Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Полицай отказа да санкционира чисто ново Ламборджини

Препоръчан отговор

Незнам дали ще го санкционират тоя "богаташчо", но преди 2 години,

аз лично вчупих огледалото на чисто нов ML на една мутра.

Тъпака и аларма нямаше, беше спрял на изхода на един паркинг в центъра на София

Един час го чакахме да благоволи да си помести кубчето, след като благоволи и

излязохме върна на заден и пак на същото място последва санкция от моя страна :)

според един приятел огледалото му е струвало тогава над 400 лева,

поне не го видях да спира повече там

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Незнам дали ще го санкционират тоя "богаташчо", но преди 2 години,

аз лично вчупих огледалото на чисто нов ML на една мутра.

Тъпака и аларма нямаше, беше спрял на изхода на един паркинг в центъра на София

Един час го чакахме да благоволи да си помести кубчето, след като благоволи и

излязохме върна на заден и пак на същото място последва санкция от моя страна ;)

според един приятел огледалото му е струвало тогава над 400 лева,

поне не го видях да спира повече там

Само така.Как да не направя една дълга черта върху боята на някой,който е спрял,все едно е в пустинята.Много добре се прави с лоста на спирачката на колелото. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти остави спора,ами никой ли няма да ми помогне в издирването на собственика на Ламборджини с

рег.номер СА 2568 КН?

И на мен ми дължи пари biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След репортажа по bTV, от пътна полиция съобщиха, че предприемат мерки по издирване на нарушителя, за да бъде санкциониран.

angry.gif Нарушителя е ясен - ПОЛИЦАЯ!!! Как ще го санкционират него за наглото безочие и пълна липса на професионализъм?!?!?!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей впечатлен съм,какво може да се прави с такава кола.Да паркираш където си искаш,да не те глобяват-а предполагам,че и минималната скорост с която трябва да се движи колата е 100км.

Ей сега ви показвам каква кола си поръчах:

weirdvehicle01yu2.jpg

Като я види ОНЗИ,направо шъ се пукне от яд. angry.gif

Сега ,изучавам инструкциата,АМА не моа да намеря копчето с въоръжението.

Редактирано от dred (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
angry.gif Нарушителя е ясен - ПОЛИЦАЯ!!! Как ще го санкционират него за наглото безочие и пълна липса на професионализъм?!?!?!?

Ми то е от ясно по ясна че в нашата държава полиция,оправници/нарушители/,престъпници си работят в екип,така че не чакай да има наказани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Брей впечатлен съм,какво може да се прави с такава кола.Да паркираш където си искаш,да не те глобяват-а предполагам,че и минималната скорост с която трябва да се движи колата е 100км.

Ей сега ви показвам каква кола си поръчах:

weirdvehicle01yu2.jpg

Като я види ОНЗИ,направо шъ се пукне от яд. angry.gif

Сега ,изучавам инструкциата,АМА не моа да намеря копчето с въоръжението.

Важното е, че е " Стелт" технологията и няма те засичат радарите :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама много сте ми силни по форумите , хаиде изчакаите малко да се види кои е собственика и тогава коментираите , ако сте на мястото на милиционера какво щяхте да направите. Тука си личи че сте много оправни, ама все някои ви е виновен защо държавата такава , нещо много ми прилича на един кмет дето все някои му пречи иначе да беше оправил всичко.

Редактирано от Bushmen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това клипче не е орязано,проверката на полицая беше много по-кратка от споменатите по-горе 18 секунди :no-no:

Изглеждаше все едно полицая спира колата,поглежда кой е вътре и...,ето това е полицията в България,ако хванат някое цигане откраднало един хляб,ще го счупят от бой,после може и в полицията да го закарат,ама сега... чичко-паричко.... и полицайчето се насра малко.

хаиде изчакаите малко да се види кои е собственика и тогава коментираите

Еее стига де,какво значение има кой е собственика,нали претендират че си вършат работата,значи в Швеция могат да си глобят краля за превишена скорост,а тука... за едни има закони,за други няма,ето затова никога няма да се оправиме.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
А бе аз съм от провинцията, ама в София да не би да има 2 милиона ламборджинита?????

Така е,поне в България не се срещат на всеки сфетофар и едва ли е било толкова трудно да намерят собственика на колата.Въпроса е,че едва ли би имало прошка за една ладичка например... :beer11:

Редактирано от intrigante (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване