Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Полицай отказа да санкционира чисто ново Ламборджини

Препоръчан отговор

Полицай отказа да санкционира собственика на чисто ново Ламборгини Диабло, паркирано върху пешеходна пътека. Репортер на bTV засече супер скъпото возило случайно, с любителска видеокамера.

Вчера следобед кръстовището на улица "Раковска" и бул. "Васил Левски" е по-слабо натоварено от обичайното. Омърлушените от жегата софиянци се оживяват от вида на умопомрачително Ламборгини Диабло, паркирано като за изложение точно върху пешеходната пътека. Фрапиращата наглост не впечатлява полицая, който патрулира на метри от запушената пешеходна пътека. След като репортерът посочва нарушението на служителя на реда, той заявява, че очаква паяк, който да вдигне колата.

Оказва се, че половин час не е достатъчен за нито един паяк да измине по-малко от километър - разстоянието, на което се намира най-близката база на "Паркинги и гаражи". Собственикът на спортния автомобил намира колата си там, където я е оставил. Тръгва с пълна газ, а полицаят, скрит под сянката, го спира. Полицейската проверка приключва след 18 секунди и без написване на акт. Служителят на реда се оправдава с липсата на свидетели.

След репортажа по bTV, от пътна полиция съобщиха, че предприемат мерки по издирване на нарушителя, за да бъде санкциониран. bTV ще продължи да следи случая.

Източник: bTV

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

18 секунди:

на петата - "Документи за проверка, моля."

на от пета до десета - отваряне на портфейл и изваждане на банкнота

от десета до дванадесета - пробиране на банкнотата

от дванадесета до осемнадесета - "Желая Ви лек ден и приятен път."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Полицай отказа да санкционира собственика на чисто ново Ламборгини Диабло, паркирано върху пешеходна пътека. Репортер на bTV засече супер скъпото возило случайно, с любителска видеокамера.

След репортажа по bTV, от пътна полиция съобщиха, че предприемат мерки по издирване на нарушителя, за да бъде санкциониран. bTV ще продължи да следи случая.

Гледах репортажа по bTV че постъпи тъпо полицая НО поставете се на негово място , знае ли на кой е Ламборгинито / впрочем бе " убийствено " , кой в България кара тез коли.... но това е друга тема :P / ако бе го санкционирал , утре със сигурност ще бъде уволнен ........ какво да направим в луда държава живеем !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lamborghini_diablo_gt(1999).jpg

Ей така изглежда "нещото". Направо да му е жал на човек да го закача :P

Такова, само че черно съм виждала само веднъж в София, до едно кафе близо до жълтите павета. Прилича на колата на Батман, мислех тогава да си го снимам с телефона, но се отказах ... във всеки случай е впечатляваща гледка cool.gif

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога няма да се оправим.В Швеция бяха друснали такава глоба на краля си защото карал с висока скорост и трябваше да дава обяснения и да се извинява пред нацията.Скапана държава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

shanna, това в грешка си. Въпросното ламборджини е:

lamborghini-murcielago01.jpg

Редактирано от prwvu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те такива коли в България не смеят и да ги крадат много-много biggrin.gif

Извода: Не си купувайте "Голф", вземете си Ламборджини:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А въпросния полицай и от пътна полиция си делят парите и си правят кефа.Дано жените им да ги похарчат тези пари с чужди мъже,примерно като мен такива.ХА-ха-ха.А за излагацията наистина трябва да го намерят че да им даде още кинти,че осирането на смелите полицаи този път пак е на ниво.

Редактирано от nakata60 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
prwvu, ти си в грешка.

Т'ва е батко... тъй де - Murcialago :)

Murciеlago е :)

http://www.zazz.bg/play:dff6b38d

картинката на каката е с квадратни фарове, друга е колата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Murciеlago е :)

http://www.zazz.bg/play:dff6b38d

картинката на каката е с квадратни фарове, друга е колата.

