Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

kucipo

Всичко за Nokia N95/ N95 8GB

Препоръчан отговор

ехее 80 лв. за 20 грама пластмаса. поне метален да беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

aако не ви се вярва неоригинален

Панел за gsm NOKIA N95 в комплекта има и клавиатура посочената цена е на едро. За покупки на дребно цена 33,00 BGN

За оригиналния панел са пропуснали да споменат дали става дума само за пластмасата отзад заедно с капачето или и са включени и другите пластмаси. И ако са включени дали ти дават инструменти да си ги смениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обнових софтуера до версия V20.0.016, Инсталирах FLV PLAYER 1[1].0.0 S60V3, Въпреки това не ми пуска клипчетата от vbox7.com, Както и този FLV player не иска да плейва клипове в flv формат качени на телефона. Трябва ли още нещо да инсталирам, или някъде другаде е проблема? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаления не става, а и аз не знам дали има начин да се направи. В последния софтуер за телефона, който излезе сложиха флаш плеър и без допълнителни програми могат да се гледат клипчета от youtube, но от vbox не може. Не знам как се оправя това. Според мен е възможно да е от сайта, той си е малко бъгав и аматьорски направен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да си направя тема с мои снимки. как мога? имам нокия н95

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет Значи искам един савет имам Нокиа Н95 8ГБ донесена от Англия,искам да q направq доступна за българските оператори четох много теми и гледах клипове но нqма ли начин да се направи с обикножен "УСБ дата Кабел". Ако някои може да ми даде малко повече информация ще му бъда много благодарен ! :) Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми намери Flash меню за Nokian N95 и имали изобщо flash меню за този модел апарат?

Предварително благодаря на всички за отговоорите :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За N95 не съм виждал,но на е51 видях,и ми хареса и искам да го слложа на моята е51,но си нямам и на идея къде да го намеря.

Ето линк

Ако няккой знае нека пише.

Също така намерих и линк,че е възможно да се направи за Nokia n95

http://blogs.forum.nokia.com/blog/giorgio-...-scrolling-menu

Редактирано от bankov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

купих си вчера нокия н95 и много бих желал да си инсталирам навигация на нея.прочетох мн форуми но пак не можах.моляви ми помогнете ако може да е по подробно.благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай с Гармин,аз съм с него,и според мен няма по-точни карти от него :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

купих си вчера нокия н95 и много бих желал да си инсталирам навигация на нея.прочетох мн форуми но пак не можах.моляви ми помогнете ако може да е по подробно.благодаря предварително.

А ми той си има вграден софтуер, за какво ти е да инсталираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ми той си има вграден софтуер, за какво ти е да инсталираш?

Ако говориш за Nokia maps се плаща за да го използваш.

Мога да ти помогна с инсталирането на ТомТом (и аз като теб се мъчих - един месец),но той не работи с вградения GPS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив. Работи и с вградения.

А има ли разлика между Nokia N95 и Nokia N95 8GB?Защото на Nokia N95 8GB съм почти 100% сигурна,че не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Няма голяма разлика между двата телефона. Даже на Н95 8ГБ приемника намира по-бързо сателити от Н95 :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говориш за Nokia maps се плаща за да го използваш.

Мога да ти помогна с инсталирането на ТомТом (и аз като теб се мъчих - един месец),но той не работи с вградения GPS.

А ТомТом случайно да е безплатна програма. Айде стига простотии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ТомТом случайно да е безплатна програма. Айде стига простотии

Nokia Maps ти се хваща около 70 евро на година.За ТомТом какво се плаща?Нищо.

Не са простотии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia Maps ти се хваща около 70 евро на година.За ТомТом какво се плаща?Нищо.

Не са простотии.

http://www.tomtom.com/products/maps/select...ge=1&P=4505

http://www.tomtom.com/products/maps/select...age=1&P=397

И картите се обновяват всяка година

И тук: http://europe.nokia.com/A4984199

не засичам никъде да пише нещо за плащане, а само за теглене!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да свалиш Nokia Maps безплатно,но използването и се плаща.

ТомТом я има в торент тракерите безплатна плюс това после не се плаща нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да свалиш Nokia Maps безплатно,но използването и се плаща.

ТомТом я има в торент тракерите безплатна плюс това после не се плаща нищо.

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам правилата на форума.

Никъде не съм публикувала,нито разпространила незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера.

Още по малко съм дала заявка за такива.

Просто споделям мнение,че я има безплатна.

Изпробвах я.Значи ако имаш друг ТомТом на телефона не е нужно да го триеш.Просто инсталираш само 1.bt и 2.GPSd!

Пробвах я...минах около 100км.Има малко недостатъци ...първо не работи,когато телефона е затворен.Второ на лунно кръгово,те кара да минеш през него ,а не винаги е нужно да го правиш.Ето и какво е лунно кръгово за тези който не знаят:

Публикувано изображение.

Друго какво...малко бавно мисли.Казва ми "качете се на магистралата" ,аз съм се качила и то пак ми повтаря..."качете се на магистралата" Публикувано изображение

И почти всички улици за ТомТом са магистрали :P

Харесва ми че има български език и почти всички улици,даже най-забутаните.Също така,когато караш с превишена скорост те предупреждава.

Намира бързо сателита,но ако не е включен към вградения GPS го намира по - бързо.

Като цяло е добра програмата.

За добавяне на информация към предишен пост има бутон "Редактирай" на всеки ваш пост.

Редактирано от Lyudmil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също имам проблем с н95 8гб.сдобих се с него вчера и днес като поисках да го включа към компа да си кача музика ... излезе че има памет само 480 мб а не 8 гб както пише или поне аз не намирам тези 8гб.някой ако знае нещо моля да ми каже

Редактирано от bibinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...