Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

kucipo

Всичко за Nokia N95/ N95 8GB

Препоръчан отговор

Разликата се дължи на дисплеите,ако се гледат на монитор разлики няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко глупаво ми се струва изказването ти. Това, че двата телефона правят различни снимки не значи, че и камерите им са различни, допусна ли, че е възможно да са с различни настройки (което обезсмисля сравнението, но примерно говоря)?

Някакви снимки нищо не доказват. Покажи ми официална информация на Nokia където са описани разликите между двете камери. Официално разликите между 2-та модела са: по-голямата памет, липсата на слот за карти с памет, 2.8"-ия екран (при N95 e 2,6"), поддръжката на 16 милиона цвята от екрана, литиево-йонната батерия с капацитет 1200 mAh, която с размерите си е принудила пичовете от Nokia да премахнат капачето на камерата.

Мисля че си права ;) защото и аз четох разликите, но не съм се замислял за настройките на камерата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми това в сайта го гледаш на монитор!(или се лъжа?)

Отвори снимките и ги гледай на цял екран!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отварял съм ги многократно разлика пак има! може да е по малко но има!

Редактирано от bogomolkas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че Нокиа Н95 8ГБ е с 128 Мб а Н95 64 Мб което би трябвало да следва че 8ГБ ще работи много по бързо от Н95, и си е така... Но това си е до твой собствен избор..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че Нокиа Н95 8ГБ е с 128 Мб а Н95 64 Мб което би трябвало да следва че 8ГБ ще работи много по бързо от Н95, и си е така... Но това си е до твой собствен избор..

мерси много за информацията... ама сега обсъждаме камерите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах Н95 и я подарих на близък човек... Сега мисля да си взимах или 8ГБ-аитовата, защото бях доволен от старата, или мисля да изчакам малко, заради слуховете че идва Nokia N98 според това което пише из разни места в нета ще е просто перфектна... Четно казано и двете правят еднакво добри снимки, относно по горните коментари че Н95 правела по лоши от 8ГБ, едва ли е точно така.. Но и дори така да е, не мисля че ще ползваш камерата на телефон за професионални снимки.. Що се отнася дали ще са с добро качество ако решиш да си ги вадиш на фото хартия, да и при двата телефона няма да има разлика...

Редактирано от RedCross (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всъщност доста ще снимам защото нямам сифров фотоапарат... и се надявам да са с добро качество, поне като ги фкарвам в компа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за тези пари,като се има на предвид че и ти самият каза, че ще ползваш много за дадени снимки, може да си вземеш добър цифров апарат... Но това е друго... Явно искаш да чуеш че прави перфектните снимки, добре прави ги.. Едва ли някой ще ти каже нещо по различно, едни ще ти кажат Н95 е перфектна други 8ГБ и така.. Виж чичо гоогле какво казва има най различни тестове между двата телефона..

Редактирано от RedCross (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не не не не човек не искам да чуя че е перфектен, просто няма перфектен телефон... поне за мен няма :offtopic_s:

аз мога да си взема цифров фотоапарат ама аз няма да го мъкна постоянно с мене, а телефочето си е в джоба винаги.

знам че цифровите фотоапарати са малки и леки ама пак не бих носил... просто забравям... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам че камерите им са различни, но факт е че снимките приложени в сайта имат разлика ( вижда се и с невъоръжено око). И е глупаво от твоя страна да ме обвиняваш в глупост.

P.S. Виж за очите отиди се прегледай нещо...

Според мен точно това казваш, ето копирам ти цитати от първата страница.

И в крайна сметка някой ше каже ли дали камерите са еднакви или не са ? :angry:

И следва твоят отговор...

НЕ СА ето доказателството намерих сайта http://www.mobile-review.com/review/nokia-n95-8gb.shtml#10. Към средата на страницата са поставени снимки от двата телефона левите са на N95 8 gb а десните на n 95 . Уверете се сами!

По пътя на логиката и простичкото мислене следва, че ако 2 неща не са еднакви, то те са различни. Изразявай се правилно. Спирам със спора, изложих фактите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

емм супер, според мен темата се исчерпа... то май няма кфо ново да се каже според мен! ама ако някои има да казва нещо да казва :shake_puter:Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми значи искам да направя така че като затворя телефона( слайдера надолу) да излиза от всичко и да прекратява всияко.Гледах навсякъде в телефона и четох в инструкциите но няма такава опция.Наистина ли я няма или аз не мога да я намеря? който знае да каже :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми значи искам да направя така че като затворя телефона( слайдера надолу) да излиза от всичко и да прекратява всияко.Гледах навсякъде в телефона и четох в инструкциите но няма такава опция.Наистина ли я няма или аз не мога да я намеря? който знае да каже :huh:

Е ко?! Като го затваряш, продължава да си работи? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми значи искам да направя така че като затворя телефона( слайдера надолу) да излиза от всичко и да прекратява всияко.Гледах навсякъде в телефона и четох в инструкциите но няма такава опция.Наистина ли я няма или аз не мога да я намеря? който знае да каже :P

Щом в инструкциите няма едва ли ще я откриеш другаде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля.Пък ме дразни това.Примерно като водя разговор и като го затворя нищо не става трябва да натисна червения телефон, че чак тогава.Гадно е това Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от фърмуера на телефона,при N80 е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

та мойта нокийка много лагва ве!Сложих си последния софтуеър, но пак. Ако се опитам да играя някаква игра много лагва нз за какво е така. ако някой има решение да помогне плзз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С последния фирмуеър телефона хвърчи, много по-бързо реагира. Вероятно си пуснал много приложения на веднъж и не ти е останал РАМ. Възможно е да се задъхва и от много пълнене със софтуер и снимки/музика/видео въпреки, че не би трябвало това да го затрудни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми нз. нито имам много снимки нито нищо. дори нито 1 приложение да не стратирано като си пусна някоя игричка и ми лагва ама много.да го нося на ремонт ли...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОФФФ стига ве никой ли не знае защо става така? аз незнам как може телфон с 128 мб рам да лагва, ама ето ... офф много е дразнещо 1 игра не мога да изиграя страшно лагва.Сложих си най новия фримуеър и пак и пак.... КАКВО ДА ПРАВяяяя

Редактирано от bogomolkas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери някой свой познат , със същата Нокиа и пробвайте игрите и на неговия , ако не сече проблема е в твоя телевизор . И все пак погледна ли изискванията на тия игри ? Да не би да са нещо от рода на Доом 1цата (виждал съм я да се играе на смартфони) или обикновени java игри? Най-добре я носи в сервиза...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обикновени java игри са си.некфи от рода на 20-23 КВ. Нз дали ще ми го признаят за проблем от гаранцията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи думата "лагва", че нещо не мога да разбера какъв е проблема? Иначе аз имам същата Нокиа и след като сложиж последната версия на фирмуера телефона наистина лети. Няма да забива или да гасне както преди, дори батерията ми кара повече време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...