Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

17 гласували потребители

1. 1. Кой ще е шампион тази година?

• Левски
    • Литекс
      0
    • Лудогорец
    • Славия
      0
    • ЦСКА
    • Черноморец
      0

Препоръчан отговор

Резултати - 10 кръг

Миньор (Перник) - Локомотив (София) 1:2

Ботев (Враца) - Черноморец 0:0

Черно море - ЦСКА 0:0

Славия - Локомотив (Пловдив) 3:0

Светкавица - Берое 1:3

Монтана - Видима-Раковски 1:0

Левски - Калиакра 3:2

Литекс - Лудогорец 24.10.2011 18:00

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъри и Наско се връщат в Левски, Гонзо е пътник

Тандемът Станимир Стоилов - Наско Сираков, който изведе Левски до едни от най-големите му успехи, е на път да се завърне на "Герена". Според вестник "Меридиан Мач" назначението им е сигурно, само не се знае точният момент. Вариантите са два. Или още във вторник двамата да се завърнат на бял кон, или да се изчака до Нова година, за да се изчистят всички детайли около раздялата с Гонзо и договора на Мъри с Анортозис.

Според изданието обаче, сигурно е само, че Георги Иванов ще си тръгне от Левски. Гонзо призна, че е подал оставката си още след мача с Черноморец, а в понеделник собственикът Тодор Батков трябва да обяви дали я приема. Адвокатът вече се бил посъветвал с всичките отговорни фактори на "Герена", както и с част от феновете за завръщането на Мъри и Наско. той получил предимно одобрителни отговори за тези свои намерения.

Според вестник "Тема Спорт", съществувал все пак някакъв вариант Гонзо да остане поне спортен директор на Левски. Това обаче би осуетило завръщането и на Сираков, и на Стоилов. Така че такъв ход изглежда малко вероятен.

В последните дни се появи информация, че Стоилов се е съгласил да води Черноморец до края на есенния полусезон. Той обаче отрече да има такова развитие. Ако все пак се окаже, че Мъри е решил да помогне на близкия си приятел Димитър Димиторв-Херо до Нова година, то назначението му при "сините" явно ще се позабави, а Гонзо ще получи последен шанс.

Източник: sportni.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наказания по 2 г. за допинга или губим милиони

Тримата футболисти на ЦСКА, които дадоха положителни проби за забранени стимуланти, трябва да бъдат наказани за 2 години, защото в противен случай държавата рискува милиони. В момента правителството изгражда нова лаборатория за обработка на пробите, която без лиценз от МОК фактически ще остане само един красив паметник. Вече са отделени няколко милиона и за закупуването на апаратурата, която трябва да е последен писък в световен мащаб. Това разказаха за “24 часа” експерти по допинга. Случаят не е български, защото в момента обработваме пробите в лабораторията в Атина, където имат лиценз още от олимпийските игри през 2004 година.

Международната антидопингова агенция по този начин ще може да обжалва евентуалната санкция до последното ниво, което е арбитражният съд в Лозана. Там по принцип не гледат с добро око на България, защото сме в черния списък от години заради многото положителни проби в други спортове. Това би утежнило положението с кандидатстването за лиценз. Наличието на признания от лекаря Мирчо Крайнов, че той е дал забранените вещества, не оневинява автоматично играчите според разпоредбите на световния антидопингов кодекс, който е подписан и от България на правителствено ниво.

Дисциплинарната комисия на БОК ще се опита да се събере веднага след празниците на Нова година. До вчера обаче не бе изпратено досието на случая от националната комисия.

