Премини към съдържанието
kucipo

Всичко за Nokia N95/ N95 8GB

Препоръчан отговор

Цукна GSM =? поясни моля. Изказваш се невероятно неразбираемо. Ходи на сервиз да ти префлашнат софтуера на телефона и пиши след това кво е станало. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво има да се пояснява ? Цъкна GSM сутринта и нямаше нито файловете които съм слагал,нито от къде да цукна wife..gps го няма в менюто има единствено смс контакти и настройки това е не съм го барал изобщо а на предния ден си работеше нормално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нито от къде да цукна wife

Почвам да разбирам какво значи "цукна"... Публикувано изображение

Edit: и аз искам функция "wife" на телефона...

Цъкна GSM сутринта

Как се цъка GSM? Поясни, ако обичаш. Редактирано от maxim4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:P извинявай не цукна ... включа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:rolleyes: извинявай не цукна ... включа

опитай с factory reset

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам такова нещо Публикувано изображение как така всичко ще изчезне ???? да не е вирус ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена си ъпдейтнах телефона през Nokia Software Updater, преди ъпдейта телефона ми беше с версия v15 сега е с v31. След ъпдейта телефона ми загуби обхват. Моля помагаите, благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена си ъпдейтнах телефона през Nokia Software Updater, преди ъпдейта телефона ми беше с версия v15 сега е с v31. След ъпдейта телефона ми загуби обхват. Моля помагаите, благодаря предварително !

Загубил е обхват ли? Е това животно не бях го виждал..Нищо друго не си пипал само ъпдейта така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zdravete bih iskal davi pomolq ako mozete da mi kopirate cd-software i da mi go izpratite az imam pi6e 4e e proizveden v finlandia no nqma ni6to s originala samo po v1n6en vid no pameta pokazva 8 no ne moga dasi sloza nito edna mp3 melodia mnogo 6te sam vi blagodaren blagodarq vi

И аз имам същият проблем ... но няма да намериш решение ... къде ли не съм питала - просто си е боклук !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да ти даде някой теми като не се знае тези които го има с какво разширение са.. на старата S40 на Нокия са .nth а тези под Операционната система Symbian са .sys Сега вероятно ще доживея мига да видя тема .nth да тръгне на Symbian телефон :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и на двата почти едновременно им отказаха клавиатурите..на 6280 екрана е син и не работи клавиатурата...на n95,на екрана си има иконките,но клавиатурата въобще не зацепва..проблема ми е че съм в Латвия,а тук само за диагностика ми искат 70 евро..Помогнете ако можете и имате желание.Предварително благодаря...

Редактирано от bbarakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво си им правил последно? флашване, прехвърляне на някакви данни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 95цата нищо,както си работеше и блокира..на 6280 снимка прехвърлях за последно но след около 2 дни издъхна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

възможно ли е да са се прецакали лентовите кабели?....използвам телефоните яко...използвах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок,но не ми работят клавиатурите и на двата не съм ги мокрил,ако не се счита това че валжноста в Рига е постояноо около 90%...но имам един cect c702..бачка без проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никакви копчета ли?

:)

ако поне ти работи тройката, звездата и Call, може да пробваш да рестартираш и при зареждането - Call + 3 + *

но запази всички данни, особено указателя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпреки това пробвай да задържиш зеленото, тройката и звездата при включване и помни, че това действие ще ти изтрие цялата информация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 6280 и звук нямам..на 95 има,,когато зареждат ок..ще пробвам на 95 няма ефект..на 6280 се появи нещо размазано на екрана и след около 10 сек изчезна и пак си е син кофти май ще трябва да ги дам на сервиз..или на нова година в бг...нямам информация колко би струвал ремонта в бг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми последно, като си бях в БГ, смених на N95 дисплей и всичко плюс ремонта ми беше 75 лв. не е болка за умиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като ми званнат да ми покаже снимката на целия екран.ПОМОГНЕТЕ как става тоя номер.БЛАГОДАРЯ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от размера на снимката ползвай Format Factory и пробвай по-големички размери :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.