все едно.Просто в един момент е осъзнал какви ги е надробил и се е спасил за да не сърба попарата. Публикувано изображение

За пореден път демонстрирсш колко не си в час. Цар Кару е музикант. Май с това си и изкарва хляба. Въпрос като за първолаци: Е,мислиш ли че е възможно да не подозира за какво става дума?

Аз без да съм музикант си мисля ,че музиката на Дънкан /не от рода МакЛауд / е много елементарна и некадърна.Дали не съм прав?

Лучия,не се подавай на провокациите на братята!

А лидерът им е потомствен дъновист!Виж какви хубави неща е казал. Публикувано изображениеПубликувано изображение Дънов не го знам какво е работил ,ама вече май имаме нова професия-дъновист! Публикувано изображение

Винаги съм си мислел, че сектите имат и положителна страна. И тя се състои в това да разбере сектанта илюзията в която вярва искрено, което се явява път към Истината. А намиране на Истината е строго индивидуално.

Малко цитати от е-вестник:

Учителя казва, че българите имат силен, здрав корен, и че на този народ му е дадено да разбере мистичността на християнската символика, не толкова по форма, колкото по свое дълбоко, вътрешно преживяване.

Тъй, тъй... Тази "мистичност" българинът е разбрал още по времето на борката първото мекере. Проявила се е в образа на византийски меч, който обезглавил цялата интелигенция БълГарска. Но това дъновистите (и специално Асет) не могат да го разберат. Щото четат лекции, а в тях не пише кои са Гарите (Кари). Защо ли Кришнамурти изгонил Дънофф при срещата им в Холандско?

А дали е комуноид Дънофф? Ми бил първа дружка на алкохолика-изрод Гошо Тарабата

Учителя идва в София през 1904 и живее на ул. “Опълченска” 66, където делят един покрив с Георги Димитров.

Защо дъновистите банват всички инакомислещи в техният си форум?

Продължавам да ви виждам като тъпанари.

;) Ами махни тенекиените очила дето си ги забол/а на човката - може и да видиш реалността някой ден... :yanim: Редактирано от Цар Кару І (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т.е. през цялото време съм ви мислил за смотаняци, и единствения ми шанс да ви възприема по друг начин са били тези думи на Учителя Дънов. Това е неговото по-широко възприятие, което аз не притежавам, и никога няма да го имам. Да, определено, слагам го преди себе си, като широта на възприятията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо "учителят" дънофф ял лобут?

Ми щото препоДАВАЛ тантрически секс на млада булка. А пък някой "снесъл" инфото на съпруга и - як бачкатор с мускули. Та булката разбрала и притичкала да предупреди "учителя" какво има да му се случи - лобут. Разбрал дънофф голата Истина - бой ще има да пада - и "пророчески" изрекъл предсказание за имащото да става. Така и станало - дошъл бабанката - бачкатор, и го смлял от бой. Дълго време бил на легло. Но "пророчеството" му се изпълнило и така се "издигнал" в очите на слепите (си последователи). Типично по християнски... "Лекциите" мълчат за това, което последвало. Дали младата булка продължила "лекциите си по тантрически секс" при учителя си или се върнала в лоното на семейството и грижите по отглеждане на децата - не знаем. Знаем само, че след няколко години от речника на дънофф изчезват термините като Тантра" и "Секс", Изглежда си е взел урок от случилото се. Тогава някъде е възможно да е обърнал резбата. Само не знам дали е била френска. Но затова пък му "хрумват" други бръмбари в черепната му пустота - Епохата на Водолея става Славянска. И като Славянска - колективна (комуноидна) Епоха.Такава епоха му поръчали да проповядва тифутоидните© му господари в масонско-зидарски одежди. Щото и заплата му плащали - колкото да не е без хич. Той и така си проповядвал колективизацията - по Съветски комуноиден образец. Щото Съветския Съюз му бил всекидневно в пропоВедите му - негов символ и верую. Другото било за украшение - нещо като мордентите в музиката (Опссс, забравих, че Музикално-Терминологичния Речник е забранена за дъновистите книга - щото не е отвърдена от ПолитБюро и Директивите на Партията...).Под термина "Велико Всемирно Братство" дънофф разбира комуноиден комунизъм (сАвецки тип) в действие. Проповядва го на "ватански" език. Ватанския език е сленг на Ватенките и каскетите. Това е първосигналносистемен© тъпандуро-тифутоидно© наречие на ватенките. А какво са направили "Ватенките и Каскетите" отдавна знаем. Даже сме го и изпитали.

А защо гошо тарабата "(георги димитров) лично се разпорежда върху дънофф и последователите му да не се осъществяват никакви репресии" е много лесно да се досетим... ;):yanim: :yanim:

Редактирано от Цар Кару І (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно шарлатанството, никой не смее да нарича себе си учител, нито пък някой истински християнин ще нарича друг учителят, освен самия Учител.Никой не би тръгнал след друг, освен след истинския учител.Това бие към ерес.Относно прочетенето, макар завидната ерудиция, Сириус е прав единствено за Сириус, високата култура и това, че земляните даже и деца не са, сравнени с тях, евала за тия думи. Бих допълнил, че с целта си да принизят и окалят всеки, когото не могат да достигнат никога, земляните се различават от тези от Сириус.Не виждам какво му е учителското, нито видях да обяснява за Сириус Синия огън, нито кой е Синекосият, или други много типични неща.Всеки един експерт (истински експерт) по философия и митология може да ви каже същите неща, с много по-точни факти.Ще ми гласуват тия, от дъновското стадо да бъде втори най-велик след Левски...Господи, прости им...Пътищата към това състояние ЛЮБОВ са описани много точно в Източните мъдрости, не помня точно, но се сещам за 3 от възможни 5. Пътя трябва да го изминеш като воин, лечител, или духовник. P.S Вижте го, тоя горе, който смее да съди кой бил леймър и т.н Ако има въпроси-обръщайте се към пишман цар ефенди кУру, той ще хвърли светлина.

Редактирано от Fixt00l (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посредствени са разсъжденията на испанската камериерка. Даже повече от твоите...

испанската се пише с "Х" хиспанска (Hispania)

На такива папагали като тебе дето гласуваха по 16 -17 пъти за "вЕлиЧието МУ"!

ти обяснявам ,какво е :

САМОЖЕРТВА

Публикувано изображение

И самоубийство!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти обяснявам ,какво е :

САМОЖЕРТВА

Публикувано изображение

И самоубийство!

Публикувано изображение

Всъщност, "Хаджи Димитър" е едно от малкото стихотворения които знам наизуст.

Но и Ботев е бил заобиколен от тъпаци като теб, за да напише:

"Туй вий глупци що не знайте, позор ли е или слава"?

Защото само един малоумник може да ми припише неща, които въобще не съм направил.

Редактирано от mecholari (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, вие двамата, я по-спокойно! Момчето е право, всички борци за свобода са далеч над някакви си псевдоучители, ако не бяха те, още щяхме да сме роби и секс играчки! Само помислете за колко ли души би стоял Паметникът на Незнайния воин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, "Хаджи Димитър" е едно от малкото стихотворения които знам наизуст.

Но и Ботев е бил заобиколен от тъпаци като теб, за да напише:

"Туй вий глупци що не знайте, позор ли е или слава"?

Защото само един малоумник може да ми припише неща, които въобще не съм направил.

Да ,така е!!!- не мога да се сравнявам с Великият ХР.БОТЕВ-той е НЕдостижим!

(само последователите на някакъв си измислен и самопровъзгласил се (папагал)за нов месия) ...МОГАТ!

даже и се докараха по ГОЛЕМИ ,хах!

на такива като теб (маймунЯци)мога да кажа само това :

" Боже ,колко мъка има на тоя свят!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посредствени са разсъжденията на испанската камериерка. Даже повече от твоите. Както и на твоят приятел Рамус. Винаги съм го сметал за глупак. Вътрешно се чувствам нещо повече от всички вас. И само това е моята слабост. Че ви възприемам като кретени. И продължавам да ви мисля за такива. Но мога ли да сложа в опаковка лайнената ви нагласа и да "видя ангелът който стои до вас" и " и "се грижи за вашето духовно развитие", по думите на Петър Дънов? И когато ви "обиждам вас", всъщност "обиждам усилията на този ангел"?.

Не не мога. Прав си , Нео, Дънов е бил донякъде наивен. Продължавам да ви виждам като тъпанари.

Чудя се,Мечи,да се смея или да плача.Не очаквах че можеш толкова да се изпуснеш.

Всъщност ти демонстрира прословутата дъновистка любов!Такава точно е била и любовта на Дънов към глупаците които са го следвали! Публикувано изображение

Това съобщение го редактирах,защото все пак Мечолари е добър човек,макар и малко заблуден.

Защо "учителят" дънофф ял лобут?

Ми щото препоДАВАЛ тантрически секс на млада булка. А пък някой "снесъл" инфото на съпруга и - як бачкатор с мускули. Та булката разбрала и притичкала да предупреди "учителя" какво има да му се случи - лобут. Разбрал дънофф голата Истина - бой ще има да пада - и "пророчески" изрекъл предсказание за имащото да става. Така и станало - дошъл бабанката - бачкатор, и го смлял от бой. Дълго време бил на легло. Но "пророчеството" му се изпълнило и така се "издигнал" в очите на слепите (си последователи). Типично по християнски... "Лекциите" мълчат за това, което последвало. Дали младата булка продължила "лекциите си по тантрически секс" при учителя си или се върнала в лоното на семейството и грижите по отглеждане на децата - не знаем. Знаем само, че след няколко години от речника на дънофф изчезват термините като Тантра" и "Секс", Изглежда си е взел урок от случилото се. Тогава някъде е възможно да е обърнал резбата. Само не знам дали е била френска. Но затова пък му "хрумват" други бръмбари в черепната му пустота - Епохата на Водолея става Славянска. И като Славянска - колективна (комуноидна) Епоха.Такава епоха му поръчали да проповядва тифутоидните© му господари в масонско-зидарски одежди. Щото и заплата му плащали - колкото да не е без хич. Той и така си проповядвал колективизацията - по Съветски комуноиден образец. Щото Съветския Съюз му бил всекидневно в пропоВедите му - негов символ и верую. Другото било за украшение - нещо като мордентите в музиката (Опссс, забравих, че Музикално-Терминологичния Речник е забранена за дъновистите книга - щото не е отвърдена от ПолитБюро и Директивите на Партията...).Под термина "Велико Всемирно Братство" дънофф разбира комуноиден комунизъм (сАвецки тип) в действие. Проповядва го на "ватански" език. Ватанския език е сленг на Ватенките и каскетите. Това е първосигналносистемен© тъпандуро-тифутоидно© наречие на ватенките. А какво са направили "Ватенките и Каскетите" отдавна знаем. Даже сме го и изпитали.

А защо гошо тарабата "(георги димитров) лично се разпорежда върху дънофф и последователите му да не се осъществяват никакви репресии" е много лесно да се досетим... :angry::nono::yanim:

Царю,откъде имаш тая скандална информация?Прекалено жълта изглежда/поне в частта за тантрическия секс/,ама като се замисля ,не мога да отхвърля и тая възможност.Доста "духовни " водачи са правили подобно обучение. Публикувано изображение Редактирано от neo2311 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ,така е!!!- не мога да се сравнявам с Великият ХР.БОТЕВ-той е НЕдостижим!

(само последователите на някакъв си измислен и самопровъзгласил се (папагал)за нов месия) ...МОГАТ!

даже и се докараха по ГОЛЕМИ ,хах!

на такива като теб (маймунЯци)мога да кажа само това :

" Боже ,колко мъка има на тоя свят!"

Ми аз съм последовател и на Христо Ботев. Но щом така ми говореш, можеш да си предателя на пернишката крепост. Преродил се в "българолюбец".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такава точно е била и любовта на Дънов към глупаците които са го следвали! Публикувано изображение

Царю,откъде имаш тая скандална информация?Прекалено жълта изглежда/поне в частта за тантрическия секс/,ама като се замисля ,не мога да отхвърля и тая възможност.Доста "духовни " водачи са правили подобно обучение. Публикувано изображение

Нео, хич не е жълта информацията. Щото бая време лежал полупарализиран на легло. Як лобут ще да е било. Сигурно булката е била доста засукана... :)

А за масонството - ами неговите последователи побесняват при мисълта, че дънофф не е бил с висок ранг като зидар. Сигурно им се иска да е бил 33та степен. Ама то едно е да ти се иска, а друго да може. Знаеш ли, че когато дънофф отишъл да види Кришнамурти в Холандия, оня го изритал на минутата. Хич не му цепел басма. Щото веднага разбрал с какво "бяло братство" си имал работа дънофф. И колко му е ръждясала мистрията екзотерична... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лучия,не се подавай на провокациите на братята!

А лидерът им е потомствен дъновист!Виж какви хубави неща е казал. Публикувано изображениеПубликувано изображение Дънов не го знам какво е работил ,ама вече май имаме нова професия-дъновист! Публикувано изображение

Споко, Нео, ти поне ме познаваш добре - как мислиш - те ли мен или аз тях провокирам да си извадят всичката любофф наяве и да я видим на светло. В тая тема, Нео, аз се забавлявам, а това е жестоко, знаеш защо, затова и не ми се ще да пиша много тук, но няма да позволя да ми нападат приятелите някакви си бели вълци и гризачи, това не е поддаване на провокация, това съм аз, а за приятелите си ще прокопая тунел, ако трябва и в непозната земя само с две голи ръце.

Царю, неведоми пътищата господни, нали... от тантра с млада булка ... до въжето.

ти обяснявам ,какво е :

САМОЖЕРТВА

Публикувано изображение

И самоубийство!

Публикувано изображение

camarero, каква драстична разлика, нали...

Междудругото, изпреварил си ме - мислех тук да метна два портрета от моя съгражданин Георги Данчов Зографина, чията родна къща е запазена и сега функционира като клуб, където много обичах да си пия питието с приятели.

Ето ги и портретите:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ли имам някакви асоциации за нечистоплътност свързани с този тъжен поглед и образ:

Публикувано изображение

Публикувано изображение Пък и човката му нещо ногу тифутоидна© мяза... Като го гледам каква е чернилка - направо го пращам при кришнаитите и техния манггалистичен бог чернилката с флейтата Кришна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сега обясни какво според тебе е "тифуидна човка" :)

Защо ли имам някакви асоциации за нечистоплътност свързани с този тъжен поглед и образ:

Публикувано изображение

Публикувано изображение Пък и човката му нещо ногу тифутоидна© мяза... Като го гледам каква е чернилка - направо го пращам при кришнаитите и техния манггалистичен бог чернилката с флейтата Кришна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сега обясни какво според тебе е "тифуидна човка" :)

Публикувано изображение Тифутоид ©2009 Цар Кару І е термин, който изфабрикувах заради ограниченията наложени (в "пълно съответствие" на "свободата на словото" :) ) от правилата на форума и лично от Трихо. Просто размених буквите "Ч" със "Т". Тифутоидите© са представители на антагонистичните лунни наги. С ярък техен представител Манггал Пандей:

Публикувано изображение

Тифутоидите© са манггали (като не се знае кое след кое е било наречено: Дали манггала е бел наречен манггал защото е чернилка като манггал или защото манггалите са употребявали манггали. Със сигурност се знае само общият им цвят - манггалоидна чернилка :) ) от Манггалистан, които са се разселили по целия свят, но в началото акцентирали върху Палестина. Водач на тифутоидите© при това преселване е бил "отрязания" от браминството А-Брахман (Авраам) - не-брамин. Те това им е особността на тифутоидите© - всички до един са "отрязани" от духовното начало. Като белег за "отрязаността" им се счита рязането на пластелинчетата, които имат за чорчета - демек рязанопластелинкови©... :) На различни географски области тифутоидите се наричат по различен начин - У краината им викат хохлы - това само като пример. Характерният белег на тифутоидите© е закривения клюн, който са си сложили за нос, а също и невероятният им талант да крадат. Те заради тези кражби са били изгонени от Храма, където били прислужници, и с Присъда никога и никъде да нямат собствена Държава. А това, че манггалоидите© и тифутоидите© са едно и също нещо се знае от хилядолетия - нещо, което Гофри Хигинс (Godfrey Higgins 1772-1833) доказва в своя Анакалипсис (ANACALYPSIS). Доказва и мястото (географска точка) от където са тръгнали да разселват тифутоидната© си воня - Градът в Индия с име Сатана - Публикувано изображение

Satan is near the district called Khandesh (Land of Cain). There is also a Kodesh. Kod and Khad are Sanskrit terms for "First," "The Beginning," or "God." In Hebrew, Khadesh = "The first day of a Jewish calendar month.

Типични представители в БГ на тифутоидните© манггали са дънофф и манггала костофф (и техните последователи) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че всички хора се раждат с възможности, но всички хора не развиват тия възможности, не живеят както трябва, вследствие на което се ражда противоречие в света. Религиозните хора обясняват, че такава била Волята Божия. Волята Божия за разумните хора е да са щастливи, Волята Божия за глупавите е да страдат. Волята Божия за разумните хора е да прогресират, Волята Божия за глупавите е да регресират. Сега ще кажете: „Защо е така?" То зависи от вас. П.Дънов Май темата доста е регресирала,въобще има десетки постове,които нямат нищо общо с темата,но нали всичко зависи от нас !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че всички хора се раждат с възможности, но всички хора не развиват тия възможности, не живеят както трябва, вследствие на което се ражда противоречие в света. Религиозните хора обясняват, че такава била Волята Божия. Волята Божия за разумните хора е да са щастливи, Волята Божия за глупавите е да страдат. Волята Божия за разумните хора е да прогресират, Волята Божия за глупавите е да регресират. Сега ще кажете: „Защо е така?" То зависи от вас.

П.Дънов

Май темата доста е регресирала,въобще има десетки постове,които нямат нищо общо с темата,но нали всичко зависи от нас !!!

Волята Божия за глупавите е да регресират. Ето това може да бъде един ногу злостен и кръвожаден тифутоиден© бог. Или по правилно е да се каже богиня - мадам кръвожадната на публичен дом (с рязано - квото беше там) йехова. Чийто представител е и масона от ногу нисък ранг дънофф. Който между другото е пропуснал да ви се представи като манггалоид© и тифутоид©. :P А, и комуноид© също - да не се забравя... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключовата думичка тук е "изфабрикувах", обаче:

"Недейте се лъга; Бог не е за подиграване: понеже каквото посее човек, това ще и пожъне." Галатяни 6:7

Поздрави...

:P

Публикувано изображение Тифутоид ©2009 Цар Кару І е термин, който

"изфабрикувах"

заради ограниченията наложени (в "пълно съответствие" на "свободата на словото" :) ) от правилата на форума и лично от Трихо. Просто размених буквите "Ч" със "Т". Тифутоидите© са представители на антагонистичните лунни наги. С ярък техен представител Манггал Пандей:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое е доброто в света? – Любовта. Отворете сърцата си за това добро и работете с него. Желая всеки да даде път на Любовта в себе си и да я прилага навсякъде в живота. Любовта разрешава всички мъчнотии, всички противоречия и недоволства. Приложете Любовта и вървете напред. /Беинса Дуно/

Редактирано от mimito53 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое е доброто в света? – Любовта. Отворете сърцата си за това добро и работете с него. Желая всеки да даде път на Любовта в себе си и да я прилага навсякъде в живота. Любовта разрешава всички мъчнотии, всички противоречия и недоволства. Приложете Любовта и вървете напред.

За добро, понякога и връща назад помага. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнозина искат да знаят какво е било миналото им, за да си обяснят причината за страданията. Не се ровете в миналото си! Спомнете си пословицата „Да спи зло под камък” и вървете напред! Казано е в Писанието: „Ще залича греховете им и няма повече да ги споменавам.” Следователно не извиквайте в паметта си това, което Бог е хвърлил зад гърба Си. /Беинса Дуно/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, точно навреме...

:)

Мнозина искат да знаят какво е било миналото им, за да си обяснят причината за страданията. Не се ровете в миналото си! Спомнете си пословицата „Да спи зло под камък” и вървете напред! Казано е в Писанието: „Ще залича греховете им и няма повече да ги споменавам.” Следователно не извиквайте в паметта си това, което Бог е хвърлил зад гърба Си. /Беинса Дуно/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...