Източник: 24 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Година наказание за допингираните в ЦСКА

Минимум година наказание се очаква да бъде наложено на трима футболисти от ЦСКА, който бяха спипани с допинг след последните мачове от есенния сезон. Вчера Тодор Янчев, Костадин Стоянов и Румен Трифонов се явиха пред дисциплинарната комисия на Олимпийския комитет, за да дадат своята версия за случилото се. Решение по скандала обаче ще има до края на месеца. „Новината е, че ние днес ще изслушаме състезателите. За решението – аз съм се ангажирал да скъся сроковете и да излезе до края на месеца. Има една пречка, че един от членовете на комисията другата седмица е в командировка. Аз ще си спазя ангажимента – до 30-и ще имаме решение по въпроса. Говорил съм с БОК поради големия интерес да го качим на сайта. След това ще направим брифинг. При закрити врати ще разгледаме случая, тъй като имаме заявление от всеки от състезателите. И от тримата. Мотивите им не ни трябват. Трябва да се съобразим с желанието им. Това е нормално при този медиен шум. Днес няма да кажем нищо”, коментира председателят на комисията Николай Маринов Маринов.

В комисията обаче има нагласа наказанието да е достатъчно сурово, но под средното – около година. Причината е, че световната антидопингова агенция следи внимателно случая и при минимално наказание ще прати случая в Спортния съд в Лозана. А там са безмилостни по отношение на допинга. В такъв случай ще се стигне и до по-голямо наказание за играчите, и до наказание за самия клуб.

В същото време бургаският „Черноморец” обяви, че ще заведе дело срещу ЦСКА във ФИФА заради опитите на „червените” да отмъкнат халфа Анеси, който има договор за още две години с „акулите”. “Който и да иска Анеси, той няма право да преговаря с него през главата ни. Това е в разрез със законите на ФИФА. Вече сме събрали документация по случая и ще я препратим към световната централа. Жалко, че в българския футбол се използват такива методи на работа. Щом големите ни отбори са подобни крадци... Бъдете сигурни, последствия ще има както за Анеси, така и за клуба, завъртял главата му”, заяви спортният директор на „Черноморец” Пламен Киряков.

Източник: Монитор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавям анкета 2011/12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стойчо Младенов е новият треньор на ЦСКА

Публикувано изображение

Новият наставник на ЦСКА ще бъде Стойчо Младенов. Това ще бъде неговото трето завръщане на „Армията“ като старши треньор. Босовете на „червените“ взеха решение да приложат „шокова терапия“ след вчерашната изключително слаба игра на отбора срещу Черноморец в Бургас (0:2).

И Димитър Пенев, и Драголюб Симонович няма да бъдат вече част от щаба на ЦСКА. Какво ще е тяхното бъдеще, тепърва ще става ясно.

Стойчо Младенов ще дойде с нов екип, който ще бъде обявен официално до часове. Анатоли Нанков ще бъде назначен за помощник треньор, а наставникът на вратарите Илиян Василев ще остане на позицията си.

Утре в 10.00 часа новият наставник ще води тренировката на ЦСКА.

Източник gong.bg

Имам чувството, че една маршрутка треньори се возят и периодично се сменят на кормилото, само дето тая маршрутка перманетнто се движи в някакво кръгово кръстовище и не може да намери изхода от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да подкрепим българин на финала за Световен футболен репортер

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Lcw-jvs3ViQ

"Той има цел, да постигне мечтата си!

Той знае как да стигне целта.

Той не е романтик, чиито мечти са химери.

Той не говори, а действа."

Редактирано от inter_reklama (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно послание. ;)http://vbox7.com/play:d6be2f5eb2 Напук на глупавите инсинуации на родната милиция за някакви противопехотни гранати и мини.

Редактирано от Pontifex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напук на глупавите инсинуации на родната милиция за някакви противопехотни гранати и мини.

Изобщо не са инсинуации, само дето тея които ги фанаха с бомбите бяха служители на мвр , така че случая си е вътрешно ведомствен и не виждам с какво цивилните са им виновни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина "чудесно послание".

Сега някой ще пусне и "чудесно послание" от противниковият отбор и малко след това ще има работа за Модераторите.

Темата Футбол от България,по-скоро е да се даде обективно мнение за предстоящ мач,виждане как точно ще стане това или онова.

Всъщност що за човек би пуснал децата си в интернет да агитират за нещо,което има колкото поддръжници,толкова и "врагове"...!?

П.П. Няма замесени служители на МВР,а бивш курсант от Академията на МВР,отдавна "освободен"...Явно не му е за първи път !

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦСКА ще станем шампиони в Разград.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анкета за мача на сезона в А група. Как ще завърши мача. Според мен ЦСКА ще победи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кой му дреме.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми дреме, щото Лудогорец заеха нашето място преди време. Иначе, Борисов би трябвало да победи. Все пак зависи, как ще се разберат за парите и славата. Има и друго. Ако Лудогорец спечели, май някой ще се раздели с Европа. Ако питате мен, една добра сумичка ще оправи нещата. Въпросът е за кого - за тоя, дето няма да отиде в Европа или за тоя, който ще сдаде титлата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

don't waste my time

beaten will be those, who have not capability for win

is no matters how and why

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас за Лудогорец поне по 3 причини: 1. Играе срещу ЦСКА - единственият ми чисто запалянковски мотив, доколкото изобщо имам някакъв интерес към нашенския вариант на играта 2. Видимо по-солидна логистична подкрепа за новака 3. Мълвата за еднозначна директива свише, т.е. от структурата, наречена БФС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас за Лудогорец поне по 3 причини:

1. Играе срещу ЦСКА - единственият ми чисто запалянковски мотив, доколкото изобщо имам някакъв интерес към нашенския вариант на играта

2. Видимо по-солидна логистична подкрепа за новака

3. Мълвата за еднозначна директива свише, т.е. от структурата, наречена БФС

Прпоускаш фактора " Стойчо Младенов " ;) Петев само може да се учи от Стойчо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Петев само може да се учи от Стойчо :)

Как да се жалва по медиите ли :sobbing:?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

По принцип съм от ЦСКА или поне бях преди да разиграят този фарс със Черноморец за да може отбора , който години наред ни излага по европейските терени абсолютно незаслужено,да се класира за поредното циркаджийско изпълнение, срещу поредния световно неизвестен отбор. За това с 2 ръце гласувам за Лудогорец - шампион. И според мен това ще е най - справедливия завършек поне що се отнася до шампионската титла. А Стойчо може и да е добър треньор, но ляга за пари и то на вечния враг. Нямам нищо против това, кой как ще си заработва хляба, нито имам против най-старата професия на света, но нека да започнем да наричаме нещата с истинските им имена. Ако лягаш за пари професионалното ти название не е "треньор", а малко по другояче.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Макар и след добрата победа на ЦСКА над Литекс, сега в Разград сигуацията няма да се развие в полза на "Армейците". Ще има як съдийски натиск, а вижте и коефициентите за срещата. Освен това и всички футболни прогнози в големите сайтове вече сочат "Лудите" за шампион!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прогнозите са затова , за да не се сбъдват и някой да печели от това ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се на обективно съдийство и категорична победа за ЦСКА !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Макар и след добрата победа на ЦСКА над Литекс, сега в Разград сигуацията няма да се развие в полза на "Армейците". Ще има як съдийски натиск, а вижте и коефициентите за срещата. Освен това и всички футболни прогнози в големите сайтове вече сочат "Лудите" за шампион!

Ето и това ме замисли кой ще спечели наистина и защо. Лично аз съм далече от мисълта, че това ще е честен мач. Лошото е, че истински прогнози могат да дадат само тия, дето са навътре в бизнеса. Мен ми се ще Лудогорец да победи, че част от мен е и от тоя край, Разград.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставам с впечатлението, че от изхода на тоя мач ще зависи последващата история на човечеството, съдейки по начина на определяне на съдията за двубоя.

Няма да го поствам тук, защото ще наруша правилата, затова ето ви линк, четете - http://football.sportal.bg/news.php?news=366108 .

Гледам и не вярва ни на очи, ни на уши, ни на задн*к дори :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...