Много забавен репортаж biggrin.gif До какво води липсата на новини в горещ летен ден biggrin.gif

Много не можах да я различа колата, може и да си прав, prwvu :wors: Murcielago или Diablo - важното е, че си я бива количката :)

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На репортажа даже си казват модела, не го ли слушате, пускайте колоните biggrin.gif Diablo е с по-остри форми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уточнихте ли вече модела, че да не се лутам в магазина :speak: ?

Много ми е любопитно какви мерки ще вземат, та да открият нарушителя, като че ли у нас тоя тип коли са на всяка крачка и не могат да установят на кого е angry.gif .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разминало му се е на полицая щото можело и шамари да яде и на другия ден да го уволнят.

Кой е той че да си позволява да спира Ламборджини, това да не е някой Голф.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха,че водят разследване на кой е Мурцеладжото. :bye1:

Ооох..от кога си мечтая за такава кола.Пък и полицаите няма да ме закачат. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След репортажа по bTV, от пътна полиция съобщиха, че предприемат мерки по издирване на нарушителя, за да бъде санкциониран.

А бе аз съм от провинцията, ама в София да не би да има 2 милиона ламборджинита?????

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах се по номера на колата с помоща на Чичко Гугъл да открия кой е притежателя на въпросното Ламборджини,обаче не успях sad.gif

При търсенето на - "СА 2568 КН" - не бяха открити съответстващи документи.

Интересно кой ли е пича,че полицаят едва не му изкозирува на довиждане? :bye1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако у нас държавата си беше на мястото, за този полицай тоя с Ламборджинито нямаше да бъде нищо повече от един нарушител на закона, който заслужава съответната санкция! angry.gif

Ама как да стане туй, след като повече от половината от тия дето са писали преди мен негласно му признават правото да не бъде санкциониран!!!! :)

Държавата ни ще стане ДЪРЖАВА, когато ВСИЧКИ до един застанем и отстояваме мнението, че всеки нарушител трябва да получи залуженото от него! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да ве.... баси а аз кат си паркирах чистоновата жигула пред блока дет на 10 часа на дали някой ще мине на сутринте беше пакетирана със глоби.....хехехехе :);)biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако бях на мястото на полицая също нямаше да го глобя - щях да отида и да поискам едно завойче. biggrin.gif

Сериозно: Такъв пък тип с Ламборгини с удоволствие бих го глобил. Дори и да си загубя работата щях да знам, че съм прав.

Иначе ето какво правят в другите държави дори и да няма свидетели.

Кралят на Швеция Карл ХVІ Густав и неговата дъщеря принцеса Мадлен бяха глобени вчера за неправилно паркиране.

Това пише шведският вестник Aftonbladet, цитиран от Лента Ру, предаде БГНЕС. Кралят, кралицата, принцеса Мадлен, принцеса Виктория и приятелката на принц Карл Филип Емма Перналд обядвали в ресторант “Жозефина” и посетили музей. Връщайки се при колите си – БМВ на краля и Лексус на принцеса Мадлен, на страничното стъкло на колите те открили квитанции за глоба. Вестникът пише, че кралят първи забелязал квитанцията, взел я и я пуснал на земята. Хартийката, подгонена от вятъра, била “догонена” от един от съпровождащите кралското семейство. Квитанцията пък на колата на принцесата била взета от Емма Перналд, която покрила лицето си с якето, за да не я хванат папараците. Пресслужбата на двореца не коментира случилото се. Глобата за нарушение на правилата за паркиране в Швеция е 425 шведски крони – около 63 долара.

Всъщност това със свидетелите има ли го наистина или полицаят реши да се измъкне от неудобния въпрос?? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен спор. Шефа ме вози веднъж в едно от BMW-тата си и аз посегнах да сложа колан, а щях да сляза след километър. Оня ми вика - остави колана, мен като ме видят, се радват, ако си нося книжката :)

Излишни спорове водите.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти остави спора,ами никой ли няма да ми помогне в издирването на собственика на Ламборджини с

рег.номер СА 2568 КН?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване