Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Завръщането на Слави !

697b9b3ba350d66ceddae056ec653ba7e16123a7slavi.show-logo%20.jpg

Един нов албум, едно дългоочаквано турне – „Ние продължаваме”

С видеоматериал ала „Хъшове" започна дългоочакваното издание на Шоуто на Слави. Кадри от историята на екипа, обхващащи Ку-ку, Каналето, Хъшове, протестните подстригвания, бдението за медиците в Либия, подкрепата за българските момчета в Кербала и последните трудни моменти, с които съдбата срещна Слави, се редяха на видеостената един след друг.

Инструменталът "Ние сме лошите в страшния филм" на емблематичната песен `Студио Хъ` от албума Девети трагичен `98 г. сякаш отмерваше пулса на събитията.

Росен Петров откри същинското предаване. Верен на любовта си към историята, той направи паралел с далечно събитие - битката при Ватерлоо. Всъщност стана въпрос за думите на командира на императорската гвардия на Наполеон генерал Камброн от 18 юни 1815 година, когато англичаните са обградили последните оцелели от Гвардията. Било му предложено да се предаде, а той отговорил: “Гвардията умира, но не се предава”.

Сега ние не сме гвардия - каза Росен, - не сме се били в смъртоносна опасност. Ние, всъщност, имаме доста приятна работа, но са ни се случвали всякакви неща - водили сме всякакви битки с обстоятелства, с приумици на съдбата и, разбира се, с хора, много по-силни, могъщи, а сигурно и по-способни от нас... Често сме побеждавали, а често сме яли и бой. Но ние никога не сме се предавали.

След тези думи досегашният водещ на Шоуто на Слави покани новият стар водещ Слави Трифонов.

Слави влезе в студиото така, както го е правил винаги – в компанията на прекрасния балет. Разликата сега е само в тъмните очила, които ще пазят очите му.

След като изрази щастието си, че се връща вкъщи, т.е. в студиото, Слави даде да се разбере, че това е било всичко от Росен за тези три месеца. Той ще остане, а Росен да заповяда и утре ... на работа. Почивката, която Росен Петров е заслужил, са цели три месеца, но ще може да ги ползва при навършване на 65 години.

Преди да си тръгне от студиото, Росен си сложи тъмни очила и заръча на Слави да го дава по-лежерно, да е по-внимателен с актьорите и да има предвид, че вече са разрешени интимните отношения в екипа.

Днес, след като отново сме заедно, първото, което искам да направя, е да ви представя нашите нови песни - каза Слави, - песните от нашия нов албум. Защото така се чувствам по-близо до вас. През последните три месеца един израз стана нарицателен. Изразът “играта продължава”. Не знам защо направи такова впечатление, но истината е, че за мен и моя екип това винаги е било начин на живот. Сигурно ще има хора, които ще са разочаровани, но ще продължим да играем. И дори съм убеден, че някой ден ние ще раздаваме картите. Знам, че наоколо не винаги всичко е чисто и честно, но това е моята игра.

Песните, които Слави и Ку-ку бенд представиха тази вечер бяха:

Искам да бъда - в изпълнение на Слави

Мое щастие - Слави, по текст и музика на Годжи

Целуни ме - Боби Солтарийски, по текст на Годжи

Само мен - в изпълнение на Слави и Нели Петкова

Не ме търси - Нели Петкова, щрайх квартет и кавал

Егати пича - в изпълнение на Цеко Сифоня

Това е - Слави и Нели

Дали съм жив - Боби Солтарийски и Нели Петкова

Танцувай с мен - със специалното участие на Лилия Иванова, Евгени Генчев, Моника Бабикер и Метин Енимехмедов

Кажи на майка си - ?

Жестока - Слави и Невена Цонева

Нещо лично - Слави, Евгени Димитров – Маестрото – роял, виолончело

Очаквайте албума „Ние продължаваме” в търговската мрежа на Глобул след 16 юли 2007 г.

В шоуто тази вечер Слави обяви и датите за Турне`2007 „Ние продължаваме”

1 август – Враца

3 август – Плевен

5 август – Велико Търново

7 август – Русе

9 август – Варна

11 август – Бургас

14 август – Стара Загора

16 август – Пловдив

19 август – София

21 август – Благоевград

Предаванията, които правя, песните, които пея, отношенията ми с хората, с които работя, всичко е лично - каза Слави, - затова сега искам да завърша с нещо лично. Очаквам ви лично на нашето турне "Ние продължаваме"! Аз ще бъда там лично.

Информацията е от SlaviShow.com

СВАЛИ

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слави се връща на сцената. Добре. Няма лошо. Веселете се. Аз ще пропусна. И на турнето отидете. Аз пак ще пропусна. Като свалят предаването му от екрана, мога и да прогледам btv през седмичните дни между 22:30 - 23:30. А ако мислят да пуснат някоя нова негова боза по ефира през останалото време на денонощието, ще мина на Discovery...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Слави се връща на сцената. Добре. Няма лошо. Веселете се. Аз ще пропусна. И на турнето отидете. Аз пак ще пропусна. Като свалят предаването му от екрана, мога и да прогледам btv през седмичните дни между 22:30 - 23:30. А ако мислят да пуснат някоя нова негова боза по ефира през останалото време на денонощието, ще мина на Discovery...

За всеки влак си има пътници... Но аз май също няма да го ползвам този... Нещо все ми се доспива като се кача... А и хигиената е нещо занемарена...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той вчера в предаването беше най-големия тежкар. С очилата, наперен. И се скъса да пее. (ударението на "скъса" е на последната буква)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Той вчера в предаването беше най-големия тежкар. С очилата, наперен. И се скъса да пее. (ударението на "скъса" е на последната буква)

Пак добре, че някой го е гледал вчера... Аз заспах...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, гледал съм го. Само докато превключвам програмите гледам за по 1-2 секуни за какво иде реч. Че пееше на плейбек, да, ама с тия цайси беше като заварчик ;)

Редактирано от M1st3r_X (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз ,за съжаление, не можах да го гледам снощи. Обаче ще си дръпна предаването и стига да съм свободна с кеф ще отида на концерта. Аз и преди си го харесвах и сега го харесвам. Слави е ПИЧ с главно "П". Това поне е моето мнение ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесват новите им песни. Повечето от тях не са чак толкова нови де, но като се има предвид, че трябва да издадат албума веднага, за да изпреварят турнето - бива ;) Винаги съм била на мнение, че докато само пеят и свирят, предеването е ок, страшното е като решат да кажат някоя "смешка". Така че вчера изтърпях Шишо Бакшишо и компания, само за да чуя новите песни на Ку-ку бенд, и те се оказаха около 3 biggrin.gif Все пак, албумът им няма да е чак толкова зле - като за условията в българския музикален бизнес даже си е екстра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sic transit gloria mundi. - "Така преминава световната слава"

Според мен Слави е изчерпан, и в този факт няма нищо лошо и срамно...дори е нормално при тези темпове на неговото шоу. Но лошото е че Слави и компания не приемат този факт и следва „Ние продължаваме”. Ами пожелавам им успех. Макар че по- нормално е да следва " Ние изчезваме за известно време, за да се завърнем с гръм и трясък". cool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък изобщо се чудя кой все още зяпа телевизия и филми, а не само пайнери и разни Славчовци...?!?!

То всичко е до болка познато и до болка безинтересно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък изобщо се чудя кой все още зяпа телевизия и филми, а не само пайнери и разни Славчовци...?!?!

То всичко е до болка познато и до болка безинтересно...

Аз!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен си ми харесва Слави иии 100% ще ида да го видя още на 3-ти :P

Да не би и ти да си от Плевен? Аз също мисля да ходя, само дано не стане нещо,което да ме възпрепядства

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, Росен Петров беше по-добър водещ. Едвам трая физиономията на ТриВонов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А, гледал съм го. Само докато превключвам програмите гледам за по 1-2 секуни за какво иде реч. Че пееше на плейбек, да, ама с тия цайси беше като заварчик :angry:

Ехоооооо...Слави има проблем с очите.

Естествено,че ще бъде с очила.

Близко е до акъла.

Т`ва беше най-тъпото изказване,

което съм чел някога.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване