Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Totalll

Как се справяте със жегата?В къщи, на работното място ?

Препоръчан отговор

Здравейте!!!

Не видях такава тема и реших да е пусна.

Значи. мисълта ми е как се разхлаждате през големите жеги.

Лично аз като се хвърля в басейн или ако няма такъв наблизо,тогава пийвам нещо разхладително, като бирата :) .

Поздрави!!! :)

Редактирано от vincenzo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз не мога да плувам като тебе sad.gif

Но за сметка на това пия изстудено бяло вино или джин с много лимонов сок-зависи на каква вълна сме компанията :drink:

Обожавам също така и шоколадов сладолед:)

Ех,лято,идвай вече cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сода или вода за пиене и горещи душове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лятото на някаде на хладно (до река,язовир и да има сянка) и биричка става идиялно :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С нещо разхладително. :) Предпочитам умерените температури, дето хич ги няма целогодишно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми,че или си пийвам доста студена биричка или ходя некаде на басейн или ако няма такова нещо(ако няма и пари) ходим по яовирите и реките :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пия сокчета натурални или приготвени от мен, вода и се къпя колкото ми душа иска:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В банята....или пък си пробивам капачката на едно шише и се освежавам...

Но в никакъв случай със сладолед,защото после ми става още по-топло и ми се допива вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубава тема, не за друго ми харесва ами, защото много мразя точно тези горещи дни за, които говорите!

Обикновено единственото спасение е басейн, но когато няма на близо или търся сянка или нещо студено за пиене!Общо взето толкова съм веща по този бъпрос!!! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Топъл душ и мноооооого сладолед, вечер и биричка cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Барманите казват,че нетрябва да се пият студени напитки,а обратното-топли.Например някакъв вид чай,който ще изравни телесната температура с околната среда и уж така нямало да ни е топло.

Обаче аз си оставам привърженик на нещо студено и някой басейн наблизо!!! Да пийнем по една ;)

Поздрави!!! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, само аз ли съм, която независимо жегите, е често навън и не за да пия бира и други, ами по разходки. Дори в най-големите жеги, от 1-4 часа следобед ;) Много ми се чудят как мога да излизам тогава. Иначе и аз харесвам водата, просто тя ми е от любимите неща, не само през летните месеци :) А за напитка - студена Coca-Cola (моята напитка още от бебе ;) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руснаците пият горещ чай за да изравнят вътрешната и външната си температура.А аз се се разхлаждам със студена вана и климатик. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пия чай само когато съм болна и то не по моя инициатива (няма да ходя в Русия, пък и не издържам на студ :wors: ). Като малка го изливах тайно в саксиите :rolleyes: Водата наистина е доста умно разрешение за жегите, препоръчват я и специалистите, аз я предпочитам пред всякакви газирани напитки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джин с тоник и много лимон (някаде в Созопол), еххххх.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нескафе фрапе, потниче с гол гръб и дебела сянка - тази комбинация ми действа най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джин с тоник, мноооого лед и лимон - класика :)

Също и мента със Страйт, пак с много лимон и лед ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да слага комарници :yanim:

понеже с котаната на 15-тия етаж няма отваряне на прозореца за момента,ъхъм sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сода или вода за пиене и горещи душове.

И аз така. Или лягам с книжката на пода и не мърдам много-много. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Климатикът е задължителен навсякъде.

Първа идва почивката на море, след това, през август, когато почти всички маймуни се струпват на морето, отиваш на планина. Нищо не пречи навсякъде да си носиш лаптопа. Вършиш си работата, семейството почива. Преди да се усетиш, идва есента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...