Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Например NOKIA N95 има GPS - заслужават ли си парите ??? И изобщо работи ли??? Миналата седмица гледах, че GPS не работи. Вярно ли е това, - не знам... :yanim::shy11:angry.gif

Има ли смисъл да дадеш 500лв повече заради навигация? Защото струва 1389.00лв...

:eek::P;) ;)

Другото с което много го хвалят е че имал 5Mpx камера! Тая камера поне хубави снимки ли прави, или само хваленото му ГОЛЯМО!!!!!!

Моля, каквото знаете, можете да го пишете тук... :rolleyes::white flag:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GPS-a работи на открито. В сгради има проблеми. Ако имаше N95 без навигация и с 500 лв. по-евтин, веднага го взимам :-) Камерата мисля, че не е чак толкова хубава, колкото казват. Има видео ускорител, благодарение на който снима видео 640х480 с 30 fps и показва видео без засечки. Има аудио и видео изход. Гледах презентация, включен в 32 инчова плазма с пуснат филм "Мисията невъзможна". Може да се ползва и като игрова конзола, но за сега игрите са твъре малко. Слайдер е и в двете посоки - отворен в едната посока има клавиатура с цифри, в другата (отваря се много малко) се показват няколко бутона за управление на player-a. Абе добър е телефона, но е скъп.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля че и някой покет би ти свършил работа.Аз преди няколко дена си купих един и съм много доволен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Ами, тези GPS системи били хубави, но работят на по открито... :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво значи "по открито"??? А още по-открито има ли? Или по-закрито?

Объркал съм, Без по. Само - (открито)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех ;))) имате 2 варианта !!!

1. Покет ПС с ДжиПиЕс (забравете тоя кошник N95 с тоя симбиан ще се побъркате) От 1 месец имам HTC p3300 Направо ми къса мозъка тва телефонче. Какво ли не му слагам навигации филми ексели урдове книги снимки музики абе всичко. И всичко е "безплатно" :)))))))

2. Покет ПС без ДжиПиЕс но си копувате за 90 лв. ДжиПиЕс на син зъб такива модели са изкарали че лошо може да ви стане. Последното което тествах го държах в нас на 3 метра от прозореца и държеше 8 сателита което е ненормално много :)))

Всичко е до това какво искаш да си дупе (земи си N95) или да ти върши работа за всичко земи си HTC :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Хех :wors:)) имате 2 варианта !!!

1. Покет ПС с ДжиПиЕс (забравете тоя кошник N95 с тоя симбиан ще се побъркате) От 1 месец имам HTC p3300 Направо ми къса мозъка тва телефонче. Какво ли не му слагам навигации филми ексели урдове книги снимки музики абе всичко. И всичко е "безплатно" :help wanted3:))))))

2. Покет ПС без ДжиПиЕс но си копувате за 90 лв. ДжиПиЕс на син зъб такива модели са изкарали че лошо може да ви стане. Последното което тествах го държах в нас на 3 метра от прозореца и държеше 8 сателита което е ненормално много :sobbing:))

Всичко е до това какво искаш да си дупе (земи си N95) или да ти върши работа за всичко земи си HTC :)

Най-добре!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си мисля че четох в руски сайт че реално GPS-а на Н95 може да се ползва само след заплащане на такса

( * Лицензия для отдельного региона на 7 дней – 7.5 Евро

* Лицензия для отдельного региона на 30 дней – 9 Евро

* Лицензия для отдельного региона на 1 год – 70 Евро

* Лицензия для отдельного региона на 3 года – 80 Евро)

за периода през който го ползваш? Аз лично ми хареса следната система - един приятел си има стар телефон със симбиан и си купи на старо едно джипиес с блутут сложи си софтуер и сега като пътува из Европа-та си го ползва безпроблемно. От тук си мисля че Н95 след като има GPS може да са го направили да бачка само с неговия си софт, за да не можеш да си ползваш без пари ми да си цакаш. Другото което гледам и не ми харесва е че много бързо ти пада батерията когато ползваш gps-a.

Абе както казаха и по-горе един покет с един SIRF III и готово ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kucipo, тези цени, които си дал може да са за навигация. Иначе се заплаща само трафика за GPRS докато си сваляш карта и естествено картата, ако не е безплатна. Картата може да се свали и от комп., така че и това да не се плаща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Много си зависи какво ти трябва.Аз ползвавам Siemens SXG 75 и Qtek 9100+Holux236 GPS приемник.Сименса го ползвам когато съм в града и ми трябва да намеря дадено място,а другата комбинация е идеална за из път

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Един приятел си взема наскоро ASUS P320 и сложената от него безплатна навигация му върши за сега много добра работа, поне от това което ми каза.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Вече от близо година -(8-9) месеца съм с HP iPAQ 614c -една уникална машинка ,работеща безотказно при всякъкви условия !!! С GPS -а работя почти през ден (пътувам много из страната ,често по непознати пътища ) Инсталирал съм iGO v8.3.. със съответните карти ! Изключително съм доволен от софтуера и начина на работа ! Горещо препоръчвам и телефона (PDA) и програмата за навигация ,но все пак това си е мое мнение и никак не го налагам на другите !!! Колкото до парите -700 лв. не са много за това което ще получите в замяна !!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване